Opinie o LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność) w Ruda Śląska

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność) w Ruda Śląska

Krzysiek

Witam , jak wyglądają zarobki w tej firmie ? , jak praca i zmiany ? Ogólnie co tam się robi? Szukam czegoś nowego bo firma wisi na włosku A zima tuż tuż. Muszę znaleźć jakąś pracę ale czytając te wszystkie komentarze trochę się waham. Może się ktoś rzetelnie wypowiedzieć.

Nikt
@Krzysiek

Idź na stefę do Gliwic. Lepsza robota, lepsza kasa, nie pracujesz w idiotycznym systemie 4-brygadowym.

TAKIJEDEN
@Krzysiek

Pracuje w leiber poland ponad 4 lata na kontroli jakości i od ponad roku nie ialem wyplaty na rękę mniejszej niż 3200. więc myslę, że ażtak tragicznie tutaj nie ma.

Mateusz
@TAKIJEDEN

Cześć. Chciałem się trochę więcej dowiedziec o Kontroli jakości. Czy obsługujesz maszyny miernicze ? Jeżeli tak to z jakim oprogramowaniem. Pozdrawiam. Mateusz

@Mateusz

Jak rozumiem pytasz o to, bo planujesz podjąć pracę w firmie? Nie sposób zaprzeczyć, że dowiadywanie się szczegółów dotyczących pracy na danym stanowisku przed zatrudnieniem się to rozsądne podejście. Forum GoWork.pl jest właśnie miejscem, w którym takie informacje możesz znaleźć. Z pewnością dany pracownik niebawem odpowie na Twoje pytanie, a gdy już to się stanie, warto byś zweryfikował odpowiedź bezpośrednio w firmie.

@TAKIJEDEN

O to chyba grupa A musi być i umowa ba czas nieokreślony .

Slązak

Cześć. Możecie coś napisać na temat pracy jako operator wózka widłowego- pomocnik produkcji. Jak ona wygląda i jakie są zarobki ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Damian
@Slązak

Jakiś czas temu wyrażałeś zainteresowanie pracą w firmie LEIBER POLAND na stanowisku operatora wózka widłowego. Zdecydowałeś się finalnie aplikować do pracy w tym miejscu? Może zdarzyło się tak, że jesteś już pracownikiem tej firmy, wtedy bardzo Cię proszę, abyś podzielił się swoimi wrażeniami związanymi z tym stanowiskiem.

x

Z mojego doświadczenia wiem i nadal widzę że w firmie Leiber poland zatrudnia się ludzi przez agencję pracy Randstad wyjątek czasem przez firmę co najważniejsze dla każdego interesującego się pracą w tej firmie trzy miesiące okresu próbnego i spadasz bo są następni na twoje próbne stanowisko , dla chcącego dowiedzieć się coś więcej można obserwując ile razy i jak często pojawia się ogłoszenie . W dodatku przebierają ludźmi liczą się lata pracy , doświadczenia i uprawnienia nie chęci przyszłego pracownika znam aplikujących co do dziś tel nie zostali dla czego ? macie odpowiedź na tacy podaną.

hiszpan

pod koniec roku bylo ogloszenie na metrologa i znowu se pojawilo podejrzewam ze zatrudnili kogos i ten ktos sie zwalnia lub go zwalniaja po 3 miesiacach ciekawe dlaczego?

ZENEK

NO JAK MYŚLISZ NIKT ZA TE PIENIĄDZE NIE BĘDZIE CHARATAŁ JAK KOŃ

@ZENEK

Przeciez chyba podpisywal umowe i widzial jaka stawke dostaje

Galanonim
@hiszpan

Mam rozmowę na ten etat metrologa. Możecie mi powiedzieć do jakiej grupy jest zaszeregowane to stanowisko w tym zakładzie? Do pracowników fizycznych czy umysłowych. Pytam bo Pani podczas rozmowy telefonicznej nie potrafiła mi odpowiedzieć.

@Galanonim

ponoc szukaja 2 osob mogliby choc dac odpowiedz a tu ani be ani me ani kukuryku podejrzewam ze to jest pracownik posrednioprodukcyjny pewnie niska stawka i stad szukaja juz od ub roku

stefan
@ZENEK

ja powiedzialem 5tys brutto i mi podziekowano choc mialem doswiadczenie na tym stanowisku oraz wiedze i studia robcie wiec za miske ryzu bo praca zmianowa i w wekendy tez

stefan
@hiszpan

ogloszenie dalej wsi na pracuj.pl z takim podejsciem to nigdy nikogo nie znajda

Operator Cnc

Firma robi sobie jaja z ludzi, 23 zł brutto za czterobrygadowke, zatrudnienie 18 miesięcy pod pośrednikiem

Odradzam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Bambooko

W leibrze dalej system czterobrygadowy?

Śmiech na sali

(usunięte przez administratora)Pozdrawiam normalnych ludzi którzy wiedzą na co ich stać i robia to co lubią a

lukas

jak wyglada tam ten system 4 brygadowy ??

Lepper
@lukas

4 dni na 14:00, 1 dzień wolny, 4 dni na 6:00, 1 dzień wolny, 4 dni na 22:00, 2 dni wolne (z czego pierwsz dzień prześpisz połowę bo trzeba odespać nocki). I powtarzamy tak cały czas, światek, piątek, czy niedziela. Super system, nie ma co :D

@Lepper

Bardzo dziękujemy za informację na temat systemu czterobrygadowego w firmie. Czy podpowiesz nam, jak oceniasz ten system? Uważasz, że praca w takim systemie potrafi być satysfakcjonująca? A może, gdybyś miał możliwość, coś byś zmienił w LEIBER POLAND? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

konstantin
@Patrycja

Patrycja siedzisz sobie za biurkiem i masz ciepłą posadkę w tej firmie to napisz nam wszystkim na tym forum gdzie na terenie Niemiec istnieje system 4-brygadowy 3 zmianowy?? Czekam na Twoją odpowiedz.... Tylko w Polsce to istnieje .Tak zachodnie firmy wykorzystują polską tanią siłę roboczą..Szkoda że to Polacy tak traktują Polaków żeby się podlizać Niemieckiemu szefowi..

Kot'ek

Dwukrotnie aplikowałem w tej firmie. Raz nawet zaproszono mnie na rozmowę którą niby przeszedłem i miałem czekać na zaproszenie na kolejne spotkanie gdzie miała zostać przedstawiona konkretna propozycja finansowa wraz z warunkami zatrudnienia itd. Czekałem, czekałem... i zmarnowałem kilka tygodni. Ani beee ani meee a nie nawet pocałuj nas w (usunięte przez administratora) Kolejnym razem po wstępnej rozmowie telefonicznej miałem czekać na kolejny telefon z zaproszeniem na spotkanie bo nie wiadomo kiedy ktoś tam będzie miał wolne w grafiku. Oczywiście nikt nie zadzwonił... Jeśli komuś moja gęba nie pasuje to mówię od razu dziękuję a nie umawiam się na kolejne spotkanie każąc czekać na tel. który nie zadzwoni. Jestem operatorem/ustawiaczem/programistą cnc z całkiem sporym bagażem doświadczenia. Kilku znajomych, byłych pracowników dużej firmy z wieloletnim doświadczeniem swego czasu również aplikowało i nikt z nich nie doczekał się odpowiedzi. Jednocześnie wracam do domu otwieram skrzynkę na listy a tam ulotki -Lieber poszukuje pracowników...! ??? O co chodzi w tej firmie nie mam pojęcia. Bardzo ładna pani od rekrutacji albo ma za dużo na głowie albo wy...ne na czas aplikujących. No chyba że trzeba mieć dziadka w Wehrmachcie aby pracować w niemieckiej firmie...

EndrjuGolara
@Kot'ek

Jeśli Ty i Twoi znajomi podawaliście swoje oczekiwania finansowe, to już wiesz dlaczego nie odezwali się. Oni szukają wołów roboczych z miskę ryżu, a nie pracowników.

Europejczyk

HR nie szkoda wam kasy na reklamy na bilbordach,ulotkach(jeszcze brakuje żebyście wysyłali po domach akwizytatorow jak jehowy)ale żeby zaoferować godne wynagrodzenia juz tak? 3300zl BRUTTO?Ludzie sie z tego śmieją :D Macie nie dobor pracowników i brak chętnych(mysle ze znacie powód bo po co sie dzielić) sprawa jest prosta nie 3300zl brutto a NETTO i to podstawy a nie z dodatkami zobaczcie efekt. Tylko po co ja sie produkuje pzeciez wy dobrze o dobrze wiecie :D

Niezmajomy

Pracuje w firmie od jakiegoś czasu i szczerze mówiąc rozczarował mnie. Socjal jak był fajny tak dosłownie wszystko pozabierali. Ludzie zarabiają po 3000 ale to dlatego że wliczając się w te wszystkie premie "za". Chodzisz cały miesiąc? Ok premia za grafik, masz l4? Już kilka stów mniej. Potem ocena pracownika, jak jest dobrze to dodatkowe kilkaset zł wpadnie do kieszeni. Ale no cóż, na dzień dobry mnie uświadomił że tylko 20% całej załogi może się zalic.... Szefowie szukaja czegokolwiek żeby odjąć punkty. Np 0nie wystarvzy że za grafik odejma bo musiałeś z chorymi dziećmi zostać w domu i dostałeś na nie l4, muszą ci jeszcze dowalic że jesteś niedyspozucyjny. Albo firma nie posłała na szkolenia na wózki? To jesteś niesamodzoelnym pracownikiem i już kolejne punkty w dół. W efekcie znowu kilka stów odpada z wypłaty bo premia tylko dla tych co się zaliczają. Premia świąteczną? Kiedyś była, ale maka już nie wypłacać jej wcale. Atmosfera? Też kuleje. Niby zależy to od tego z jakimi ludźmi się pracuje. Ale nie wystarczy być w porządku człowiekiem. I tak któryś z brygadzistiw będzie cię wyzuwal od idiotow,i tak będzie Wrzeszcza po tobie ponizajac cię. No niestety jak źle trafisz to lerzusz i tyle. Ostatnie zostajesz w formie bo zarobek nie taki tragiczny. 2000 jest jakby nie było to człowiek tkwi w tym bo w sporzywczaku to jakieś półtorej tyso

3 lata

Robia sam 3 lata. 3 kloce na reka. Same zakazy nakazy stoisz haja nie ma normy haja

@3 lata

Warunki finansowe jakie otrzymujesz to trzy tysiące złotych netto? Na jakim stanowisku? Jak wspomniałeś, masz kilkuletni staż pracy. Czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat zmian jakie zaszły w firmie na przestrzeni trzech lat? Czy były jakieś zmiany?

Stary pracownik

Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi

@Stary pracownik

W firmie w dalszym ciągu pracują inne osoby zatem znaczy to, że są osoby, którym ta praca odpowiada. Jak wnioskuję pracowałeś w tej firmie. Zdradzisz nam z jakich powodów stanowisko na którym pracowałeś było dla Ciebie niesatysfakcjonujące? Czy mogła wpłynąć na to atmosfera w pracy czy może Twoja wydajność jako pracownika?

Szef!

3000zl(700€) w dzisiejszych czasach przy kosztach zycia na poziomie cywilizowanych krajow europy to dużo? Jesteście tansi niz ukraincy i jedyne na co was stać to na passata B5 kombi tdi na kredycie,zamieszkiwać w ruderach z hazlem na polpietrze,używanie przez caly rok najek i spedzamie urlopu na costa del chechlo z zubrem w reku.

marwq

Menelia z okolic Bankowa, Piastowska, Mickiewicza etc tam robi?

Patrycja

@Hanys, czy jeśli jesteś nieusatysfakcjonowany wynagrodzeniem próbowałeś zgłaszać swoje uwagi do kierownictwa? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? Czy sytuacja, od momentu napisania przez Ciebie opinii się w jakimś aspekcie poprawiła? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery w firmie? Czekamy na Twoją odpowiedź.

mody
@Patrycja

Jakie kierownictwo? Nie podoba się to proszę się zwolnić i wszystko w tym temacie

Patrycja

@Krzysiek, co jeszcze prócz warunków finansowych jest dla Ciebie ważnym aspektem pracy w firmie? Może według Ciebie także atmosfera i warunki pracy są równie istotne i wpływają na satysfakcje z pracy? Pamiętaj także, że opinie to wyłącznie wskazówki. Są ważne bo pomagają osobom, które zamierzają podjąć zatrudnienie w firmie i pozwalają zbudować obraz firmy - jednak powinny być traktowane jako sugestie. Ostateczną decyzje powinieneś podejmować zgodnie z własnymi przekonaniami. Powiesz nam na jakim stanowisku chciałbyś pracować?

Wiecie co jak komuś nie podoba się robota to po co przychodzi a te wasze wpisy są do (usunięte przez administratora) podobne jak ktoś nie chce pracować to niech nie pisze głupot

mody
@anonymous

No tak anonymous trochę masz rację,ale bądzmy szczerzy że to jest robota trochę dla ludzi bez ambicji i mam tu na myśli tych młodych bo sorry za 2 tyś zapie....ać na hali w takie upały gdzie liczy się norma a nie jakość wykonania to w d...e mam taką robotę,czterobrygadówki to jeszcze idzie się się jakoś ogarnąć ale żeby prośić się o wolne a o urlopie zapomnij to już z leksza przesada.Generalnie jak są fajni ludzie to jeszcze ujdzie ale młodym ludziom szczerze nie polecam takiej roboty,szukajcie czegoś innego a roboty jest masa i za lepsze pieniądze

Rudzianin
@mody

Dwa tysiące to się przekracza na dzień dobry czym dłużej pracujesz tym lepsze zarobki nie którzy ładne pieniądze zarabiają. Już po roku pracy. Wiem z doświadczenia. Atmosfera różna zależna od ludzi z jakimi sie pracuje a praca większość na spokojnie pracuje bez żadnych ale. Więc jak ktoś chce pracować to będzie robił negatywny pisza tylko Ci którzy mają dwie lewe ręce do roboty i myślą że za lekką robotę beda zarabiać tysiące :P więc pozdrawiam tych którzy piszą negatywny żadna firma nie jest idealna ale takie podejście to jedynie od ludzi zależy.

Hanys
@Rudzianin

Co ty za ciu...wa piszesz? Jo robia tam rok i z ledwością 2300zł wypłaty mom.A robota szczególnie w takie upały jest fest ciynżko,liczy sie ino norma jak chodzi o kużnia,ludzie sie niy licza ino norma i norma to roz,a dwa sorry ale przeszlo polowa ludzi co tam robi to sa.....niy byda przeklinol.Zero jakiegoś socjalu,wszyscy głupoty godają na boku i narzekają ale żeby sie zebrać i trocha powalczyć o lepsze warunki to niy ma nikogo takie tu cwaniaki same.Jo jeszcze do połowy sierpnia i uciekom z tego bagna jak najdali i szczerze? Dejcie sie spokój z tą firmą,jest masa roboty teraz i za dużo wiynkszo kasa.

Patrycja

Czy ktoś z użytkowników jest zainteresowany pracą w LEIBER POLAND? Widziałam kilka ofert pracy na oficjalnej stronie firmy. Wszelkie informację na temat rekrutacji znajdziecie tutaj: http://www.leiber.com/Oferty-pracy.52.0.html?&L=2 @Rudzianin, czy mógłbyś powiedzieć nam coś na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Patrycja

Czy w firmie w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany? Możecie powiedzieć coś więcej na ten temat? @Łukasz,sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy zgłaszałeś swoje uwagi do kierownictwa jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą w firmie? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty?

Łukasz

Można to nazwać (usunięte przez administratora) jedni mają a w upały dwiebprzerwy a drudzy jedną więc niemam pojęcia jaka tu sprawiedliwość, patrza ci na normy a dadzą ci osobę co nic nie umi i nie obchodzi ich to że dana osoba tego nie da rady zrobić. Pracowników nie szanują nawet jeśli wyrabia normy poprostu twierdzą nie ty to następny. Niedługo się zacznie zatrudnianie Ukraińców bo za takie śmieszne pieniądze tylko oni będą pracować. Człowiek pracuje sumiennie to umowy mu nie przedłuża... A odejdzie się od maszyny minute przed końcem pracy to możesz liczyć godzinę miej przepracowaną

• Jak się pracuje w LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność) napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność)