S.C Syguda

Opinie o S.C Syguda

Pa 2009-04-26 09:06:08
Pani Renata to nie właścielka, a pracownica. Właścieciem jest Pan Rafał. Troche kultury, zyczliwości i "Żyj i daj żyć innym".... Tak na marginesie. Ja nie narzekam i uważam że wszystko jest kwestią dogadania i cierpliwości. Produkty piekne i najwyzszej jakosci. Mam szafy drzwi wew, zew i okna. jednosktowo ok 50 produktów i nic sie z nimi nie dzieje, co prawka 2 razy były regulowane drzwi zewnetrzne, ale na czas oczekiwania serwisu nie mogę narzekać bo przyjechali po tygodniu a za drugim razem po 3.
biedronka 2014-09-25 20:09:45
Drzwi SYGUDA - jedyne, co mi się z nimi kojarzy to nieterminowość wykonania przyjętych na siebie zobowiązań wynikających z zawartej umowy. Na początku czerwca zawarliśmy z nimi umowę na dostawę i montaż 2 par drzwi z terminem realizacji na lipiec 2014. Dzisiaj mamy koniec września - i właśnie w mieszkaniu, po 2-miesięcznym opóźnieniu Panów, którzy montują nam długooczekiwane drzwi. Nie sposób nie wspomnieć, iż od lipca próbowaliśmy się skontaktować z kimś z firmy z prośbą o ustalenie terminu montażu - bezskutecznie. Pisaliśmy maile, dzwoniliśmy - regularnie nas zbywano. W zeszłym tygodniu, po tym jak osobiście udaliśmy się do pkt sprzedaży SYGUDA, firma raczyła się zobowiązać do realizacji umowy w dniu dzisiejszym. To nie wszystko. Są bardzo przebiegli i sprytni w zapisach umowy. Oni przyjmują zaliczkę, co jest oczywiście warunkiem podpisania umowy, natomiast brak jest jakiegokolwiek zapisu określającego PRAWA klienta - kar umownych, na wypadek nieterminowej realizacji umowy przez SYGUDĘ! To nie wszystko.... na początku września zwróciliśmy się mailowo do firmy z prośbą o termin montażu oraz rabat w związku z nieterminową realizacją. CISZA.... mówiono, że ktoś zadzwoni, napisze, że muszą zapytać szefa... i tak do dzisiaj. Informację o rabacie w kwocie 350 zł przy wartości zamówienia 4 200 zł (w tym 1 600zł zaliczki) i fakcie 2 miesięcznego opóźnienia otrzymaliśmy na kilka godzin przed montażem z komentarzem, albo się Państwo godzą na taki rabat, albo tych drzwi nie zamontujemy. Więcej chyba nie muszę pisać... drzwi SYGUDA - NIE POLECAM!!! nie wypowiem się jeszcze nt. montażu i ewentualnych późniejszych wad... Ogólnie przed montażem drzwi - ładne. Szkoda tylko, że tyle czasu trzeba było na nie czekać i, że musieliśmy czekać z dalszymi pracami remontowymi z przyczyn od nas niezależnych.
rota 2016-05-19 21:00:17
@baka i jak, zdecydowałaś się? napisz proszę jak posżło z usługą i ile sobie ci fachowcy wycenili ją
Zostaw swoją opinię o S.C Syguda - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.C Syguda