Opinie o Netto w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Netto. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto w Szczecin

Ona

Witam. Nie polecam pracy w Netto Szczecin. Poszłam na rozmowę, Pani pomimo że była uprzejma i rozmowa przebiegła dosyć dobrze, aż do momentu gdy oznajmiła iż pracownik w Netto musi robić "wszystko", a należycie oprócz obsługi kasy, wykładania towaru i dbaniem o porządek na sklepie, musimy również sprzątać toalety, szatnie oraz pokój socjalny, ponieważ Pani oznajmiła że oni nie mają sprzątaczki i muszą sprzątać pracownicy a na umowie nie ma takiego zapisu. Proszę się zastanowić czy w ogóle jest sens tam pracować. Pozdrawiam

@Nettowinka

Też byłam na rozmowie. Nie chodzi o sprzątanie toalet po pracownikach ale w tym sklepie w którym byłam na rozmowie trzeba było sprzątać toalety dla klientów. A to już przesada, więc zgadzam się z Panią powyżej

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Netto?

tamir

W większości przypadków jest to umowa o pracę na czas określony/ nieokreślony choć czasem można tam dostać zleceniówkę.

Mala Nowy wpis
@tamir

Zlecenie przez sklep a jak jest komornik to co ? Bo przez agencję zabiera wszystko jak przez sklep zlecenie i do ręki kasa to jak to wygląda?

Ona123

Dzień dobry. Czy ktoś pracował/ pracuje w Netto na Metalowej lub w galerii CH. Kupiec w Szczecinie? Widzę, że na podjuchach duża rotacja i niezbyt miłe te kierowniczki. A jak w Kupcu?

NieNieNie
@Ona123

Zdecydowanie nie polecam Netto. Tym bardziej Metalowej. Nikt nie chce tam iść. Nawet jak wepchną desperacko jakąś świeżynkę żeby mieć jakkolwiek sklep otworzyć to zmyka po max 2 miesiącach. Rotacja ogromna. Atmosfera fatalna. Szkoda nerwów. Nie rób sobie krzywdy.

Kupiec Nowy wpis
@Ona123

Pracowałam kilka lat temu na Metalowej. Jak dotąd najgorsze miejsce pracy w moim życiu. Zdecydowanie odradzam. (usunięte przez administratora) pracownicy. Wieczna nerwówka. Ogromny stres. Traktowanie jak(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) za każdą(usunięte przez administratora) połączony z brakiem jakichkolwiek instrukcji. Atmosfera frontu wojennego. Dramat. Z perspektywy czasu potwornie żałuję że tam siedziałam tak długo. Przez kilka lat upychali tam kogo popadnie żeby móc jakkolwiek otwierać zmianę: pracowników z innych sklepów, ludzi z Tesco, pracowników na szkoleniu. Wszyscy prędzej czy później stamtąd uciekają. Poziom fatalny nawet jak na standardy Netto. Jeśli chodzi o CH Kupiec to nigdy mnie tam nie było ale zdarzyło mi się spotkać w pracy kilku ludzi stamtąd. Trudni. I mają dziwną renomę w innych sklepach. Tyle mogę powiedzieć.

Pati19 Nowy wpis

Witam. Nie polecam pracy w sklepie netto. Ciągły stres ponad miarę. Kierowniczki nic nie robią poza siedzeniem w biurze i czytaniem wiadomości na fb. Oglądają która ma dłuższe i ładniejsze paznokcie. Ciągle wymagania. Lista zadań na kartce tak długa, ze nie wiesz co robić w pierwszej kolejności. Najlepiej nic nie robić wymagać od innych nic nie dając w zamian od siebie. Jeśli wymagasz pokaż że potrafisz. Naucz pracownika który zostaje pozostawiony sam sobie. Nie mówiąc już o atmosferze w pracy. Ciągle obgadywanie za plecami. Netto słynie z szacunku do pracownika. Tylko szkoda ze w centrali nikt nie wie jak jest naprawdę i dlaczego jest taka rotacja.

Jakie są warunki zatrudnienia w Netto?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Netto? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Micha1

Cześć wiecie może gdzie na aplikacji moje netto można sprawdzić ile przyznali z ZFŚS na karte przedpłaconą na święta? Czy można to sprawdzić tylko na komputerze w pracy? Z tego co wiem to nie tylko ale szukam i nie widze informacji jaką kwote przyznali

Ona

Krzysiek
@Ona

Bo paniusia myślała, że 8 godz. będzie tipsy malować?

Damian
@Krzysiek

Czytaj ze zrozumieniem tłumoku.

Nettowinka
@Ona

Logicznym jest chyba, że jeżeli korzysta się z pomieszczenia socjalnego jak również z toalety to sprząta się po sobie i utrzymuje porządek w części wspólnej...Uwielbiam takie pinie nic nie wnoszące do tematu pracy w sklepie. Nawet Pani nie rozeznała się w temacie a oceniła pracodawcę po jednej rozmowie rekrutacyjnej ;)

@Nettowinka

Jak długo trwa proces awansu w Netto?

Jak dużo osób pracuje w Netto?

eremefefem

Dla dokładniejszej odpowiedzi musiałbyś doprecyzować pytanie. W jakim sektorze Netto? W jakim obszarze? ;) Na razie mogę tylko odpowiedzieć że liczba mocno się waha w zależności od tygodnia danego miesiąca. Sklepy praktycznie żyją na nowych pracownikach a centrala pozwala ich przyjmować tylko na początku nowego miesiąca. Dlatego sporo więcej osób jest w pierwszych 2 tygodniach. Do tego czasu większość orientuje się jak to wygląda i jeśli może ucieka. Dlatego pod koniec miesiąca masz często po 1,5 etatu na zmianę.

Kwiatek

Pracowalam w netto na bramie portowej . Klienci to same chamstwo ,bez kultury traktujacy kasjera za nic .Przepraszam bardzo a później dziwicie sie czemu taki kasjer jest bez humoru ?Jedna klientka pojeb....a przychodzila i mi du.. obrabiala patrzyla sie i sie smiala i gadalam nie raz mialam ochote jej ...... Pierwszy dzien pracy a zostalam obrazona przez klientke i w dalszej mojej pracy bylo to samo .Mialam dosyć zwolnilam sie .Nie polecam pracowac na bramie portowej

Pablo
@Kwiatek

Odezwij sie na priv tez tam pracowalem xd 1.5 roku hahha pablojumper@wp.pl

Iza
@Pablo

Ja to może na priv aż się dobijać nie będę. Pytanie tylko czy zawsze taka atmosfera tutaj jest czy trzeba mieć pecha po prostu? Może aktualnie jest lepiej?

@Iza

Nie wiem jak na Bramie ale generalnie nie jest lepiej. :D W sklepach Netto pracują już chyba tylko ci którzy nie mogą stamtąd uciec ( sytuacja finansowa, kredyty itp.). Najbardziej przekichane mają chyba zastępcy choć sprzedawcy też niewiele lepiej. ;)

Iza
@tamir

Aha czyli w ten sposób... I co do Szczecina to nie ma żadnego sklepu, który mógłbyś polecić? Bo może któryś jednak byłby znośny, żeby cv móc zanieść? Chyba, że i tak teraz nie szukają?

@tamir

Słyszałam pogłoski że Netto na Struga jest całkiem wporządku (Outlet Park) ale nie wiem czy to prawda. Poza tym to jest chyba jedyny sklep w którym akurat nie mają wakatów co miesiąc (właśnie z tego powodu) I nawet jeśli się tam dostaniesz to zaraz zaczną cię przerzucać gdzieś indziej :) "bo sklep na ul. X nie ma jak funkcjonować tego dnia"

Sklepy Netto? Więcej kierowników niż pracowników, bałagan i zamieszanie, (usunięte przez administratora)z umowami... Tragedia

@Marta

Zdecydowanie się zgadzam. Fakt że na jednego kasjera/zks wypada tam około 2 kierowników to chyba jeden z najwidoczniejszych problemów Netto. Nie żeby ta ilość jakoś przekładała się na organizację pracy. Wręcz przeciwnie. Ten kto pracował wie. Ten kto tam nie pracował niech się cieszy. To miejsce to jakaś farsa.

tamir

Wystarczy że odpowiesz na ogłoszenie o pracę np na olx i załączysz tam swoje CV. Jeżeli spośród CV zastępca/kierownik wybierze twoje to zaprasza cię na krótka rozmowę kwalifikacyjną jednak szczerze mówiąc większość sklepów jest tak zdesperowana iż ta rozmowa jest tylko formalnością. Wystarczy że odpowiada wymiar pracy i w stopniu komunikatywnym mówisz po polsku.

Jakie są mocne strony pracodawcy Netto?

tamir

Bardzo łatwo dostać tam pracę i awansować do poziomu kierownika. Rotacja pracowników na pierwszych 2 szczeblach (sprzedawca i zks) jest tam tak duża że biorą każdego kto jest wystarczająco finansowo zdesperowany lub chce zdobyć doświadczenie żeby zdobyć analogiczne stanowisko w innym markecie.

tamir

Pracowałam w Netto jakieś 4 miesiące temu. Zdecydowanie radzę omijać szerokim łukiem niezależnie o jakie stanowisko chodzi. Zarówno sprzedawcy, zastępcy kierownika i kierownicy robią tam za (usunięte przez administratora) Etatyzacja na sklepach to jakiś żart. Bardzo często miałem sytuacje w której na jednej zmianie były tylko 2 osoby- sprzedawca i zastępca przy czym oczywiście oboje muszą siedzieć na kasie przez większość zmiany I rozkładać towar jednocześnie (ok 10 palet dziennie dostarczanych kilka razy w ciągu dnia) do tego co ok 1 godzinę uzupełniać odpiek, odbierać przesyłki wykładać spoty i robić milion zadań jednocześnie. Generalnie o tym dlaczego ten sklep to (usunięte przez administratora) można y napisać książkę ale nie będę się rozpisywała. Starczy powiedzieć że do takich 2 zlatabych osób na zmianie średnio 1-2 razy w tygodniu potrafi wpaść audyt składający się często nawet z TRZECH osób i przez ok 4 godziny opieprzać że pod półkami jest niepozamoatane albo półki nie są przetarte. A to tylko jeden z tamtejszych bareizmów. Jeżeli nie masz finansowo noża na gardle to radzę unikać tego miejsca jak ognia. Szczególnie przerąbane mają sprzedawcy i zastępcy.

Elke

Jestem klientką netto na Pomorzanach przy ulicy smolańskiej ,ostatnio nie można skorzystać z koszy ,a właściwie wózków na kółkach ,bo po prostu gdzieś wózki wywiało ,a robiąc większe zakupy nie ma jak tego zrobić .I chciałbym się dowiedzieć czy firma nie może zakupić takich wózków które są potrzebne.Te kilka co zostały ludzie wyrywają sobie ,bo chcą wygodnie zrobić zakupy.

Wiktor

@zgrywus a łatwo się na kierownika tam dostać ?

Zgrywus
@Wiktor

Kierownicy już tam są i trzymają się swoich stołków jak swoich prywatnych. Nie lubią pracowników, którzy mają lepsze wykształcenie od nich.

Zgrywus

Zdecydowanie nie polecam pracy w Netto. Zwłaszcza kierowniczki się szarogęszą, mają się za Bóg wie kogo. W pracy panuje podział na lepszych i na gorszych. Kierowniczka opieprza pracownika za coś czego nie zrobił a wcale nie był za to odpowiedzialny (kiedyś oberwało mi się za całe kartony przeterminowanych produktów a wcale nie było mnie przy tym dziale, nawet nie była to moja zmiana). Przepływ informacji jest beznadziejny. Przy szukaniu pracy kierownicy robią z człowieka idiotę, podchodzą do kandydata kpiąco. Biorą od niego CV, mówią że jest wolne miejsce i już nikt nie dzwoni. Człowiek przychodzi za kilka dni zapytać czy został przyjęty, gdyż żadnego odzewu nie było to okazuje się że został zatrudniony ktoś inny (a rekrutacji nie było żadnej). A gdy człowiek zadaje grzecznie pytania, to się oburzają, że ktoś w ogóle ma czelność o coś pytać. Stanowczo omijajcie pracę w Netto szerokim łukiem.

Basienka

Witam robię często zakupy w netto na Dąbskiej. Pani Magda która robi rano chłodnie jest bardzo opryskliwa do starszych osób. Potrafi ryknac na klijenta. Kierownictwo to masakra.. Na fakturę to trzeba czekać ok 30 min. Bo takia pani Iza podejdzie do kasy i powie że ma 2 tyg na wystawienie faktury. A minę ma taką jak jagby wszystkie rozumny pozjadala. O innych Paniach to szkoda pisać. Szkoda dziewczyn co siedzą na kasach bo to im się obrywa. A są naprawdę mile i pomocne. Pozdrawiam kierownika sklepu. Może wreszcie coś zrobi żeby miło się robiło zakupy..

Rafał

Widzę, że jako klient nie jesteś zadowolony ze sklepu Netto, próbowałeś zgłaszać ten fakt komuś z kierownictwa? Zachęcam też wszystkich pracowników do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat pracy w tym miejscu, każda szczera opinia jest bardzo cenna!

Ala

Wutam,czy naprawde w netto umowa jest bez okresu probnego?

Dominika
@Ala

Widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w firmie Netto. Aktualne oferty pracy znajdziesz na ich stronie internetowej: https://netto.pl/kariera/oferty-pracy/ W zależności od wybranego stanowiska Netto oferuje swoim przyszłym pracownikom umowę o pracę bez okresu próbnego, może ktoś z obecnych pracowników potwierdzi tę informację? Co spowodowało Twoje zainteresowanie pracą w Netto? Słyszałaś dobre opinie na temat firmy?

Ala
@Dominika

Wracalam z pracy , zajechalam do tego sklepu i bardzo mi sie ram spodobalo,byko czysto i wszystkiego duzo.

Magda
@Ala

Tak

Dominika
@Magda

To super. A jaki rodzaj umowy oferuje swoim pracownikom firma Netto? Umowa o pracę, umowa zlecenie? Na jaki czas się ją podpisuje?

Magda
@Dominika

Umowa o pracę Ale również można się dogadać o zlecenie :)

klient

16.09.2019 byłem świadkiem przeokropnego zachowania pani - nieokreślona funkcja, w bardzo brudnym odzieniu, biegała po hali Netto przy ul. Niepodległości w Szczecinie, używając wulgarnego języka obrażała klientów, wyrywała im z rąk woreczki na produkty a na koniec haniebnego popisu niczym Cerber stanęła za pierwszą kasą i wrzeszcząc -dosłownie-zabraniała klientom dotykania wszelkiego asortymentu z półek, twierdząc, że zostawiają po sobie chlew :( Zatrudniając tak okropne osoby sieć sklepów Netto traci klientów... Współczułem nie tylko zniesmaczonym całą tą sytuacją klientom, ale też Paniom kasjerkom, które widać było, że są zastraszone, zestresowane, z głowami opuszczonymi obsługiwały ,, chamskich brudasów-cytat z wrzasków pani Cerber - klientów. Żenada!!! :((

Zostaw merytoryczną opinię o Netto - Szczecin

• Jak się pracuje w Netto?

Zobacz opinie na temat firmy Netto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto?

Netto