Dachsystem Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Dachsystem Sp. z o.o.

anonim 2009-05-13 12:03:14
Dachsystem Sp.zo.o. we Wrocławiu jest to ta sama firma co MARVEL P.H.U.Dach System (usunięte przez moderatora). Wpłaciłem pieniądze na dachówkę w Dzierżoniowie.Dachówki nigdy nie dostałem.Sprawa trafiła do sądu.Ciągła się dwa lata.Musiałem udowodnić,że towaru nie pobrałem.Gdzie nie było podpisanej w-z ani faktury.JEDNYM SŁOWEM POLECAM WSZYSTKICH INNYCH TYLKO NIE W/W FIRMY
anonim 2009-05-18 11:30:12
Wszystkim naprawdę zainteresowanym ( zapytanie na mail dachsystem@dachsystem.pl ) udzielę odpowiedzi uargumentowanej na temat zamieszczonych powyżej oszczerstw wraz ze wskazaniem kto i dlaczego takie rzeczy wypisuje.

Zarząd Dachsystem sp zoo
anonim 2010-05-21 13:09:45
(usunięte przez moderatora)!!nie polecam tej firmy
anonim 2010-06-27 19:29:55
Również byłem ofiarą dachsystemu nie polecam firmy nikomu
Eryk 2010-09-25 08:01:11
Firma dachsystem to spółka (usunięte przez moderatora), jeśli ktoś chce stracić piniądze i czas w sądach to niech kupuje w tej firemce. Oddziały we Wrocławiu i Wojkowicach juz padły teraz upadłość ogłosi reszta
Niezadowlony 2012-09-05 21:28:00
Szukam wszystkich poszkodowanych przez firmę Marvel dachsystem z Dzierżoniowa - od marca nie mogę doprosić się dostarczenia materiału za który zapłaciliśmy jeszcze w marcu! Porażka 502220565
Jagoda 2016-05-18 13:21:27
Jak to padła @maszt istnieje, ma swoją stronę internetową i do tego konto na krs-ie więc wątpię w to co piszesz
Zostaw swoją opinię o Dachsystem Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dachsystem Sp. z o.o.