brak logo

Pizza Hut "Toruńska"

Warszawa

Opinie o Pizza Hut "Toruńska"

taaa 2009-01-31 18:29:03
Toruńska to dno, pracuje tam STARA ekipa z bródna i z zacisza i mają swój ZAMKNIĘTY KRĄG. Kierownicy przymykają oko na ich wpadki i zmoki.
PORAŻKA.
anonim 2013-06-02 20:43:50
Zastanawiam się nad tym czy wysłać CV do Pizza Hut "Toruńska" Warszawa. Chciałem wiedzieć jak pracuje się tam na stanowisku pizzera. Co masz dokładinie na myśli pisząc o tym zamkniętym kręgu. Z góry dzięki
Mamek 2016-04-19 23:28:11
Wiecie co, widze że nie ma tu wielu fajnych informacji, ale jeśli to nie jest kłopot to dajcie coś od siebie, opiszcie proces rekrutacji, alb czegoś w tej firmie, poneiważ wpadłem na jej ogłoszenie i chciałbym spróbować tutaj, nawet od niskiego stanowiska
tajemniczy wielbiciel 2016-06-30 11:00:38
Jeśli chciałbyś pracować z patologiczna ekipa która nie ma za grosz szacunku do drugiego człowieka a co powiedzieć do samego siebie to jest praca dla Ciebie :)Na kuchni pracują tam siostry ,, królowe bródna'' no ale czego się spodziewać po pracy w gastronomii i to jeszcze na bródnie :)Królowe nie błyszczą za bardzo inteligencją wiec jeśli masz coś w głowie to się z nimi nie dogadasz :)Pozdrawiam :)
Zostaw swoją opinię o Pizza Hut "Toruńska" - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizza Hut "Toruńska"