praca piórem

Krosno

Opinie o praca piórem

Katarzyna Mrozek 2010-12-11 17:36:25
Witam, kompletnie nie polecam tej firmy[usunięte przez moderatora] - zlecają pracę i nie wypłacają pieniędzy. Po napisaniu 3 prac upomniałam się o należną mi gotówkę - kontakt się urwał.
Joanna W. 2011-02-21 18:10:31
witaj,

ja mam podobny problem - mnie także [usunięte przez moderatora]. Bardzo proszę skontaktuj się ze mną na maila zefirek07@gmail.com - chcę ich zgłosić do Inspekcji Pracy oraz na policję jeśli nie otrzymam wypłaty. Zrobimy to zbiorowo
anonim 2011-02-21 22:24:25
Witam, ja niestety również mam ten sam problem. wymagają terminowości w przesyłaniu prac, natomiast sami nie przestrzegają zadnych zasad i terminów. gdy otrzymują maila o rozliczeniu, urywają kontakt. na ta chwile są mi winni 260 zł i nie mogę doczekać się na konrakt z ich strony.
nie odpuszczać 2011-02-21 22:33:09
Zgłoście sprawę o oszustwo na Policji.
Oni zajmą się sprawą a "niedotrzymujący" terminów dostaną sprawę z urzędu o oszustwo.
Może myślą, że w sieci są anonimowi ale szybko się przekonają , że to nie prawda.
Joanna W. 2011-02-21 22:52:08
mi są winni dokładnie 975 złotych
anonim 2011-02-22 20:45:49
Witam,
ja jestem kolejną osobą, którą firma Praca Piórem oszukała. Już od około miesiąca nie mogę doprosić się wynagrodzenia. Jeśli dowiecie się czegoś więcej proszę o kontakt na mój e-mail pisanie.prac.dyplomowych@wp.pl
sara-rajmund 2011-04-15 10:48:34
Cześć

macie jeszcze z nimi problem? Też bym chciała gdzieś zgłosić, ale rzeczywiście najlepiej zbiorowo. Jeśli tak, piszcie na mój email: sara-rajmund@wp.pl

2011-07-04 18:16:39
Nie polecam tego pracodawcy!!!Pierwszy raz zapłacili mi w terminie więc pisałam dalej i teraz czytam maile w stylu:"mieliśmy chwilowe problemy,oczywiście uregulujemy"itp..Czekam ponad miesiąc na wypłacenie mi 150 złotych,może nie jest to zawrotna suma,ale włożyłam w pisanie swoją pracę,poświęciłam czas i nie zamierzam podarować tych pieniędzy.Odradzam tego pracodawcę!!
anonim 2011-08-09 20:44:15
z tego, co wiem teraz to się nazywa pracownia pisarska czy jakoś tak - okradają ludzi pod nowym \"szyldem\"
kasia marchewka 2015-01-29 15:27:35
widze jakieś komentarze tutaj na forum dotyczące sytuacji finansowej iwiązanych z tym aspektów w praca piórem - czy to znaczy że jako osoba szukająca pracy mam się mieć na baczności bo coś może być z tym nie tak w tej firmie? wciąż jednak dyskusja mglista, konkretów brak... możecie napisac jak to teraz rzeczywiście w firmie wygląda?
marcin 2015-03-31 15:04:24
a ja nie rozumiem chyba, to firma nie jest wypłacalna czy o co chodzi? bo nie wiem jak to wszystko wygląda tak naprawde, a nie chce iśc do pracy po czym dowiedzieć się, ze nie zapłaca mi tak naprawde za wykonaną pracę. Mam nadzieje, że ktoś z obecnych pacowników da znać jak zarobki wyglądają, z góry dziękuję!
palmo 2016-05-19 17:04:34
eiao, a tak się zastanawiam czy ktoś u nich ostatnio jakąś pracę podejmował i jak ona wyglądal ? ciągle jedziecie na zleceniu czy coś więcej dają od siebie ?
Zostaw swoją opinię o praca piórem - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie praca piórem