W.P.P.H. Elena

Kokanin

Opinie o W.P.P.H. Elena

Zrobiona w balona 2016-09-08 20:55
Gdy zaczynałam prace w tej firmie byłam bardzo zadowolona,gdyż szef daje na dzień dobry dość duzo zarobic.
Wcześniej słyszałam opinie ze jest tu ogromna rotacja pracownikow, ale
nie chcialo mi się w to wierzyć dopóki sama się nie przekonałam. W ciągu pół roku do biura zostalo zatrudnionych nowych 7 pracowników a 4 doświadczonych moim zdaniem dobrze pracujących zostało zwolnionych bez powodów. Bo takie jest widzi misie.
( usunięte przez administratora )

Generalnie szkoda czasu,gdyż nie docenia się pracowników którzy pracują już długo i chca dobrze dla firmy. A każda uwaga i własne zdanie sprawia że jesteś odbierany jako intruz.
Nie polecam tu pracy.
xxxx 2017-03-14 12:18
nie rozumiem jednego dlaczego taka fajna prosperujaca firma zatrudnia czlowieka agresywnego i podlego w takiej firmie. szkoda.
jasia 2017-03-16 20:12
Cóż... Jaki pan taki kram. Wszystko wedle własnego uznania, własnym rozumiem, na własną rękę, bo JA WIEM najlepiej. Jeżeli pojawia się mądry pracownik albo mądra firma zewnętrzna, która chce coś podpowiedzieć a nie trafi w gusta guru od razu wylatuje. A może któraś z nas napisze o innym aspekcie pracy tam, tak z perspektywy kobiet, zwłaszcza tych ładniejszych (choć w sumie mogą napisać wszystkie jak leci, nie ma reguły).
Zostaw swoją opinię o W.P.P.H. Elena - Kokanin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W.P.P.H. Elena