JD BETON SP. Z O.O.

Opinie o JD BETON SP. Z O.O.

no no 2014-07-19 09:59
(usunięte przez administratora)y przychodzi kierofca na gruszke w poniedzialek o 6 rano wychodzi w sobote o 18 tarczki za okno jazda na podkladkach lub bez karty w tacho
loliolo 2016-02-20 23:47
Sześć rumaków, kareta, muzyka z „Ojca chrzestnego” i płatki róż. Tak żegnano... szefa mafii. Władze Rzymu oburzone
asad 2016-03-05 10:45
Dalej na Pożarowej węnzłowi trzymaja WÓDECZKĘ w szafie sterowniczej
Renaldo Łężak wyjerzdza za brame i jest melanrz na WENZLE zwłaszcza w nocy
fvdvdvdv 2016-05-02 16:07
Jak dochodzi do fałszowania dokumentów to PROKURATOR
mankor 2016-05-21 19:54
sdfgfd, czy to są sytuacje w których brali udział kierowcy JD BETON ? Czy przypadkiem nie jest tutaj wymagane przepisowe działanie zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami? Z tego co mi wiadomo praca u nich nie była problematyczna ..
rfverfver 2017-01-24 22:04
przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji. Ma on uprawnienia do ukarania kierowcy mandatem za ewentualne wykroczenia. Stanowiska kontrolne znajdują się na ulicach: Łopuszańskiej, Przyczółkowej, K. Wóycickiego, Połczyńskiej i w al. Krakowskiej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń naruszenia prawa, policja może jednak zatrzymać kierowcę w dowolnym miejscu Warszawy i nakazać mu przejazd na stanowisko kontrolne.
Syta, Pożarowa, Zawodzie, Plytowa, Mszczonowska, Księżnej Anny kierowcy np na Betonomieszarkach mają 2 WZ na drogę 7 lub 8 metrów betonu 2 WZ schowana, tak samo wywrotki, patelnie Bącćie CZUJNI
terterterw 2017-01-25 08:21
na betoniarni to norma na 4 ośkę 10 metrów lub 12 betonu na 2 WZ, 1 DO POkazania w czasie kontroli 2 schowana
gbgrtrbtrg 2017-01-26 21:26
~fvfvf
2017-01-26 20:23:27 Jak bedą kontrolować jak ITD to nic z tego nie będzie wywrotki na kiperku 40 ton betoniarki po 10 12 metrów betonu kontrole trzeba zacząć od centrum miasta po krańce betoniarnie są w miescie nie na obrzeżach
~fvfvf
2017-01-26 20:11:56 kontrolowac 4 oski na wyjezdzie z miasta i gruchy wtedy mają towar na pace do miasta na pusto
ghtrhtrghe 2017-01-30 09:42
Naliczone dotąd kary sięgają 400 tys. zł. Wpływy z kar będą przeznaczane m. in. na remonty dróg zniszczonych przez przeciążone pojazdy.

Jak to działa?
Pracownicy ZDM mogą zatrzymać pojazd, wylegitymować kierowcę, sprawdzić dokumenty pojazdu oraz ładunku, a także ważyć pojazd przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W ich kompetencjach jest też prowadzenie postępowania administracyjnego, zmierzającego do nałożenia kary na przewoźnika i – co ważne – uniemożliwienia kontynuacji przewozu pojazdem przekraczającym normy. Każda kontrola przeprowadzana przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji lub inspektora Inspekcji Transportu Drogowego
Z neta 2017-02-15 10:35
W wyniku przeprowadzonego ważenia stwierdzono, że w jednym z kontrolowanych pojazdów przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej wyniosło 5 t, a w drugim przypadku było to ,,zaledwie” 10 t.

W dniu 1 lutego 2017 r., w miejscowości Rudawa na drodze krajowej nr 79, inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie podczas działań ukierunkowanych na pojazdy nienormatywne, zatrzymali do kontroli dwa samochody ciężarowe, którymi przewożony był beton.

Za nieprawidłowości zostały wszczęte postępowania administracyjne względem przewoźników jak również załadowców zagrożone karą 60 000 zł. Natomiast kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi na sumę 1000 zł.

Ponadto, w związku z tak drastycznym przekroczeniem dopuszczalnej ładowności jednego z pojazdu zostanie także wszczęta procedura utraty dobrej reputacji w stosunku do przewoźnika, co może wiązać się z dożywotnim zakazem wykonywania przewozów drogowych.

Źródło: WITD w Krakowie
vefvfvfdvdfsvdfs 2017-03-22 21:38
naipierw trzeba sobie zadać pytanie jle straci się zdrowja mycie KWASEM i wdychanie go robota do upadłego siedzenie czekanie na kursa, mycie kwasem gdzie popadnie skarzona gleba
byłem nie myłem 2017-03-26 11:41
Mycie Betonomieszarek
Do mycia KWASEM trzeba specjalne ubranie maskę ochronną od oparów tego nie ma na Betoniarniach myją gdzie popadnie leje się Kwas w glebę Patologia
był szwaczka 2017-04-22 10:47
Robota na gruszce betonomieszarce głównie jest dedykowana ludziom z kredytem dawnyM LUDZIOM Z MARGINESU ŻEBY ZAROBIĆ ZE 4000 ZŁ OD 6 DO 23 6 DNI W TYGODNIU 24 w miesjącu przy tych godzinach ciec ma prawie tyle samo i siedzi czysty nie brudny zafajdany w błocie betonie trochę skubną paliwka i się cieszą
Zostaw swoją opinię o JD BETON SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JD BETON SP. Z O.O.