Raab Karcher

Opinie o Raab Karcher

anonim 2010-12-12 15:35:38
Witam
Pracuje nie długo w Raabie, jako AD jak na kobietę radzę sobie nie powiem ale mogło by być lepiej, mam takie pytanie jakie zakres i obowiązki mają ludzie którzy siedza za biurkiem tz. ID przychdzą do pracy jak im się podoba jak się zbliża koniec pracy to stoją nad tobą że zamykać muszą, za nich powinnien się "góra" powinna wziąść przychdzą do pracy są obrazeni że musieli wstać tak wcześnie mimo że przyszli na 8.30 czy 9.00 oczywiście spóźnieni. Jeżeli im nie pasuje na ich miejesce ktoś inny przyjdzie, gdzie bedzie mu się chciało wstawać. Prosiła bym sie tym zająć Sprawa Pilna !!!
Radca 2010-12-12 15:51:22
Jest to samo u nas jak coś potrzebuje czy chce się spytać to albo zajęci siedzą na allegro, albo na papierosie, albo kawe piją transporty czy coś innego sama musze sobie załatwiać a zwróć im uwage to że ja jestem coś nie tak, Ci ludzie są porażką nigdy odział nie będzie dobrze funkcjonował jak nie bedzie zgrania, mało że się spóźniają to za 5 już sa spakowani i czekają do wyjścia, i nażekają że mało zarabiają, ale jaka praca taka płaca.
anonim 2010-12-12 22:04:43
Radca - 2010-12-12 15:51:22

Allegro poblokowane-tak że nie możliwe raczej
anonim 2010-12-13 20:22:35
Od stycznia-lutego będą GPS-y - będzie dobrze.
Proszę zachować spokój.
anonim 2010-12-13 20:45:23
w styczniu mają być też inne zmiany info z delegatury:-)
mateusz 2010-12-13 22:50:46
Jakie to zmiany anonim ? Rzuć coś więcej.
anonim 123 2010-12-14 12:16:12
na drugi raz radze przeczytać treść przez wyslaniem tych "madrosci" bo ciężko stwierdzić co autor mial na mysli.
hmmm moze ID stał nad Toba i Cie stresował stad takie to nieskładne???
porotherm 2010-12-17 22:10:24
mają rozwiązać dział zakupów i logistyki.
Luis 2010-12-18 16:18:29
o nareszcie ktos to zauwazyl, dziwne jest tylko to ze tyle czasu musialo uplynac nim ktos to zrozumial,
(usunięte przez administratora)- dla mnie to NIKT!
porotherm 2010-12-18 19:29:17
(usunięte przez administratora) to postać.Z cyrku.Śmieją się z niego wszyscy handlowi od dostawców.W ogóle co on skończył?Zasadniczą handlową.
Konkurencja 2010-12-20 19:41:44
Bardzo dobrze się dzieje awantury wyzwiska a konkurencja czyta i wyciąga wnioski, jeżli odchodzicie z Raabów zapraszamm do konkurencji, razem zmienimyświat:) wiem, że jest kilku bardzo dobrych fachowców jak przedstawiciele i techniczni też są bardzo dobrze przygotowani.
A Pan się powienin wstydzyć Panie Prezesie ma Pan bardzo dobrych fachowców i jeszcze ich Pan gnębi a gdzie pochwały jakieś ? Czy Pan ich motywuję kasą? nie bo wiem ze premii nie ma miesięznych i kwartalnych, tymi teczkami co im Pan rozdał że smieją się z nich kierownicy że wyglądają jak cioty :) - jednym słowem porażka.
Odzknie się Pan jak będzie musiał Pan budować od zera ale bedzie za późno bo konkurencja już zamiecie rynek.Ale jak Pan se pościelisz tak się wyspisz powodzenia Panu życzę.
anonim 2010-12-20 22:19:45
Podobno cały Rabkarcher tu siedzi i czeka co napiszą.A teraz jeszcze konkurencja.Brońmy się przed konkurencją.
Szanowna konkurencjo: pan w tym konkretnym przypadku należy pisać małą literą !!!
Agent Tomek 2010-12-21 17:23:24
Skoro mają być GPS to firma ma kasę, obsługa jednego auta GPS jest to koszt 1000 zł, czyli na premie nie ma a na takie coś jest czegoś tu nie rozumiem, z tego co tu czytam czemu nikt nie przyjrzy się osób siedzących ID i powiem im wreszce jakie mają obowiązki?
Bo wnioskuje z postów tu zamieszczonych ze to raczej oni chyba piszą nie mają co do roboty to wypisują, a każdy patrzy na AD,
Panie Prezesie za nich się wziąść.
kiedyś RKMB 2010-12-26 10:19:05
Chrzańcie (usunięte przez administratora)- zwalniajcie się i pracujcie na pożyek swój i swoich rodzin - nie będziecie żałowali. Przez wiele lat ludzie w tej firmie wypracowali naprawde dobre standardy pracy i kulturę sprzedaży, lecz Ci którzy zastapili prezesa J(usunięte przez administratora) i kolegów regionalnych: (usunięte przez administratora) wytarli sobie tym wszystkim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i sprowadzili firmę do upadku - info z 21.12.2010 - firma już jest sprzedana
Raabek 2010-12-27 21:35:25
a pracuje jeszcze taka fajna (usunięte przez administratora)w centrali we Wrocławiu w zarządzaniu flotą ??
mitex/skanska 2010-12-28 17:33:18
Jestem akurat waszym klientem pracuje w eiffage przekazę ta cenną stronę kolegą i koleżanką a i do ... [usunięte przez moderatora] tez dam namiary, ładnie się tu dzieje. Macie naprawdę super handlowców niekiedy mają większą wiedzę techniczną od kierowników i projektantów, ale widzę że poszanownia brak dale ich tak traktujcie powodzenia życzę firmie Raab Karcher
anonim 2010-12-28 20:14:58
Widzę, że tu się niezłe rzeczy dzieją się, napisze o tym wszystkim do TVN UWAGA może program o naszym kochanym prezesie i o nas nakręcą, bedzie nam się lepiej sprzedawało będziemy sławni.
Zrobię reklamę darmową.
anonim 2010-12-28 21:30:43
O widze,że bardzo "kulturalne" osoby zaczeły sie tu wypowiadać, godne pożałowania.... Nakręcajcie sie dalej... Tylko co z tego?
mokasynek 2010-12-28 23:41:27
konsensus prosty-szefowie do wymiany,bo macie kryzys zaufania panowie.
Inaczej mówiąc utraciliście zaufanie waszych pracowników.
tom 2011-01-07 22:37:53
co słychać w nowym roku ?
KGB 2011-01-08 16:12:51
A co może być słychać stare kur-y nie chcą zdychać a nowe nie chcą dawać :) będą premie ale nie wiem kiedy może w 1011 p.n.e. jak ktoś to wszystko wytrzyma, jest mi wsyd to co tu się wypisuje może Pan Prezes zabierze głos na ten teman na konwecie bo jeżeli nie to poproszę o głos i zobaczymy tych wszystkich co mają do powiedzenia.
anonim 2011-01-09 20:12:47
pisać i nie .... [usunięte przez moderatora] się.
Na konwent to kapusie jadą.
Bojkot imprezy
wełniarz 2011-01-09 20:34:30
zabierze głos i Ci powie:Jak się nie podoba to .... [usunięte przez moderatora]
to wszystko co umie powiedzieć
i odezwiesz się koleś?
tom 2011-01-12 22:31:51
kiedy konwent ?
były pracownik 2011-01-21 12:57:55
A co ciekawego słychać w oddziale w Łodzi?
Pani kierownik I.D. jeszcze jest?
A jej szef Tomasz T. też? Nawet nie wiem jakie ma teraz stanowisko.
No i czy pracuje jeszcze w firmie dawny szef oddziału Łodż
Krzysztof S. ?
amen 2011-01-23 15:33:27
Dobrze mu powiedziales,cwaniaczek tutaj bryka a jak ma sie odezwac do prezesa to pewnie ma juz w porach!
anonim 2011-01-23 21:07:56
a jak sytuacja w oddziale warszawskim - jakie zarobki, przełożeni, atmosfera koleżeńska - jest ogłoszenie o pracę - pomóżcie
anonim 2011-01-24 18:51:11
Część starej kadry w Warszawie się jeszcze trzyma i dla tego wawa jeszcze żyje.
Jak odejdzie to wawa padnie na [usunięte przez moderatora].
próbuj
PEPE 2011-01-24 20:05:17
Co myślicie o zbojkotowaniu konwentu po części oficjalnej?
były pomorski 2011-01-27 21:40:58
Raabki, a pracuje jescze pani P z windykacji? Za moich czasów urządzała niezłą jazdę. Humor decydował o blokadach i limitach.
A i przekląć potrafiła. Wrocek miał dobrze. Poszedła za ścianę, kupił wcześniej czekoladę, .... [usunięte przez moderatora] kolegów z innych oddziałow i już miał odblokowane. Dajcie znać. Ja już dwa lata nie musze tego słuchać. I radzę Wam zróbcie to samo
anonim 2011-02-03 11:21:19
anonim - 2011-01-23 21:07:56

Jest fajnie chyba nigdzie jeden na drugiego tak nie donosi , ale niektórzy to lubią , a i oczywiście obrabianie ... [usunięte przez moderatora] za plecami to codzienność.
2013-10-07 21:55:16
psychiatra...
Luc 2013-10-13 16:34:57
Nie dajcie się podpuszczać trollom - nie szkodźcie pracownikom RK - którzy, chcą się odnaleźć u nowego pracodawcy - wdawanie się w pyskówkki z nastolatnimi trollami - którzy z uwagi na wiek są bezkarni nie ma sensu - teraz następuje próba ożywienia tego wątku bo wątki na forach RK ( ten z największą ilością wpisów) i 3W są już spalone. Nie dajcie im satysfakcji- my chcemy normalnie pracować i sądze, że piszę w imieniu zancznej części RK.
tomek 2015-01-27 16:39:21
no to czyli nie ma się czego bać chcąc pracowac u nich? bo zacząłem już mieć watpliwosci pewne, ale jednak komentarze, które pojawiają sie różne i dlatego nadal sięjeszce wacham, bo uwazam, ze skoro sa tutaj informacje z pierwszej ręki no to raczej sa wiarygodne dla mnie i dobrze, ze tu trafiłem w ogóle.
maciek 2015-03-29 01:47:07
Z doświadczenia wiem, że szukając opinii o pracodawcy w internecie to trzeba jeszcze brać to "przez swoje sito" bo przecież wiadomo że ludzie korzystając z internetu wypowiadają się różnie bo mają poczucie anonimowości i są "bezkarni" i nie rozpoznawalni. także @tomek jak szukasz poważnie pracy to najlepiej przejdź się z Cv do Raab Karcher w Wawie i zobacz na wlasnej skórze jak to jest
mikerka 2016-05-15 18:37:41
noxx, wystawiając taką opinię narażasz się tylko na śmieszność. Raab Karcher teraz nie potrzebuje pracowników, ale jeżeli dowiesz się co nieco o firmie to będziesz wiedział, że oni gratyfikują ludzi, którzy naprawdę się poświęcają. Druga sprawa nie będąc pewnym rekrutacji nie ma się co nastawiaćna stanowisko :)
Zostaw swoją opinię o Raab Karcher - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raab Karcher