ONYX INTERNATIONAL

Opinie o ONYX INTERNATIONAL

xxx 2014-08-27 16:16:11
z dala
OnyxToruń 2014-11-14 14:48:06
Praca w tej śmiesznej firmie to zdecydowanie porażka. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują gruszki na wierzbie,(usunięte przez administratora)Pracujesz jako "Specjalista" za najniższą krajową. Co kilka miesięcy następuje wymiana całej kadry pracowniczej, albo ludzie sami się zwalniają,(usunięte przez administratora)
Jurek uxl zdrowie 2016-05-26 14:21:53
Nie zrozumiales wypowiedzi bazyla. Branża nie idzie wiec nie ma to nic wspólnego z tym gdzie sie oferują. Pomijam juz fakt ze w dzisiejszych czasach kazda firma oferuje swoje usługi/produkty na rozne sposoby, w tym tez internet. Także kolego nie wiem czy ty sie urwales z gruszki czy pietruszki wiec lepiej zajmij sie klockami niz opiniami w internecie. Dziękuję za uwagę
235gfd 2016-07-04 17:59:24
glownie to teraz wszystkie firmy przeciez oferuja swoje uslugi w internecie tzn. ze produkty sa dostepne on line..i tez oferty sie pojawiaja tam prawda?
CVZ 2016-11-26 11:59:29
Zdecydowane NIE dla tej firmy. Pracowałam swojego czasu i widziałam co się dzieję. Niby wielkie koleżeństwo na początku a później obgadywanie za plecami aby zaniżyć samoocenę....Produkty na tak, praca nawet dla wroga na nie !!!
Zostaw swoją opinię o ONYX INTERNATIONAL - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONYX INTERNATIONAL