Opinie o Pizza Hut "Toruńska" w Warszawa Łabiszyńska 29

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pizza Hut "Toruńska". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pizza Hut "Toruńska" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizza Hut "Toruńska" w Warszawa Łabiszyńska 29

taaa

Toruńska to dno, pracuje tam STARA ekipa z bródna i z zacisza i mają swój ZAMKNIĘTY KRĄG. Kierownicy przymykają oko na ich wpadki i zmoki. PORAŻKA.

Witekmietek Nowy wpis
@taaa

Byłem pracownikiem.Atmosfera na kuchni to tragedia

Asia Nowy wpis

Zawsze z tego miejsca wychodze zadowolona i pełna????pizza na festiwalu zawsze gorąca i dobrze wypieczona, co nie w kazdym miejscu się zdarza, Obsługa zawsze przemiła, polecam to miejsce ????????

tajemniczy wielbiciel

Jeśli chciałbyś pracować z patologiczna ekipa która nie ma za grosz szacunku do drugiego człowieka a co powiedzieć do samego siebie to jest praca dla Ciebie :)Na kuchni pracują tam siostry ,, królowe bródna'' no ale czego się spodziewać po pracy w gastronomii i to jeszcze na bródnie :)Królowe nie błyszczą za bardzo inteligencją wiec jeśli masz coś w głowie to się z nimi nie dogadasz :)Pozdrawiam :)

Armando
@tajemniczy wielbiciel

Kiedyś tam pracowalem

Marzena Nowy wpis
@Armando

I jak za Twoich czasów tam było? też kierownictwo takie, jak tu piszą nawet klienci? Chodzi o te krzyki, kasę i umowę, albo raczej ich brak :(

02.03.2022WynochaPracownik Nowy wpis

Przepraszam za błędy jestem roztrzęsiona personelem i sytułacią obsługą z jaką nigdy się nie spotkałam od lat....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Pizza Hut "Toruńska"? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
02.03.2022WynochaPracownik

Najgorsza spełnia 1 raz po tylu latach daje taką opinnie .....kto u was pracuje ???!Ja klient dla małego dziecka zamawiam 2 pizze widzę błąd w zamówieniu brakuje serów ....Nie drę się mówię kulturalnie kelner się zgadza poni co robi pizze potwierdza ,,mówię śpieszę się posypie tyle ...tym serem,, tyle nic więcej...Pani co robi pice prosi panią kierowniczkę tych za szyby grubą z dyndająxym 8ndyfikatorem .Ta się drze gdzie tu .....Czego chcesz ... Może by Pani odeszła Żądam by Pani odeszła mnie to nie obchodzi ...Gdzie ma Pani maseczkę drze się na pół sklepu zabużona za tego szkła przychodzi kierownik jak jestem przy wyjściu oczy jak 5 złotówi rozwiązuje sytuacja na moją korzyść. Ale dzięki tej Pani poczułam się jak śmieć ,,Wynocha Wyjdź,,do klienta??? Wy tam niepełno sprawnych zatrudniacie Wdaje co tydzień tam140zł teraz mnie nie zobaczycie dugo nie przez pomyłkę ale przez pracownika który zmienił opinnie o tym miejscu

Brak wypłaty. (usunięte przez administratora) Odradzam!!! Brak umowy przez miesiąc brak wypłaty cały czas (usunięte przez administratora) że za dwa tygodnie pozniej że za miesiąc a okazuje się że za dwa miesiące wykorzystują ludzi. omijajcie wielkim łukiem tu pracę jako kierowca szukają osłów

Radek

ODRADZAM.Pizze otrzymałem z dostawą z tej pizzerii. Opinie mam na temat funkcjonowania firmy Pizza Hut. Na infolinii złożyłem zamówienie na dużą super supreme Na cienkim cieście z sosami. Otrzymałem na grubym. Odmówili wymiany na pizzę na cienkim oraz zwrotu pieniędzy. Ponoć na nagraniu pomimo świadków mam jej rozmowy... zamówiłem ja cienkim, ale nie wiadomo czemu reasumując zamówienie konsultant zapytał m.in.czy na grubym a ja niby potwierdziłem. W rozmowie wielokrotnie mówiłem że ja cienkim. Ot takie standardy. A pizza ani nie była naprawdę na grubym, ani cienka, rozmiaru conl najwyzej średniego! NIE POLECAM.

Gość ZNANY

W dniu dzisiejszym tj 28.06.2021r byłem w Pizzy Hut Łabiszyńska/ Toruńska w Warszawie około 21.20 czekałem ponad ponad pół godziny przy stoliku niestety nie zostałem obsłużony. Dwu krotnie próbowałem wezwać kelnerkę lecz bezskutecznie. Niestety musiałem opuścić lokal bez złożenia zamówienia i konsumpcji. Sytuacja powtarza się po raz kolejny. Szczerze nie polecam!!!!!!

Juras

Brak wypłaty..

Kacper

Czy ta pizza hut nie poszukuje kierowcy do pomocy?

Cela

To jest porażka ,pomyłka i jak ktoś chce zjeść cokolwiek to niech szuka czegoś innego.czekanie na (usunięte przez administratora) ,obdluga dno,w sumie tam chyba nikt tym nie zarządza -ze to jeszcze się utrzymują takie miejsca

Kamil

Jak wyglądają godziny pracy? Można dostosować pod swoją dyspozycyjność czy jest narzucany dany system zmian?

pizza w tym lokalu jest lepsza nisz czasami w innych knajpach pizza hut a jem jej dużo.. obsługa dostawa ok zawsze na czas i ciepłe .. ostatnio miałem drobne nie porozumienie dostałem nie tą pizze.. oczywiście kierownik profesjonalnie się zachował i dostałem drugą pizze gratis...minus to infolinia na zgłoszenie pomyłki czekałem 20min na linij telefonicznej. jako klient jestem bardzo zadowolony ... kiedyś pracowałem w innej pizza hut i stanowczo nie polecam pracy w amres człowiek w tej firmie przestaje być człowiekiem

Robert

Jest tu ktoś z obecnych pracowników Pizzy Hut "Toruńska"? Zastanawia mnie, jak obecnie atmosfera na kuchni? Polepszyło się coś?

karina

byłam wczoraj na pizzy hut na toruńskiej i się nią zatrulam cała noc miałam boleści brzucha ????

Kinia

Tragedia lokal, zamówienie jedzenia na wynos zawsze kończy się tak samo opóźnieniami które wynoszą minimum godzinę po planowanym czasie dostawy pizze przywożą zimne i wyglądające nieapetycznie.

Artur

Witam z przykrością muszę napisać że pierwszy i ostatni raz byłem wraz z rodziną na festiwalu pizzy w tym lokalu w wielkim skrócie kelnerki tak rzadko chodzą z pizza że po 2 godzinach festiwalu wyszliśmy głodni . Moje sugestie dla Pizza Hut "Toruńska": Proponujemy podejść do sprawy poważnie Lubię atmosferę w Pizza Hut "Toruńska" za: Wystrój

Zostaw merytoryczną opinię o Pizza Hut "Toruńska" - Warszawa

• Jak się pracuje w Pizza Hut "Toruńska"?

Zobacz opinie na temat firmy Pizza Hut "Toruńska" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizza Hut "Toruńska"?

Pizza Hut "Toruńska"