Moto Budrex Sp. z o.o

Opinie o Moto Budrex Sp. z o.o

Aktualność
Szanowni Państwo,
Znajdują się Państwo na duplikacie profilu głównego.

Zapraszamy na profil siedziby głównej.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz zamieszczenie licznych opinii, zarówno tych o charakterze pozytywnym, jak i zawierających konstruktywną krytykę, które dostarczają nam szerszej perspektywy do ciągłego rozwoju.

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że w celu udzielania rzetelnych odpowiedzi na Państwa pytania, bardzo prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi oraz publikowanie tylko i wyłącznie merytorycznych komentarzy, które nie naruszają przestrzeni osobistej czy danych osobowych.

Ponadto pamiętajmy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia na publikowanie informacji mijających się z prawdą, pomówień i oszczerstw, które znieważają naszych pracowników, jak również wszystkich użytkowników portalu.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną.

W przypadku jakichkolwiek nurtujących Państwa kwestii, czy sugestii w naszym kierunku, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod wskazanym adresem @

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.
Lukasz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Witam, Czy firma posiada prywatną opiekę medyczną? Chciałbym aplikować i jest to dla mnie wartość dodana. Może ktoś odpowie.

@RK, dobrze wiedzieć, że w firmie zachodzą istotne zmiany! W jakim dziale pracujesz? Możesz napisać, czy pracownikom Moto Budrex KIA przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Myślę, że to istotne informacje dla osób zainteresowanych pracą w Moto Budrex KIA. Bardzo proszę o pisanie w kulturalnym tonie!

Grzesiek
@Karolina

Żadnych benefitów nie ma. Gola wypłata i tyle.

@Grzesiek

Szanowny Panie, poza wypłatą zasadniczą, pracownicy otrzymują również: - nagrody za wyniki, - preferencyjne warunki zakupu na towary i usługi, - bony/paczki na święta, - możliwość szkoleń podnoszących kwalifikacje, - inne.

dsk Nowy wpis
@Moto Budrex Sp. z o.o

Ciekawe. Jakie szkolenia? Pracowałem tam kilka lat i ani razu nie zostałem wysłany na szkolenie. Nagrody za wyniki? Na początku może tak ale potem jakoś zapomnieli chyba o tych premiach

Nowy wpis

@dsk

Szanowny Panie, typ i zakres szkoleń jest uzależniony od zajmowanego stanowiska, natomiast nagroda, jak sama nazwa wskazuje, jest za wyniki. Niestety ciężko nam określić z jakiego powodu nie otrzymywał Pan nagród ani dlaczego nie został Pan wysłany na szkolenia. Zaznaczam jednak, że nie są to tematy, które moglibyśmy roztrząsać publicznie.

Iwona

Czyli raczej inflacja i te sprawy nie mają wielkiego znaczenia dla firmy, nie myślą o podwyżkach i nawet odejścia tych osób nie mają znaczenia? A przyszły nowe osoby na te stanowiska? No i jak to jest w tej obsłudze klienta, są jakieś normy do wyrobienia rozumiem? A jest w ogóle przewidziana jakaś premia czy tylko goła najniższa?

Nowy wpis

@Iwona

Szanowna Pani, niestety inflacja ma ogromne znaczenie dla wszystkich pracowników i pracodawców. Rozstania z pracownikami zawsze mają ogromne znaczenie i nigdy nie są bagatelizowane. Były i są prowadzone rekrutacje na wszelakie stanowiska. Pensje są waloryzowane minimum raz w roku. W kwestii pracy w obsłudze Klienta - są plany sprzedażowe, jest wynagrodzenie zasadnicze wyższe od minimum krajowego oraz nagroda za wyniki.

Grażyna

Hej, a na jakie stanowisko to było rekrutacja? A czy na tej rozmowie były jakieś pytania zawodowe? O umiejętności, doświadczenie czy znajomość konkretnych programów/czynności? Jakaś rozmowa o obowiązkach?

@Grażyna

Szanowna Pani, podczas rozmów rekrutacyjnych standardowo poruszamy tematy związane z doświadczeniem, obowiązkami dotychczas pełnionymi oraz obecnymi na omawianym stanowisku. Ponadto przedstawiamy konspekt organizacji oraz wskazujemy z jakiego powodu poszukujemy nowego pracownika. Kwestia znajomości konkretnych programów może być przydatna do szybszego wdrożenia się w nową pracę jednak nigdy nie przeważa o tym czy decydujemy się zaproponować współpracę czy jednak odmówić.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Moto Budrex Sp. z o.o? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Aktualność
Szanowni Państwo,
Znajdują się Państwo na duplikacie profilu głównego.

Zapraszamy na profil siedziby głównej.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Moto Budrex Sp. z o.o odbywa się w siedzibie firmy?

Dzień dobry, standardowo tak, jednak możliwa jest wstępna rozmowa przez internet. Zapraszamy do aplikowania.

Hej, poszukują na stanowisko księgowej czy ktoś wie jaka atmosfera panuje w biurach? Coś ktoś może poradzić czy warto aplikować? Jakie stawki dają?

Łysy

Witam może mi ktoś powiedzieć dlaczego zostali zwolnieni blacharze i lakiernicy w Moto budrex bo jestem ciekaw??? Bo jest oferta pracy

nn
@Łysy

Wynagrodzenie prowizyjne. Mało zleceń naprawy, także i samo wynagrodzenie było skąpe. Nieliczyłbym żeby tam coś się poprawiło w kilka miesięcy

...
@Łysy

Nikogo tam nie zwolnili wszyscy odeszli bo za 2 tys nikt nie bedzie pracowal pozdrawiam

dsk
@...

Dokładnie tak jak mówisz. Wszyscy odeszli sami. Kto by pracował z fachem w ręku za 2tys zł? m.in. i ja uciekłem ????

na lewo

nie polecam, dużo obiecują , NIE PŁACĄ. --- szkoda czasu i energii

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Moto Budrex KIA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Czy w Moto Budrex KIA poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Moto Budrex KIA?

robson

Moto Budrex nie jest już ASO KIA została tylko hurtownia opon i wątpliwej jakości serwis...jak poniżej już napisane, Titanic tonie i nie widać nawet szalup ratunkowych w około

Dagmara

Jaka umowę proponują w tej firmie na start ? I ile trwa okres probny ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Moto Budrex KIA?

Pracowałem i wiem

Oczywiście zależy od stanowiska PH samochód z gps-em, karta na Orlen do tankowania, na prywatne wycieczki przymykają oko jak pracujesz oczywiście, telefon z netem do wykorzystania, laptop, drukarka mobilna, faktury itp. Pracuje już rok i jest ok. Nie jest to praca dla obiboków trzeba zarobić dla firmy wtedy jest premia, co prawda uznaniowa ale jest spoko. Dla ambitnych i pracowitych polecam. Lewusom odradzam bo można tylko wrzodów się nabawić.

Ale firma jednak zatrudnia jakichś pracowników, więc nie jest tak, że nikt nie chce tam chodzić do pracy. A co myślisz o formie zatrudnienia? Czekam na info.

Xxx
@Karolina

Są osoby które pracują od dłuższego czasu, lub od wielu lat! są i tacy co wracają po wycieczce do innego pracodawcy. Obecnie ludzie nie angażują się w pracę, zwyczajnie maja w d. natomiast oczekiwania są kosmiczne. Podobnie jest u znajomego w dużym magazynie pod Bydgoszczą. Pracownicy którzy siedzą na fejsiku itp zarabiają mało i wyrzucają swoje żale np w necie. Inni którzy pracują sumiennie (odznaczają towar który przewiezli-wieksze ilosci) zarabiają prawie 2x tyle co fejsowcy i nie piszą bzdur. Takie są realia, jeśli władza rozdaje pieniądze to...... czy się stoi czy się leży.....

@Xxx

Napisałeś, że oczekiwania wobec pracowników w Moto Budrex są bardzo duże. A możesz powiedzieć, czego konkretnie wymagają? Zainteresowałam się tą pracą, dlatego pytam.

@RK, to dobrze, że w firmie wiele się dzieje. Długo już jesteś związany z tym pracodawcą? Czy znajdą się na forum osoby, które także pracują w Moto Budrex KIA w Bydgoszczy? Jeśli tak, to gorąco zachęcam Was do napisania swojej opinii o pracy w tym miejscu!

@D, co ma na celu Twoja wypowiedź? Przypominam, że na forum dzielimy się swoimi wrażeniami, spostrzeżeniami i opiniami na temat danego pracodawcy i pracy w danej firmie. Twój komentarz jednak niewiele nam mówi. Skoro pracowałeś lub pracujesz w Moto Budrex KIA to podziel się z nami swoją rzeczową opinią na temat tego pracodawcy. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Moto Budrex KIA w Bydgoszczy? Przypominam, że warto dzielić się swoimi opiniami na forum!

@:), napisałeś swój komentarz w odpowiedzi do mojego, stąd moje przypuszczenie, że zakładasz, że jestem pracownikiem firmy. Nie znam Twoich intencji, mogę bazować tylko na tym, co napisałeś, niemniej jednak dziękuję za wyjaśnienie nieporozumienia i pozdrawiam. Jak wygląda przykładowy dzień pracy w Moto Budrex KIA?

@Nowy, czy masz na myśli pracę w Moto Budrex KIA? Rozumiem, że pracujesz w tej firmie. Długo już jesteś z nią związany? Jak oceniacie warunki oferowane przez Moto Budrex KIA? Czy praca w tym miejscu jest rozwojowa? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii - każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie.

@123, takie komentarze jak Twój są nie do przyjęcia na forum. Ostrzegam, że Twoja wypowiedź może zostać usunięta przez administratora. Zachęcam do zapoznania się z obowiązującym regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Moto Budrex KIA?

@Strata czasu, dlaczego masz takie zdanie? Czy mógłbyś napisać coś więcej, jakieś konkrety? Twoja opinia jest dość ogólna i w tym momencie niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Moto Budrex KIA. @Tragedia, długo pracowałeś w Moto Budrex KIA? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Zostaw merytoryczną opinię o Moto Budrex Sp. z o.o - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Moto Budrex Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Moto Budrex Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Moto Budrex Sp. z o.o