Opinie o W.P.P.H. Elena w Kokanin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie W.P.P.H. Elena. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w W.P.P.H. Elena o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W.P.P.H. Elena w Kokanin

Milszy

Jak teraz wygląda sytuacja? Jak oceniacie atmosferę w firmie? Czy płacę nadal wysokie?

@NIKT

Sprostowanie tu się pracuje tylko 8 godzin a w piątek 7.

Nika

Witam jakie godziny pracy są w firmie ? I jak jest z umową ?

@@Ola

Jest ale na stanowisko w zarządzaniu ,najchętniej osoba po studiach od zaraz. musi być bardzo konkretna ambitnai chcieć obok siebie zbudować świat przyszłości. Na trzy zmiany idzie tylko produkcja .

Czy rozmowa kwalifikacyjna do W.P.P.H. Elena odbywa się w siedzibie firmy?

Sonia Nowy wpis

Ale co, że ludzie o kimś gadają, tego byłeś świadkiem? O ile to nie psuje atmosferę w zespole, to nie wiem, w czym problem. Chyba że coś nie gra na tym polu? Jednak dobrą atmosferę w pracy to sobie cenię, jak tu jest z tym?

Nika

Witam jakie godziny pracy są w firmie ? I jak jest z umową ?

@Nika

Z tego co wiem to praca na trzy zmiany. Podobno też chętni mogą pracować w weekend tylko ciekawe czy za wyższą stawkę? Chcesz się tu dostać do pracy? Rekrutują teraz?

@Robert

Mnie interesuje tylko praca na 1 zmianę :) wiec raczej odpada i dziękuje za odpowiedz ;)

@Nika

Może można się ustawić tylko na jedną zmianę jak grafik elastyczny. Najlepiej jakbyś zadzwonił do kadr bo może idą na rękę w tym temacie, nie?

@Ola
@Nika

Niestety nie ma rekrutacji.

Zuzanna
@@Ola

A co jest przyczyną tego, że tych rekrutacji nie ma? Zgrana załoga czy może firma nie ma pieniędzy na tworzenie nowych wakatów? Wiesz też może kiedy można się spodziewać jakiś rekrutacji i na jakie stanowiska zazwyczaj te rekrutacje prowadzą?

SZEF Nowy wpis

jubileusz
@Milszy

Firma obecnie obchodzi 33 lecie i zaprasza osobiście każdego pracownika, współpracownika i przyjaciół do wspólnego świętowania Jubileuszu.

@jubileusz

No i fajnie!

eryk
@Milszy

No zależy, czy ma się haka na współpracownika. Jeśli tak, to bardzo wysoka.

@jubileusz

No to fajnie, że atmosfera tutaj jest w porządku. 33 lata to sporo! Co możesz powiedzieć o samych zarobkach? Są dla Ciebie zadowalające?

NIKT
@Helena

Na świeta szef dał bardzo wysokie premie...

Julia
@NIKT

Wow! A tak bez świąt, w ciągu roku, macie zapewniane jakieś premie? Albo inne dodatki, nawet pozapłacowe?

Pracujący
@Julia

Teraz mamy tylko premie raz w roku, na święta. Tak jest lepiej. Jeden raz a konkretnie.

Joanna
@Pracujący

Czyli kwota jest zadowalająca? A są jakieś benefity pozapłacowe? Np opieka medyczna czy coś w tym stylu?

Pracujący
@Joanna

Według uznania, każdy może przystąpić do ubezpieczenia grupowego. Ale chyba nie każdy u nas skorzystał z tej opcji bo ubezpieczeni są prywatnie.

NIKT
@Julia

Wszystko ładnie i pięknie jest na początku fajne premie od szefa ale musisz być na swojej działalności zapomnij o normalnej umowie o pracę. Jak wnuczka całkowicie przejmie interes to wtedy porządki zrobi. Witaj firmie zarobisz ale pi 12 godzin trzeba robić na produkcji inaczej szału w kasie nie ma jak bez nadgodzin

elo
@Joanna

Tak, koperty na koniec miesiąca za donoszenie na współpracownika

@elo

O czym wy (usunięte przez administratora)za przeproszeniem??? Przecież to jakieś wasze domysły chyba. Bo to takich zdarzeń nie ma.

@pracownik

To dobrze bo kasa w kopercie trochę nie za dobrze wygląda. A wracając do świętowania jubileuszu firmy to była jakaś impreza? W ogóle robią tu firmowe wyjścia dla pracowników żeby można było się rozerwać i zintegrować?

Emilia
@NIKT

Naprawdę? Tylko na działalności są wszyscy pracownicy czy można sobie umowę wybrać jak kto chce? Szczerze mówiąc to mi się nie uśmiecha własna działalność. To co bym zarobiła musiałabym Zus-owi oddać...

@NIKT

Sprostowanie tu się pracuje tylko 8 godzin a w piątek 7.

Firma W.P.P.H. Elena poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Carlos Santana

A co to za wypadek w pracy tam ostatnio był? Zostały wyjaśnione przyczyny? Chciałbym mieć jakiś pogląd jak z przepisami bhp i wogóle.

Joanna

Basia

Potwierdzam

Zet
@Joanna

Też tak myślę. Gdzie my byśmy takie dobre ciasta jedli????

Mati

Zdecydowanie.

Pozdrawiam całą załogę!

Gosia
@Joanna

Atmosfera w porządku. Nigdy nie miałam lepszej pracy! Polecam.

zb
@Gosia

My też lubimy z Tobą pracować. Zawsze wesoła, pozytywnie nastawiona do życia.

zet
@Marcin

My Ciebie także, choć się tu spotykamy w pracy codziennie :)

zet
@Basia

Dzięki, to już sporo lat tutaj.

zetka
@Joanna

Najlepsze warunki tu w regionie, niektórzy nie zdają sobie sprawy.

kw
@Mati

Bywa nawet zabawnie. Żeby nikt nie pomyślał że same sztywniaki tu pracują nie ;)

Madzia

Super warunki

@Joanna

Firma ma bardzo dobra opinie na rynku pracy. Polecam.

Maria
@Joanna

Potwierdzam. Praca w super zespole! Pozdrawiam.

@Maria

Dobre.

Kazimierz
@zeta

Nie zgadzasz się z tym zalewem BARDZO WIARYGODNYCH opinii? :D Co za niespodzianka! Może powiesz coś więcej o samej pracy?

Mati
@Joanna

Super atmosfera i godziwe warunki zatrudnienia.

@Kazimierz

Zgadzam się. Te opinie są dobre i wiarygodne. Nadal polecam. Praca jak to praca zawsze jest coś do zrobienia :)

Greta

Zgadzam się. Polecam!

Greta
@Joanna

Polecam! Fajna atmosfera. Mo się tu pracuje.

aka
@Joanna

Żałosne jest podbijanie pozytywnych opinii. Dla twojej uwagi - wyświetla się przy komentarzu data i godzina, także zmiana nicku nic nie daje, bo widać, że pisze to jedna osoba. Szkoda, że niby taka "dobra firma na rynku pracy", a musi wykorzystywać swojego pracownika do pisania pozytywnych opinii na gowork. Moim zdaniem świadczy to wyłącznie o prawdziwości negatywnych opinii i strachu o ewentualną skazę na renomie przedsiębiorstwa. I dobre ciasta na socjalu w kuchni nic nie pomogą...

natalia
@aka

Ale my lubimy tu pracować, na prawdę. To na serio fajne miejsce. I dobre pieniądze. Super zespół ludzi.

krysti
@natalia

Firma z dobrą renomą na rynku pracy. Wyjątkowo dobre warunki wynagrodzenia. Praca w dobrym zespole. polecam!

elo
@krysti

hahaha dobra renoma na rynku pracy, ale dowcip !

Natalia

Bardzo miła atmosfera, praca lekka i w fantastycznym zespole.

kw
@Natalia

Nie wszyscy wiedzą że tu małżeństwa pracują i to od lat. To jest fajne i tworzy rodzinna atmosferę.

max
@kw

możecie napisać czy pracuje się w weekendy i czy sa 2 czy 3 zmiany?

@max

3 zmiany i weekendy tylko dla chętnych

@zeta

A jak z tymi zmianami? Jak ktoś np. chce pracować tylko 1, to można się dogadać czy nie ma opcji, bo wszyscy robią 3?

Dariusz
@zeta

A w jakich godzinach są te zmiany?

parasolka

Znakomite warunki zatrudnienia. Dla kobiet dodatkowe świadczenie w formie parasola ochronnego.

@parasolka

No i super. Najważniejsze, że Tobie się podoba. A tak z ciekawości, to ile wynosi to dodatkowe świadczenie ?

@Helena

W zależności od osobistego zaangażowania pracownicy, umiejętności poświęcenia dumy i honoru, umiejętności późniejszego spojrzenia na siebie w lustrze. Ale jak ktoś potrafi po trupach do celu, to idealna praca, polecam

F

W punkt!

Julia
@parasolka

A ja myślałam że to zaangażowanie w pracę się liczy... To co się takiego dzieje u was że ludzie idą po trupach do celu?

@Julia

Ja żadnego trupa u nas nie widziałam, więc raczej nikt z tej opcji nie korzysta. To urojenia zakompleksionych dam.

@zeta

przecież kto jest lub był w tej firmie, to doskonale wie, że najdłużej pracujące panie muszą dać coś więcej od siebie niż zaangażowanie w pracę stanowiskową, CEO ma swoje wymogi

xxx
@parasolka

Parasolka to jeśli ty też jesteś pracownikiem / nicom to ile razy się "otwierałaś " hihihihih nawet ksywę dobrałaś do swoich opinii , żenada może zajmij się pracą

@xxx

na pewno mniej od ciebie

Lena
@xxx

Do XXX ciebie to nawet pisać nie nauczyli skoro krzyżyków używasz .Rozumiem że stała wielbicielka Eleny ,bez kompetencji po trupach do celu . pozdrawiam

Pola
@zeta

To zmień okulary ,zakompleksiona to ty jesteś skoro tak traktujesz ludzi .Karma zawsze wraca .dziwię się że sypiasz w nocy

@Pola

No nie noszę okularów, ale może sobie sprawie. Sypiam też spokojnie. Działanie karmy znam, ale nie sądzę by to mnie dotyczyło bo z ludźmi żyje w zgodzie. Jak mam problem to mówię raczej wprost do osoby która ma do mnie problem, a nie wypisuje na gowork.

@zeta

Fascynuje mnie, jak tu sobie szybko odpisujecie. Zerkam z ciekawości na tę stronkę co jakiś czas i widzę, że tu niektóre osoby (a może to jedna i ta sama osoba) wiecznie czuwa i w mig odpisuje na komentarze - oczywiście te niepochlebne dla firmy. Szefostwo daje za to jakieś dodatkowe profity? Czemu nic o tym nie wiem? O prawdę się obrażają, zero konstruktywnych uwag i wartościowej dyskusji. Słabość Eleny - wieczne zatargi między pracownikami, powszechna wiedza, kto ile zarabia, a przez to donoszenie na współpracowników, bo a nuż do wypłaty wejdzie jakaś kopertka, a koledze/ koleżance powinie się noga. Ciekawe czy ta era tej firmy się zakończy, czy ktoś później ją będzie kontynuował. Klienta nie interesują stosunki panujące w przedsiębiorstwie produkującym towar, który kupuje. Byłych pracowników też mało to obchodzi, za to obecni pracownicy mają pole do popisu. Wyścig szczurów trwa. Najwyższa pora szukać czegoś innego, a reszta niech się tu nawzajem powybija.

@parasolka

Założenie się nie sprawdziło chyba, bo z tego co widzę nikt nie skontrował a raczej ten komentarz pozytywny to nie jest? Poważnie płacą więcej za donosicielstwo? Bo jeśli tak to słaba sprawa. :/ Ciekawa jestem jak długo ten cały wyścig już trwa?

Gosik
@parasolka

Konstruktywny komentarz jest taki, że nie ma "parasolki" generalnie jest "parasol". Czekaliśmy nawet, ale nikt się nie zwolnił, więc jednak chyba ta pensja nawet bez tych dodatkowych bonusów musi być dobra, skoro z nami jesteś i nas znosisz. Dobrze. Święta niedługo, ciasta sobie zjesz u nas, kopertę z życzeniami dostaniesz jak wszyscy - zawsze to coś.

@Gosik

Jesteście mało zabawni, prawda jest taka - nikt mądry ze starymi wyjadaczami w tej firmie nie wytrzyma długo, jedynie ktoś mocno przyciśnięty do ściany, ewentualnie pozbawiony skrupułów dziobak, który dla kopertki z pieniążkami zrobi wszystko, jak wy! niech ewentualni kandydaci do tej firmy uważnie czytają, co się tu wyrabia!

Xxx

Amen

nela

Jeśli ktolowiel sugeruje się opinia z go work to napisze tylko. Że to bardzo nieuczciwy portal. Daje możliwość obrażania innych, poniżania. Brak w nim kontroli. Brak możliwości dla firmy by mogła odpowiedzieć na te źle komentarze, ponieważ blokują nam IP, no chyba że zapłacisz co miesiąc kasę to możesz usuwać ile chcesz. Ten pozastawia wiele do życzenia, te najbardziej pikantne teksty zostawia a początku by były wciąż widoczne. To działa na niekorzyść firm. Niszczy życie ludzi. Ktoś ma zły dzień i napisze co mu się chce, a go work nikt tego nie weryfikuje. Weryfikują tylko czy kasę idzie na tym zbić. I jak na reklamach zarobić? Nie sugerujcie się tym co tu wypisują inni. To steki bzdur. A go work może mieć poważny problem za swoje działania. I osoby dopuszczające się kłamstwa będą musiały za to odpowiedzieć. Więc do zobaczenia.

andrzej
@nela

ale skoro te negatywne komentarze są prawdziwe, to w czym problem? oczywiście niektóre dotyczące konkretnych osób wprost są niesmaczne, ale generalnie trzeba wziąć na klatę negatywne opinie, nie każdemu musi się wszystko podobać

xxxxx
@andrzej

Wszystkie komentarze świadczą o tym jacy ludzie tam naprawdę pracują .Aż żal czytać

nela
@xxxxx

Lub pracowały kiedyś

grzywacz
@xxxxx

nie tylko o pracownikach... góra lubuje się w tworzeniu chorych sytuacji, aby było oczym gadać :/

Twój Motywator

Nie pozdrawiam gościa, który wyżera mi ciastka z szafki.

Wydało się.

@Twój Motywator

Dobrze wiedzieć gdzie są.

@Twój Motywator

A kto Ci podżera te ciastka?

Prawilny Cygan

No jest wszystko w porządku, jest dobrze dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku jest git pozdrawiam cala ELENĘ dobrych chłopaków niech się to trzyma, dobry przekaz leci.

Cygan
@Prawilny Cygan

Pozdro!

Natka

Bardzo dobrze wspominam. Jestem z kontakcie z tymi ludźmi do dziś

Zana
@Natka

Pozdrawiamy!

D.W

Byłem na rozmowie, wygląda to super.

Helena

A skąd Ty niby takie info masz? To potwierdzone chociaż lub jakieś dowody są na to? Bo z samego pisania niestety nic nie wynika. :/

Pracuje

Nikt wam w te bzdury nie uwierzy. Większość kobiet pracuje w biurze ponieważ kobiety z reguły są w pracy z dokumentami dokładniejsze. Opinia jakoby każda z nich dostawała stanowisko poprzez łóżko szefa jest nieprawdziwa i obraźliwa. Używasz czasu przeszłego więc jak sądzę nie pracujesz - bo się nie nadawałeś. Widocznie boli cię ten fakt iż zabrakło ci kompetencji i nie możesz być w tym zespole, współpracować i zarabiać. Od wielu lat wiadomo że są tu jedne z lepszych warunków finansowych i rozwojowych. Jedyne co można napisać o właścicielu to jedynie że jest bardzo wymagający, ale ludzki. Te sytuacje, które opisujecie są wytworem wyobraźni tych poległych na polu zawodowym.

Agnieszka
@Pracuje

To jakie trzeba mieć kompetencje żeby tutaj pracować???

Radosny

Zapewne nie tylko Panie , może Panowie też śmiech że komuś się chce takie bzdety wypisywać hihihi , a tak na marginesie to jak ktoś nie może dać sobie rady w tej firmie i ma słabe poczucie swojej wartości to oczernia wszystko i wszystkich, wypisuje bzdury :):)

Pracuje
@Agnieszka

Posiadamy odpowiednie działy i każdy z nich wykonuje to co leży w zakresie jego obowiązków. Technolodzy, księgowi, sprzedawcy, administracja.

Tadek

od zawsze wiadomo że prezesi kierownicy dyrektorzy nie są lubiani bo muszą zarządzać ludzmi a to się im nie podoba i pisza wszystko co im ślina na język..... a jeszcze rywalizacja kierownik kontra kierownik zawsze jest rywalizacja pozdrawiam byłą firmę

Misiek

widać że "lożki" upadły na dno ,bidulki jedne

Figlakowa

A mogłabym prosić o więcej odwagi cywilnej? Niech się ktoś podpisze pod komentarzem. Bo tak anonimowo na goworku, albo za plecami to slabiutko

Figlakowa
@Figlakowa

A no i nie będę wiedziała czy jestem flip czy Flap????

Klientka

Aż ciężko czytać. Ludzie to potwory. Jak można tym pracownikom których znamy i lubimy od lat taka krzywdę robić i wyrażać się w ten sposób. Życzę tym złym opiniodawca tego samego.

klient

Jestem handlowcem od 20 lat a klientem Eleny od lat kilku i takiego "CI-IAMA" jaki siedzi na wejściu jeszcze w żadnej firmie nie spotkałem. W porównaniu do pozostałych Pań które tam pracują sprawia wrażenie jak by musiał tam siedzieć za karę. Znam osobiście założyciela firmy i nie mam pojęcia dlaczego pozwala na takie reprezentowanie firmy.

Zadowolona

Myślę, że jeśli komuś nie odpowiada praca to może ją zmienić. Firma z bardzo dobrą opinia poradzi sobie.

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza

inny
@Adam

Ponad 30 lat. Bzdury pisze ten kto nie szanuje siebie i innych; podpisując się skradzionymi inciałami.

Aleksander

Rozumiem Twoje rozżalenie, jednak proszę, abyś na przyszłość nie używała słów obraźliwych. Rzeczywiście jest tak, że pracownicy zaczynają odchodzić z pracy w firmie W.P.P.H. Elena? Napisz, proszę coś więcej na ten temat.

@Aleksander

Dużo pracowników odeszło, a kolejni mają zamiar to zrobić.

zarażony przez kiłę
@Adam

Dobrze że ta (usunięte przez administratora) z Lipowej już tam nie pracuje,wyleczenie od niej kosztowało mnie 2500zł,jeszcze się leczę ale niedługo wracam do pracy.Nigdy więcej takich pracowników w tej firmie.Trzeba dbać o dobro firmy!

Aneta

To bardzo dziwne. Jestem wobec tego bardzo ciekawa, dlaczego pracownicy zaczęli masowo odchodzić z tej firmy. Możesz powiedzieć coś więcej, jeśli chodzi o tę sprawę? Będę wdzięczna.

pracujaca
@Aneta

Dziwne nie wiemy nic o tym, by ktoś masowo odchodził. Pracujemy jak dotychczas. I jest nas tylu co zwykle od lat.

@pracujaca

Chciałbym się dowiedzieć, czy firma oferuje jakieś szkolenia branżowe lub językowe i czy wszyscy pracownicy mogą się o nie starać?

Pan Milenka
@Robert

Oczywiście, firma oferuje pakiet szkoleń oraz wyjazd do Dubaju za najlepszy wynik z egzaminu!

@Pan Milenka

Wow brzmi nieźle! Czy jest jakakolwiek szansa, aby przygotować się z zakresu pytań, które znajdą się na egzaminie? Wycieczka do Dubaju to bardzo zachęcająca nagroda.

oniemiała
@Pan Milenka

Serio!? To żart! (usunięte przez administratora) ludzie chyba wam się nazwy wsi pomyliły! Chyba że... coś mnie ominęło?! Egzaminy? Konkursy? Kursy były owszem ale bez nagród.

Aaa

Ale ściema...

@pracujaca

Tyle osob ile zawsze ale osoby w biurze całkiem nowe . Poza osobami które donoszą (czyt. Dwie ) wszyscy sie pozmieniali bo nie wytrzymali . I to na przestrzeni dwoch/trzech lat .

on

Nie, nie. Obecnie jest jedną świeże stażem - donosi, aż się za nim dymi. Może ma coś z tego.

nikt sepcjalny

Reszta odeszła bo chciała stanowisk wyższych i amerykańskich wypłat:) a dokumentów. A jacy byli profesjonalni.... niech teraz robi A ten szajs gdzie indziej.

ha ha ha

Wszyscy by chcieli dyrektorami być.

pracujaca
@nikt sepcjalny

Ja to widzę z innej perspektywy. Przeszli te szkolenia, pokonczyli kursy, zdobyli praktykę za cudzesy. Nie każdego stać jak zaczyna w zawodzie by inwestować w siebie za własne pieniądze. Później znaleźli lepsza ofertę pracy za lepsze pieniądze i z takim wykształceniem i praktyką, papierami było im łatwiej te lepsza pracę zdobyć. Można się usprawiedliwiać że załoga czy właściciel nie dobry, ale jak wiadomo jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Dziś każdy chce więcej niż ma. Jeśli nadarza się okazja, a rynek jest dziś w rękach pracownika - to poszli sobie wzbogacić portfel i nie ma innego powodu. Pozdrawiam. A pracuje się bardzo dobrze.

Łukasz

Pięć osób z biura w ciągu 4 miesięcy dało wypowiedzenie

pracująca
@Łukasz

Minęło sporo czasu. Jeden drugiego pociągnął, kolegowali się wspólnie blisko. Ale to oczyscilo atmosferę. Współpracuje się znacznie lepiej.

@@
@pracujaca

Czyli pracujesz zbyt krotko ,lub masz klapki na oczach.Zawsze była tam czesta rotacja pracownikow.

%$
@@@

Zwłaszcza w biurze, mała którą z nas znosiła to "wspaniałe" traktowanie

Jeszcze pracujaca
@%$

Trzeba miec skore gruba jak rodzinka K zeby przetrwac...

Dorota
@Jeszcze pracujaca

Pracujesz w W.P.P.H. Elena, więc liczę na Twoją pomoc. Właśnie szukam sprawdzonych informacji o warunkach zatrudnienia, jakie tam oferują nowo przyjętym osobom. Interesuje mnie oczywiście kwestia początkowych zarobków. Na jakie, mniej więcej, można tam liczyć?

Albatrosek
@Dorota

Dorota - w Elenie zarobki sa o 70% wieksze niz w calym powiecie Kaliskim, praca jest w wygodnych godzinach 7-15, wolne weekendy, duzo bonusów, wyjazdy za granice. Mysle ze w okolicy pod wzgledem finansowym nie ma nic lepszego. Co do atmosfery pracy, jescze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil, osobiscie uwazam ze jest lepiej z uplywem lat od kiedy tam pracuje.

Dorota
@Albatrosek

Ok, dzięki. Wcześniej była taka sugestia, że ludzie z Eleny uciekają jak zdobędą doświadczenie i porobią kursy na koszt firmy. Dlatego tak zastanawia mnie, czy firma ta nie wymaga podpisania tak zwanej lojalki?

@Dorota

Wymaga????

@pracujaca

Za cudzesy? A to nie w interesie pracodawcy powinno być podnoszenie kwalifikacji przez jego pracowników? No śmiechu warte! Wynagrodzenie w tej firmie jest godne, ale aby je utrzymać wymagane jest (usunięte przez administratora) Jeśli tego nie ma, wtedy żadne dokumenty, kwalifikacje, czy umiejętności się nie liczą. Należy trzymać sztamę z "odpowiednimi" ludźmi, wtedy jest się "kimś". Paradoks.

Byłam kilka tygodni temu na rozmowie o pracę. To był a najdłuższa rozmowa jaja przeszłam w moim życiu. Właściciel gorąco namawiał mnie do podjęcia pracy u niego, bawił się w kalkulację udowadniając mi korzyści płynące gdybym założyła własną działalność etc. Nie byłam przekonana, ale warunki wydały mi się dobre, lepsze finansowo. Wiedziałam że mam 2 tyg. Okres wypowiedzenia w firmie, żeby zniwelować stres od rana złożyłam w dotychczasowej firmie wypowiedzenie by mieć to z głowy. Po czym otrzymałam telefon z Eleny że jednak mnie nie potrzebują!!! Nie wygląda to dobrze! Poczułam się jak idiotka. Za jakiś czas znów widzę ogłoszenie że poszukują pracownika... zdecydowanie brak tam stabilności!? Lub właściciel poszukuje słuchaczy, nie mówi konkretnie na temat, zajmuje czas niepotrzebnie. Zburzylo to mój stosunek z obecnym pracodawcą, to nie w porządku.

ŻB

Uwierz że dobrze sie stało , prędzej czy pózniej i tak zostałabyś zwolniona bez podania konkretnej przyczyny .Może super kadra doradcza donosicieli miała okazję zobaczyć Twoje CV i poczuła zagrożenie bo albo jesteś za ładna lub zbyt wykwalifikowana co budzi ich obawy .Praca tam to strata czasu i codzienne udowadnianie komuś że czegoś nie zrobiłeś .Ludzi tam traktuje się bez szacunku , a stara kadra sprzeda Cię za premię. Powodzenia

××
@ŻB

Jak się wypowiadasz to przynajmniej używaj swoich prawdziwych inicjaów, a nie zapożyczonych od jednego z pracowników. Bo akurat ja mam odmienną opinię.

Olaf
@ŻB

Dokładnie tak to wygląda.

Chęć pracy u was
@××

Chciałam się spytać o pozytywne opinie bo narazie przerażają mnie obawy po tych opiniach i jakie masz dobre opinie

Aneta
@××

Również jestem bardzo ciekawa Twojej opinii na temat pracy w firmie W.P.P.H. Elena. Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy Twoim zdaniem atmosfera w pracy jest ok?

Filipek

Szkoda, że nie potraficie docenić bardzo dobrej firmy. czy trzeba to stracić żeby zrozumieć?

Johny
@Filipek

Kolego to ty niepracowales w porządnej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o W.P.P.H. Elena - Kokanin

• Jak się pracuje w W.P.P.H. Elena?

Zobacz opinie na temat firmy W.P.P.H. Elena tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W.P.P.H. Elena?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W.P.P.H. Elena
3.1/5 Na podstawie 69 ocen.

W.P.P.H. Elena