Opinie o Fiat Auto Poland w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fiat Auto Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fiat Auto Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiat Auto Poland w Bydgoszcz

Wiecie może, czy w Fiat Auto Poland szukają chętnych na staż?

Kacper

@paweł piekarski na jakich umowach pracujecie ?

Paweł Piekarski Nowy wpis
@Kacper

Umowa o pracę.

Ilona Nowy wpis
@Paweł Piekarski

a jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem? Stała kwota czy system premiowania? I na jak długo ta umowa?

Paweł Piekarski Nowy wpis
@Ilona

Pani Ilono, Na skład wynagorodzenia wpływa wiele czynników. Podstawa + premia na podstaiwe wyników. Umowa na czas nieokreślony

Zuzanna

Ponawiam czy jakiś pracownik Fiat Auto Poland nie podzieliłby się z nami swoją opinią odnośnie pracy? To forum o pracodawcach i takie informacje są naprawdę pomocne.

Paweł Piekarski
@Zuzanna

Cóż, za informacje chciałaby Pani uzyskać konkretnie?

Waldemar

Kupiłem w salonie Reiski Fiata Tipo w lipcu (tzw. "noc cudów"). Promocje były rewelacyjne (ponad 25%), obsługa uprzejma, pełna wiedza merytoryczna, miłe upominki w dniu odbioru. Po odbiorze auta kilkakrotnie kontaktowałem się telefonicznie ze specjalistą ds. sprzedaży, p. Pawłem, który zawsze chętnie udzielał potrzebnych informacji. Z zakupionego auta też jestem (odpukać) bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

Paweł Piekarski
@Waldemar

Dziękuję Panie Waldemarze i życzę niezawodności i przyjemności z użytkowania!

Specjalista ds. Marketingu

Wiele wskazuje na to że chcą tylko zebrać od kandydatów pomysły na rozwój firmy. Dyrektor działu handlowego sprawiał wrażenie bardzo znudzonego a ożywił się tylko gdy na koniec poprosił o przygotowanie planu marketingowego.

- Opowiedz kilka zdań o sobie. - Czy możesz przygotować plan promocji firmy?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Adrian

Dobry warsztat samochodowy. Profesjonalna obsługa i szybki czas realizacji. Ja naprawdę polecam ten warsztat samochodowy.

Damian Konieczny

Ja jestem zadowolony z obsługi w tym miejscu. Szybko, sprawnie i w dobrej cenie. Moim zdaniem jest to naprawdę solidny warsztat samochodowy i polecam wam ich usługi.

Zuzanna

Szkoda, że pracownicy nie wypowiadają się a temat pracy. Klienci są zadowoleni to możliwe, że też dobrze się pracuje pracownikom i dlatego solidnie wykonują swoją pracę. Jednak to tylko przypuszczenia. A jak jest naprawdę? Jak się pracuje w Fiat Auto Poland?

Jurek

Jak dla mnie, to można liczyć tu na dobrą obsługę i profesjonalne naprawy. Jeśli więc ktoś szuka warsztatu w którym zajmą się jego samochodem fachowo, to warto właśnie ich usługi sprawdzić.

Jurek

Usługi wykonywane przez warsztat naprawdę polecam. Polecili mi go znajomi i uważam, że naprawdę warto.

Zuzanna

Nadal wypowiadają się sami klienci. Czy może jakiś pracownik Fiat Auto Poland chciałby opowiedzieć o swojej pracy? Czy jest jakaś rekrutacja? Jak przebiega? Każda informacja się przyda.

Patyk F

Ja w ich salonie zakupiłem samochód i jestem zadowolony, obsługa w serwisie także bardzo miła. Moim zdaniem miejsce godne polecenia.

Robert

Jeżeli chodzi o warsztaty samochodowe, to uważam, że to miejsce jest naprawdę dobre i profesjonalne. Myślę, że mogę wam polecić ten serwis, jeśli szukacie dobrych i sprawdzonych specjalistów.

Ja uważam, że jest to naprawdę solidny warsztat. Naprawiają szybko i dobrze, więc polecam każdemu, kto szuka dobrych i sprawdzonych mechaników.

Frankno

Jest to naprawdę solidny warsztat samochodowy, w którym można liczyć na profesjonalną obsługę. Zobaczcie sami, uważam, że jeśli zależy wam na dobrym i sprawdzonym warsztacie samochodowym, to warto go sprawdzić.

Grzegorz J

W warsztacie pracują świetni mechanicy. Zawsze naprawiam w tym miejscu swoje samochody i jestem zadowolony z obsługi, jak i jakości napraw. Firmę polecam.

Tymek

Ja uważam, że warsztat ten jest naprawdę solidny, a pracujący tutaj mechanicy mają bardzo bogatą wiedzę i szybko wykonują naprawy. Jak dla mnie jest to naprawdę godny polecenia warsztat.

Poseł na Sejm

Komentarze są pisane w większości przez właścicieli Panów Rafała i Roberta Reiski ch oraz przez kierowników jak i ich zastępców. Taki proceder dzieje się cały czas a powodem jest przyciągnięcie naiwnych klientów. Sam byłem właścicielem Mitsubishi ASX i serdecznie nie polecam usług. Długi czas oczekiwania (2 godz w poczekalni). Panie Rafale Reiski proszę prz3szkolic pracownika w 100 % a nie wybierać go po zootechnice, który nie ma pojęcia jak działają proste układy w samochodzie. Na Pana miejscu skupilbym się na usunięciu zbędnych ogniw kierowniczych i wyszkoleniu działu obsługi klienta w serwisie. Dyrektor firmy musi brać 100% odpowiedzialności za swój dział a nie zrzucac na pracownika z obsługi klienta. A w Pana firmie tak się właśnie dzieje. I proszę was nie róbcie szopki z poważnych ludzi.

Grzesiu

Można liczyć u nich na profesjonalne podejście do klienta i solidne usługi. Naprawdę warto serwisować u nich swój samochód.

Marian

Ja uważam ten warsztat za godny polecenia, naprawdę świetni fachowcy.

Zuzanna

Dużo osób wypowiada się i poleca firmę z perspektywy klienta. Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Fiat Auto Poland.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiat Auto Poland - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiat Auto Poland?

Kandydaci do pracy w Fiat Auto Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiat Auto Poland