Opinie o Eksim w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eksim. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eksim o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eksim w Lublin

Jak się całymi dniami siedzi w domu i nie wyrabia minimalnych planów sprzedażowych to nie ma co się dziwić że nie jest "kolorowo". W tej firmie po roku kończy się okres próbny i wtedy sam pracownik odpowiada za swoje wyniki a jeżeli ich nie ma to nikt rozsądny takiego pracownika nie trzymałby w nieskończoność.

Masakrator

Chłopie......robiłem tam takie wzrosty, że w każdej NORMALNEJ firmie prezes by mnie całował po stopach. A jak już doszedłem do ściany, że rozwijać nie bardzo jest co (ograniczona ilość potencjalnych klientów,koniunktura i wiele innych na które nie masz żadnego wpływu) to pożegnali mnie w iście buraczanym stylu. Może by było inaczej gdyby nie rządził tam ojciec. Synalki mają po 40 lat, a nawet nie pisną jak ojciec coś powie. Typowi polscy Janusze biznesu.Ratuje ich tylko to, że biznes jest na końcu świata w Lublinie. Gdyby tak mieli firmę w Wawie,Kraku czy Poznaniu to już by się dawno przejechali. Podejście jest proste: my Władcy dajemy wam pracę, a co za tym idzie powinniście być wdzięczni. Sorry...nie te czasy.

Henryk Nowy wpis
@Masakrator

Masakrator takie wzrosty wyrabiał że pewnie skończył na kuchni w Wielkiej Brytanii...

Krokodyl Nowy wpis

Sądzicie, że taki układ psuje opinie o firmie?

Jan Nowy wpis

Jeśli chodzi o lublin to chwilowo nie ma ogłoszeń, ale te mają się wkrótce pojawić, nie wiem do końca kiedy, ale coś o sezonie zimowym słyszałem, nie wiem czy się już zaczął czy jeszcze nie, jak się pojawią jakieś ogłoszenia to ja natychmiast powiem.

gość Nowy wpis

Dobre.... ale się uśmiałem :D

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Eksim? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Zenek

W tej firmie nigdy nie będzie dobrze, gdyż panowie -pseudopracodawcy nie uznają zasady, że to pracownicy budują firmę a nie szefowie. Nie stawiają na rozwój pracownika, zero szkoleń. Za to nic nie wnoszące pogadanki-monologi szefa owszem. I te ciągłe sprzeczne decyzje... Ja tam pracowałem g...no zarabiałem, a natyrać się trzeba było. Dziś wspominam ten czas jako dobrą szkołę życia jak omijać takie "buraczane" firmy.

janusz

Byłem tam zatrudniony przez dwa lata jako handlowiec regionalny. Miałem służbowy samochód, laptopa, komórkę i pobory ok. 8 tys miesięcznie. Brakowało tylko wzrostu sprzedaży w moim regionie. Rozwiedli się ze mną bardzo grzecznie. Dużo tam nauczyłem się. Teraz mam własny biznes w tej samej branży i kupuję od nich towary. Szkoda tylko, że muszę teraz płacić ja.

Dobra atmosfera w pracy, szefowie wymagający i kontrolujący ale bez przesady - da się z nimi dogadać. Można się rozwinąć i poznać ciekawą branżę

Współpracownik

Piękne produkty, przyjemna branża. Gorąco polecam

Nieustraszony

Zgadzam się absolutnie z powyższymi opiniami , obsługa klienta dramatyczna poziom obsługi oraz znajomości materiału poniżej jakichkolwiek norm DRAMAT !!!.Poszanowanie własnych pracowników przez tych panów pseudo pracodawców tragiczne.A tak w ogóle to się dziwie , że jeszcze ta firma istnieje z takim brakiem szacunku do życia i ludzi.Przestroga dla WSZYSTKICH niedoszłych którzy chcieli by się otrzeć o tą firmę , OMIJAJCIE JĄ SZEROKIM ŁUKIEM.

Życzliwy

Tam się nigdy nic nie zmienia. Już wkrótce uraczę Państwa szczegółowym opisem dlaczego należy wystrzegać się pracy dla tej firmy(usunięte przez administratora)

kazio

widzę ostatni wpis 5 lat temu, nic się nie zmieniło chamstwo, buractwo, etc, na reklamację po zakupie nie liczcie, a jeżeli ktoś by chciał tam podjąć pracę omijajcie to z bardzo daleka

Hubert

Chamstwo, buractwo,(usunięte przez administratora) To nie tak, że nie polecam ja po prostu nie życze nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o Eksim - Lublin

Eksim
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Szmaragdowa 24A
    20-570 Lublin