Opinie o JD BETON SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JD BETON SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JD BETON SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JD BETON SP. Z O.O. w Warszawa

Mateusz Nowy wpis

Cześć wszystkim! W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Czuję, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie JD BETON SP. Z O.O.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Pozdrawiam Mateusz

ngfngfngfn Nowy wpis

Casting Casting

był szwaczka Nowy wpis

Robota na gruszce betonomieszarce głównie jest dedykowana ludziom z kredytem dawnyM LUDZIOM Z MARGINESU ŻEBY ZAROBIĆ ZE 4000 ZŁ OD 6 DO 23 6 DNI W TYGODNIU 24 w miesjącu przy tych godzinach ciec ma prawie tyle samo i siedzi czysty nie brudny (usunięte przez administratora) w błocie betonie trochę skubną paliwka i się cieszą

byłem nie myłem Nowy wpis

Mycie Betonomieszarek Do mycia KWASEM trzeba specjalne ubranie maskę ochronną od oparów tego nie ma na Betoniarniach myją gdzie popadnie leje się Kwas w glebę Patologia

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie JD BETON SP. Z O.O.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
vefvfvfdvdfsvdfs

naipierw trzeba sobie zadać pytanie jle straci się zdrowja mycie KWASEM i wdychanie go robota do upadłego siedzenie czekanie na kursa, mycie kwasem gdzie popadnie skarzona gleba

ghtrhtrghe

Naliczone dotąd kary sięgają 400 tys. zł. Wpływy z kar będą przeznaczane m. in. na remonty dróg zniszczonych przez przeciążone pojazdy. Jak to działa? Pracownicy ZDM mogą zatrzymać pojazd, wylegitymować kierowcę, sprawdzić dokumenty pojazdu oraz ładunku, a także ważyć pojazd przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W ich kompetencjach jest też prowadzenie postępowania administracyjnego, zmierzającego do nałożenia kary na przewoźnika i – co ważne – uniemożliwienia kontynuacji przewozu pojazdem przekraczającym normy. Każda kontrola przeprowadzana przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji lub inspektora Inspekcji Transportu Drogowego

gbgrtrbtrg

przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji. Ma on uprawnienia do ukarania kierowcy mandatem za ewentualne wykroczenia. Stanowiska kontrolne znajdują się na ulicach: Łopuszańskiej, Przyczółkowej, K. Wóycickiego, Połczyńskiej i w al. Krakowskiej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń naruszenia prawa, policja może jednak zatrzymać kierowcę w dowolnym miejscu Warszawy i nakazać mu przejazd na stanowisko kontrolne. Syta, Pożarowa, Zawodzie, Plytowa, Mszczonowska, Księżnej Anny kierowcy np na Betonomieszarkach mają 2 WZ na drogę 7 lub 8 metrów betonu 2 WZ schowana, tak samo wywrotki, patelnie Bącćie CZUJNI ~fvfvf 2017-01-26 20:23:27Jak bedą kontrolować jak ITD to nic z tego nie będzie wywrotki na kiperku 40 ton betoniarki po 10 12 metrów betonu kontrole trzeba zacząć od centrum miasta po krańce betoniarnie są w miescie nie na obrzeżach ~fvfvf 2017-01-26 20:11:56kontrolowac 4 oski na wyjezdzie z miasta i gruchy wtedy mają towar na pace do miasta na pusto

terterterw

na betoniarni to norma na 4 ośkę 10 metrów lub 12 betonu na 2 WZ, 1 DO POkazania w czasie kontroli 2 schowana

rfverfver

mankor

sdfgfd, czy to są sytuacje w których brali udział kierowcy JD BETON ? Czy przypadkiem nie jest tutaj wymagane przepisowe działanie zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami? Z tego co mi wiadomo praca u nich nie była problematyczna ..

Z neta
@mankor

W wyniku przeprowadzonego ważenia stwierdzono, że w jednym z kontrolowanych pojazdów przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej wyniosło 5 t, a w drugim przypadku było to ,,zaledwie” 10 t. W dniu 1 lutego 2017 r., w miejscowości Rudawa na drodze krajowej nr 79, inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie podczas działań ukierunkowanych na pojazdy nienormatywne, zatrzymali do kontroli dwa samochody ciężarowe, którymi przewożony był beton. Za nieprawidłowości zostały wszczęte postępowania administracyjne względem przewoźników jak również załadowców zagrożone karą 60 000 zł. Natomiast kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi na sumę 1000 zł. Ponadto, w związku z tak drastycznym przekroczeniem dopuszczalnej ładowności jednego z pojazdu zostanie także wszczęta procedura utraty dobrej reputacji w stosunku do przewoźnika, co może wiązać się z dożywotnim zakazem wykonywania przewozów drogowych. Źródło: WITD w Krakowie

fvdvdvdv

Jak dochodzi do fałszowania dokumentów to PROKURATOR

asad

Dalej na Pożarowej węnzłowi trzymaja WÓDECZKĘ w szafie sterowniczej Renaldo Łężak wyjerzdza za brame i jest melanrz na WENZLE zwłaszcza w nocy

loliolo

Sześć rumaków, kareta, muzyka z „Ojca chrzestnego” i płatki róż. Tak żegnano... szefa mafii. Władze Rzymu oburzone

no no

(usunięte przez administratora)y przychodzi kierofca na gruszke w poniedzialek o 6 rano wychodzi w sobote o 18 tarczki za okno jazda na podkladkach lub bez karty w tacho

Zostaw merytoryczną opinię o JD BETON SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w JD BETON SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy JD BETON SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

JD BETON SP. Z O.O.