Opinie o Bison-Bial S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bison-Bial S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bison-Bial S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bison-Bial S.A. w Białystok

Administrator Nowy wpis

Bison-Bial S.A. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista w mieście Białystok. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Mają ofertę na operatora CNC. Doczytałem o systemie zmianowym ale jakim dokładnie? 12 czy pracujecie po 8? Co do premii. Odejmują wam za ewentualne l4? Ktoś kiedyś pisał ze na święta dostajecie kasę. Ile mniej więcej dają??

Czy w Bison-Bial S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Robol Nowy wpis

Tylko gotówka.

Robol

A czy Dyrektor Zarządzący nie powinien sie włączyć w mediacje chyba ze jest to fikcyjne stanowisko? Normalnie taka osoba powinna odegrać znaczacą rolę w osiągnięciu konsensu chyba że sie mylę?

Avia
@Robol

Jak ma się włączyć, mama Grażynka zabroniła.

Iwona
@Avia

Jak to możliwe w międzynarodowej firmie ? Czy ta firma to prywatny (usunięte przez administratora) ? Z tego co wnioskuję rodzina zajmuje wysokie stanowiska ? Czy to prawda? Mało spotykane zjawisko w tych czasach...

@Iwona

Tak trwa od początku. Syn JK zaangażowany był budowę nowej siedzimy. Natomiast synowa pracuje w księgowości a wcześniej z córką Grażyny przy projektach unijnych. Niektóre stanowiska są dziedziczne. Obie córki właściciela są w radzie nadzorczej . Liczba stanowisk dyrektorskich jest bardzo przesadzona . W dziale zatrudniającym poniżej 20 osób jest dwóch dyrektorów i jeden kierownik. Jak miały się znaleść pieniądze dla ludzi z produkcji ??? Dziewiętnastowieczny kapitalizm

Pablo
@Rach

W takim razie w/w dzieci wstydu i honoru nie mają, ale cóż takie rzeczy się z domu wynosi.

Bison-Bial S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pracownik Okuma

Ot i po strajku.... Związki cofaja sie okrakiem - od jutra koniec strajku. Jedyne wyjście z twarzą to - być strusiem. Schować głowę w piasek ze wstydu... Dzisiejsze wystąpienie w TVP 3 pokazuje cały pomysł na strajk tzn. Wyjście bez twarzy ze spodniami opuszczonymi do kostek. Panowie Hańba!!!

@Pracownik Okuma

Teoretycznie stracił trwa. 19-to wieczny styl zarządzania firmą . Zastraszanie pracowników zwolnieniami grupowymi i likwidacją spółek. Złożenie wniosku o upadłość musi być przyjęte przez sąd. Ale jak widać jest skuteczną formą zastraszania i rozbijania załogi i strajku. Za kondycję firmy odpowiada rozrośnięta ponad miarę ekipa managerska. Ale koszty ich działalności ponoszą pracownicy bezpośrednio związani z produkcją. Wstyd panie L.

Podobno dostaliście 300 zł :D

Cezary

Czy to prawda że pracownik produkcji wyciąga 4.5 tys zl na rękę ? Jak sie można dostać do pracy ?

mate
@Cezary

no chyba nie w tej firmie, ale jeżeli te 4,5k to prawda to dobrze bo tą są pieniądze jakie powinno się zarabiać na takich stanowiskach, pozdrawiam mój były zakład :)

JURECZEK
@Cezary

Nigdy w zyciu, chyba ze na stanowiski kierowniczym. Ale za to pic mozna a i pospisz w kibelku, takze nie zastanawiaj siw tylko bierz flaszke i do uchwytow

@Cezary

Chyba cię (usunięte przez administratora),jedynie peziak tyle wyciąga ,pracując po 12 ,nocki i soboty

@Stary uchwyt

Pracownicy magazynu podczas strajku zostali usunięci przez dyrekcję ze swoich stanowisk. Ponoszą nerwy

peziak
@Stary uchwyt

Z tego co mi wiadomo to nie tylko ja robie po 12 bo jest jeszcze conajmniej jedna osoba ktora tyle pracuje, w soboty nie tylko ja pracuje tylko lacznie ze mna jest jeszcze 6 innych osob a nocki tez sam nie robie wiec nie mow tylko o mojej osobie ale o wszystkich ktorzy tak pracuja. A jezeli masz godnosc to chetnie sie dowiem kto tak pisze na moj temat. Pozdrawiam

@peziak

Nie jesteśmy łamistajkami i ,,kapustą,,nie siedzimy na urlopie.

peziak
@Stary uchwyt

Sadzisz ze niby ja jestem łamistrajkiem? Nie chcialem po prostu wyjsc na zero, w poniedzialek wracam z urlopu, a i tak wiem ze mam obgadywane plecy (wiem ktore nazwiska) tylko szkoda ze nikt nie ma odwagi tego mi w twarz powiedziec a po drugie nie rozumiem czemu tylko na mnie jest podjazd, to tylko ja jedyny dostalem podwyzke?!?

Synu. Wstydzę się za Ciebie. Ojciec

Imadłowiec

Kto to jest peziak?

Rach

W poniedziałek wyciągacie styropiany ? Strajk ?

Teresa
@Rach

A czemu strajk? Płace są za małe? Były jakieś podwyżki w związku z inflacją?

Edward
@Teresa

W obronie naszego dzielnego VIce Prezesa JK :)

Garaz
@Edward

#Edward, a co się dzieje, że Vice bronicie,, taczka, zawsze była :P.

@Garaz

Czy wiecie ? Rozpoczęły zwolnienia osób strajkujących. Oczywiście na każdego znajdzie się kij.

Pan Podwyżka

Podwyżka juz sie zbliża - juz puka do naszych drzwi :) Mamy to :) Wygramy :) Brawo Brawo :) Nie robimy kroku w tył :) Juz czuje przelew na swoim koncie :) Solidarność, solidarność

Jurecz

Aa co się stało.... Były podwyżki??

PanF

A jak wyglada praca elektronika utrzymania ruchu, ktoś może wyrazić opinie?

Jacek

Co tam dobrego w tej krainie szczęścia słychać ? Jak tam podwyżki były czy dalej tylko dla wybranych?

@Jacek

Wczoraj do pracy przyechałeś Jagiem i takie pytanie ?

Jan
@Jacek

Pracowałeś może w Bison-Bial? Jak oceniasz podejście do pracownika w tej firmie? Czy w przypadku ewentualnych problemów da się dogadać z szefostwem? Daj znać co wiesz na ten temat!

Karol

Nadal zero podwyżek?

@Karol

Podwyżka ? To słowo nie istnieje w słowniku Bisona. Ale za to od marca sprzątanie firmy rękoma pracowników fizycznych. Wiadro, (usunięte przez administratora) i polecieli

Jureczek
@Rach

To prawda ze pracownicy maja sprzątać we własnym zakresie hale produkcyjne ? Przeciez od tego sa firmy sprzątające?

Jurant
@Karol

Podobno mają byc od maja. Tylko ciekawe jaka kwota na głowę wyjdzie ? Jak po 500 zl brutto na głowę to bedzie całkiem wporzadku

@Jurant

Hej, i jak? Pytam o te podwyżki w Bison-Bialu :) Były? Jak wysokie? Czy każdy je dostał czy były dla danych stanowisk lub trzeba było sobie na nie jakoś zapracować?

Dobrze że opuściłem tą firmę wiele lat temu :) ktoś pytał czy 3000 na rękę na cnc dostanie za kilka lat. Stary. 3000 cnc to i tak grosze dla doświadczonego pracownika. Jeżeli coś umiesz to nawet tam nie Idź. A co do dawnego bisona. Bo pracowałem na ryskiej jak i po przenosinach. Więc tak. 0 podwyżek. Praca bez możliwości awansu(chyba że liżesz komuś (usunięte przez administratora) podpierdalacze, starsi ludzie ciągle się boją o zwolnienie :) stres itp itd. Mógłbym wymieniać. Kilka lat tam porobiłem, ogarnąłem cnc i ucieczka i nie zaluje. Teraz w biedronkach więcej płacą za dużo mniejsza odpowiedzialność. :) ludzie rzućcie tego bisona.

Rach

A dziękuje. Bogatego Mikołaja będziemy mieli, jak sobie dorobimy. Bo firma jest wyjątkowo skąpa i płaci tyle ile musi. 100+ najniższa płaca. Bez żadnych perspektyw na rozwój i jakąś ścieżkę kariery.

Jan
@Rach

Naprawdę nie ma żadnych perspektyw na rozwój w Bison-Bial? Czym zajmują się tu pracownicy, jakie są ich obowiązki? Możesz napisać też coś na temat atmosfery w zespole, jestem ciekaw jak to tu wygląda pod tym kątem.

Pracownik Okuma

Czy to prawda ze maja być swiateczne nagrody po 1000 zl i paczki z żywnością dla pracownikow produkcji?

Izz

Tak to prawda.

@Izz

Postawisz na to Twój miesięczny dochód ? Taki zakład........

Mariusz

Czy Pan wiceprezes w końcu osiągnie produkcję na poziomie 9 mln miesięcznie ? Czy już zostaniemy na poziomie 3 mln? Panie Jerzy jakie ma plany na przyszłość naszej firmy? Czy dalej będziemy produkować tylko uchwyty 3204?

uchwyt
@Mariusz

Gowork ucichł. Bison ma się dobrze. W tym dobrobycie nikt nie przejmuje się opiniami innych.

Rach

Covid 19 ma tylko jeden chłopak z Okumy ? Czy może poszedł już w ludzi ? Zarząd nie udostępnia informacji. Jak zawsze. Trzyma nas w ciemności.

Premier
@Rach

To prawda ? Jakie działania zostaną podjęte dalej żeby chronić nasze zdrowie ?

Payrise

Podobno mają być podwyżki ? To prawda ? To by była w końcu dobra wiadomość. Ktoś coś wie?

Tim
@Payrise

podwyżki ? jakie podwyżki i dla kogo ? to chyba jakiś żart . Cała pula idzie dla zarządzających firmą . Owszem co miesiąc dodatkowe pieniądze są dla gł. księgowej , szefowej kadr nie wspominając o nowej dyrektor i oczywiście zarządowi ale nie dla pracowników. bo skąd ich nabrać przecież koronowirus. Tam na górze myślą tylko jak dobrze na swoich kontach zaliczyć kolejny miesiąc.

@PAYRISE@
@Tim

Był komentarz "NOWA DYREKTOR", (usunięte przez użytkownika)??! hmm, znikające komentarz :)

@Payrise

Będą i to niedługo.

Zabierak
@@PAYRISE@

Kim jest NOWA PANI DYREKTOR?

Inny

Jak obecnie wygląda sytuacja? Chcę złożyć CV. Proszę o opinię.

Mariusz

Czy ktoś wie coś na temat wyrównania? Czy faktycznie będziemy zarabiać mniej niż na zasiłku? Apeluje do zarządu spółki !!! Żeby po 30 latach zarabiać najniższa krajowa?

Elf
@Mariusz

A skąd pieniądze na wyrównanie? cała kasa idzie do kieszeni zarządzających firmą, co miesiąc na konto nowy samochód , a pracownicy przy maszynach niech zasuwają za marne grosze

Zostaw merytoryczną opinię o Bison-Bial S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Bison-Bial S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bison-Bial S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bison-Bial S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bison-Bial S.A.