Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.

Skawina

Opinie o Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.

anonim 2011-07-08 16:36
Całkiem fajna firma. Bywają potknięcia jak w każdej dynamicznej firmie w zmieniającym się środowisku rynkowym. Czasem bywa nerwowo a czasem sympatycznie. Firma stawia wymagania pracownikom i byle lewus się tam nie uchowa.
malgosia 2013-02-07 21:00
Pracowałam dwa lata w firmie i byłam zadowolona. Była fajna atmosfera, nie było zostawania w pracy, przymusowych szkoleń w weekendy. Kończyłam pracę o 16-tej i luz. Gdyby nie to, że dostałam pracę w moim rodzinnym mieście na pewno bym sama z niej nie zrezygnowałam. Do tej pory mam koleżanki z tej firmy i czasem się widujemy. Mam jak najlepsze wspomnienia.
Obserwator 2013-08-08 11:31
Ktoś z Was brał udział w rekrutacji na dyr handlowego ?
kajtek 2014-03-05 19:31
@junior, tego akurat nie wiadomo, akurat im wyższe stanowisko, tym trudniej pracę stracić, ale właściwie to uważam podobnie.
konkurencja na śpi;) 2014-03-05 21:35
Light Prestige ma przedstawiciela na mazowieckie? Pytam bo też odwiedzam Leroy Merlin ale z Firmy konkurencyjnej i w sklepach nie był nikt widziany od kilku miesięcy. Skarżą się na Was, że ich olaliście.
Cedric 2014-12-16 13:24
Widze, że lekko zboczyliście z tematu, zamiast pisac jak się pracuje, jakie sa zarobki, jakie kontakty z szefostwem, jak atmosfera i szanse na rozwój, to opisujecie jakość produktu. to forum pracy, ja tam moge robić nawet druty, ważne żeby płacili. Zapytam w takim razie, czy Light Prestige to dobry pracodawca?
marzena 2015-02-16 15:04
no to jest dobra firma zjmujaca ise generalnie oświetleniem i innymi lampmi, żyrandolami i jakiiś innymi rzeczami zwiaznymi z własnie oświetleniem domu. Mam nadzieje, ze teraz będzie wszytko w porządku, bo chyba firma miałą jakiś kryzys z tego co pamiętam? coś pisaliście takiego o ile mnie pamięc nie myli.
rurek 2015-03-04 03:26
Czy to prawda, że firma Light Prestige Sp. z o.o. poszukuje kogoś do obsługi sklepu internetowego? informacja nie jest potwierdzona - nigdzie nie mogę doszukać się ogłoszenia a znajomy mówił mi, że obiło mu się coś takiego o uszy ale mógł pokręcić nazwę firmy. Czy ktoś z pracujących wie coś w tym temacie?
adam 2015-03-26 16:43
a to ciekawe jakie trzeba spełniać kryteria i wymagania żeby dostać się u nich na takie stanowisko jak właśnie obsługa sklepu internetowego, co prawda takich rzeczy jeśli nie robiłem ale myslę że dam radę , tylko kwestia tez na jakich warunkach i za ile pieniążków miałbym dać radę bo zmienia całkiem motywację
Justyna 2015-07-12 23:46
Pracowałam rok w Light Prestige. Jest to dobra stabilna firma. Zarobki w porządku. Atmosfera miła, a wręcz rodzinna. Fajny zespół ludzi w którym każdy pomoże jak poprosisz a nie odwróci się plecami i powie że nie ma czasu. Ilość obowiązków pozwala na kończenie pracy zawsze o 16:00, bez konieczności nadrabiania po godzinach. Tak że polecam, jeżeli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia w Skawinie.
Derek 2015-07-14 07:34
Pracowałem w tej firmie nie cały rok ale mam miłe doświadczenia Gdyby nie kilku godzinna odległość od rodziny to zostałbym tam na dłużej. Poleciłem zreszta ta firmę znajomym którzy współpracują z nia przeszło dwa lata i sa bardzo zadowoleni. Firma płaci zawsze o czasie, co teraz nie częste na rynku. Firma otwarta na nowe pomysły i projekty mozna sie dogadać.
werf 2016-04-06 12:50
mam tylko nadzieje ze tak dobra atmosfera o ktorej piszecie nie ulega zmianie :) szukali niedanwo przedstawieicli handlowcyh wiaodmo ze tu glownie premie sie licza
Piotr K. 2016-10-19 10:03
Nie ma lodówki
Zuzanna 2017-03-13 14:09
@Uzytkowniczka dalej pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy jakie warunki pracy są oferowane przez Light Prestige? A jakie są plusy pracy właśnie w tej firmie?
Zuzanna 2017-04-11 10:58
@Mamjuzdosc co uważasz, że warto by zmienić w firmie, by lepiej się pracowało?
Manager 2017-04-20 05:45
Ostatnio firma rozwiązała umowę z trzema handlowcami i widać po wpisach jak bardzo chcieli jednak zostać skoro tyle emocji wkładają w oczernianie firmy z która byli związani przez kilka lat. Słabe
Anna 2017-04-20 09:08
Pracowałam w firmie 6 lat jeśli ktoś pisze ze nie nie znał to znaczy, że albo pracował krótko albo wcale nie w tej firmie. Ja byłam zadowolona z pracy do tej pory mam kontakt z 1 osobą z firmy prywatnie i ona tez sobie chwali.
Justa 2017-04-20 10:42
Pracowałam rok w tej firmie i było ok. Jak chciałam odejść to firma zaproponowała mi lepsze warunki i bym pewnie została gdyby nie to, ze miałam kawał drogi do domu a te korki na obwodnicy mnie dobijały. Jak czytam co niektórzy piszą to mam wrażenie, ze nigdy w tej firmie nie pracowali.
Zuzanna 2017-04-26 09:41
@Anna bardzo cenne będą dla użytkowników forum pełniejsze komentarze. Dlatego też mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź mówiąc coś więcej na temat tego co podobało Ci się w pracy w firmie. Jeśli możesz to podaj również to jakie stanowisko w Light Prestige Sp. z o.o. zajmowałaś. Warunki pracy mogą się w ramach jednej firmy diametralnie różnić w zależności od zakresu obowiązków, czy też działu w jakim się pracuje.
Zadowolony 2017-04-27 10:19
A ja pracowałem w firmie kilka lat i bardzo dobrze wspominam tam moją pracę. Przede wszystkim płacą na czas i ja byłem zadowolony ze swojego wynagrodzenia. Miałem bardzo fajne auto firmowe. Dobry zespół ludzi fajna atmosfera. Zupełnie nie rozumiem niektórych negatywnych opinii. Generalnie jak ktos był zwalniany to za słabe wyniki. Obecnie mam swoją działalności i zajmuje sie ubezpieczeniami ale polecam ta firmę.
WIF 2017-04-27 16:55
Cieszymy się twoim szczęściem- ale do rzeczy.
"Płacą na czas"- w jakich konkretnie latach??
"Fajne autko służbowe"- doprecyzuj proszę co to jest fajne autko służbowe.
Te informacje napewno pomogą zainteresowanym pracą na podjęcie dobrej decyzji.
mój głos 2017-04-27 20:16
Wiele emocji w postach. Prawdą jest, że właściciel jest zaangażowany w rozwój firmy. Prawdą jest że ma duże wymagania i ma swoje zdanie. Prawdą jest ze płaci na czas umówione stawki. Jeśli komuś nie odpowiada osobowość właściciela, zawsze może odejść - przeciez jest wolny rynek. Zawsze można odejść. Prawdą jest, że jak jesteś zaangażowany, chcesz pracować, masz pomysł, jesteś kreatywny i wiesz czego chcesz, to możesz to zrobić. A pracuje się za tyle, za ile się umówisz. Ja jestem zadowolony, bo robię to, co lubię. Mogę liczyć na wsparcie właścicieli. Praca to praca. Mimo różnic staramy się rozwiązywać rozbieżności w rozmowie. Generalnie jest to prywatna firma, która, wg mnie, zaczyna się rozwijać i otwierać na nowe wyzwania. Warto spróbować.
rap 2017-05-04 16:18
Stabilna firma, płatności zawsze na czas, nieocenioną wartością jest wręcz rodzinna atmosfera i świetni ludzie.
Wader 999 2017-07-12 14:36
Fajna firma, w porównaniu z innymi dobre zarobki, miłe warunki pracy i możliwość awansu. Wiadomo trzeba pracować, nie ma obijania się ale jak ktoś jest dobry może bardzo dobrze zarobić. Ogólnie polecam.
Zostaw swoją opinię o Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K. - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.