Montan-Stal

Tarnowskie Góry

Opinie o Montan-Stal

pracowity 2015-01-05 14:19:27
Nowy rok, nowe przyjęcia? Możecie coś napisać nt. tej firmy? Jak się pracuje? Jakie zarobki? Czy to prawda, że firma ma problemy?
Lokaty 2015-01-24 07:50:13
Wypłaty jeszcze są ale już nie ma czym handlować by być konkurencyjnym. Prezes zajął się swoimi zabawkami w stalowej woli i doprowadził do tego, że Montan przestał być perła na mapie dystrybucji. Nawet sprzedaż firmy się nie udała bo kto będzie inwestował w zakład na tak chwijnych nogach. Panowie w garniturach się pokręciłam po firmie, prześwietlili i już dawno odjechali
była 2015-11-17 14:38:46
Oddziałów to było więcej za dobrych czasów. Co by nie mówić o prezesie, to nie poszedł na łatwiznę. 90% firm swojego czasu robiło przekręty na VAT a w Montan zawsze było uczciwie, co prawda jak widać uczciwość nie popłaca :(
Udziały sprzedane firmie z Krakowa.
pff 2015-12-20 21:06:22
wyplaty moze i na czas ale bardzo kiepskie atmosfera tez nie za bardzo.Pzedemna skomentowal chyba ktos z kierownictwa.Pracwnikow z magazynu traktuje sie jak podludzi nie wspominajac warunkow w ktorych pracuja,maszyny na hali maja lepiej niz ludzie.
lysy 2016-01-10 23:46:09
Firmy lepiej nie wspominac i lepiej do niej nie wracac ! Bo praktycznie nie ma po co !!!ten pan co napisal o dobrych zarobkach chyba nie wiedzial co pisze !!
Loco 2016-01-28 23:12:19
w większosci przypadków zarobki adekwatne do tego co się wykonuje i są OK. Trudno oczekiwać, że zwykły magazynier będzie zarabiał srednią krajową za przerzucanie blach w jakiej kolwiek firmie.
aska 2016-05-18 10:15:39
Strona internetowa jest w przebudowie, a moze poytaj tutaj firma działa w branży wyrobów hutniczych, wiec praca u nich z pewnoscia do łatwych nie należy, możesz smialo moze osobiscie zaniesc swoje podanie o przyjecie o pracy,moze nie teraz ale pozniej beda kogoś szukać.
Zostaw swoją opinię o Montan-Stal - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montan-Stal