moduloPL

Mikołów

Opinie o moduloPL

anonim 2010-12-13 17:38:36
"Firmę" prowadzi rodzinka z włoch. Totalna porażka. A ten [usunięte przez moderatora] p. człowieka ma za śmiecia. O płacy nawet nie wspominam ;/
anonim2 2012-07-19 09:24:38
ZGADZAM SIĘZ TOBĄ!!!!PORAŻKA!!!1
Anatol 2012-09-10 10:16:11
Dramat.
Pan P. zwany małym kur [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lem jest [usunięte przez moderatora] z Włoch, niepotrafiącym kierować zespołem i rozmawiać z ludźmi. Generalnie włoska ekipa uważa się chyba za dobroczyńców, więc każdy się powinien cieszyć, że w ogóle byli łaskawi dać komukolwiek pracę. Chorować nie wolno – informowanie pracodawcy, że jest się chorym jest jednoznaczne z groźbą zwolnienia. Jak jest coś źle zrobione, winnym nigdy nie będzie Pan Włoch. Szczerze odradzam, nawet gdyby obiecywali górę kasy.
Pracownik 2015-10-12 09:18:50
Jak dla mnie firma prywatna jak każda inna. Nigdy nie będzie kokosów. Nie wiem czego ludzie się spodziewają w naszej przecudownej Polsce ale niech chociaż się cieszą że maja ta pracę. Zarobki nie najgorsze (bywały gorsze). Co do pracodawców, jeśli zachowanie pracownika do pracodawcy jest w porządku z szacunkiem to i pracodawca będzie Cię szanował. Trzeba pamiętać, że skoro on daje Ci na chleb to Ty powinieneś się odwdzięczyć tym samym. Zawsze to idzie we dwie strony.
Michał 2016-04-19 10:14:39
Faktycznie - firma może i nieduża, ale można łatwo znaleźć o nich informacje @lolek. Ktoś wie, czy oferują staże?
Zostaw swoją opinię o moduloPL - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie moduloPL