Opinie o LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność) w Ruda Śląska

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność) w Ruda Śląska

AnnaMaria

cześć, nie jestem zadowolona z pracy w firmie Leiber, pracowałam tutaj 1 rok, firma nie docenia pracowników, atmosfera w pracy nie jest dobra, presja na wynik, odeszłam stamtąd, zatrudniłam się w firmie Mid Ocean w Rudzie Śląskiej przez agencję Human&Hunter i jestem bardzo zadowolona, każdemu mogę polecić tą pracę, dobre wynagrodzenie, dobra atmosfera, stała opieka koordynatorki a przy czym ciekawa praca

Dawid
@AnnaMaria

Cześć, chętnie dowiedziałbym się co to znaczy, że firma nie docenia pracowników? Zastanawiam się również na jakiego poziomu wynagrodzenie można liczyć w LEIBER POLAND? Piszesz, że nie jest dobre ale co to znaczy? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Edgar
@Dawid

A to znaczy że kompletnie nie liczy się ze zdaniem pracownika. Firmie brakuje świeżego podejścia do obecnego rynku, niestety w tej firmie go nikt nie ma. Kary za wszystko, wymagania duże, w firmie ogólnie panuje przekonanie że każdy kłamie i chce "firmę" okraść. Zdecydowanie nie polecam!

PanNikt
@Edgar

Edgar trafiłeś w punkt. Jest dokładnie tak jak piszesz, a nawet gorzej. A wiesz dlaczego tak jest? W psychologii nazywamy to projekcją, czyli przypisywanie innym własnych cech. (usunięte przez administratora) Jak mówi stare chińskie przysłowie "ryba psuje się od głowy"

zrezygnowana
@Dawid

Niestety nie doceniają, prowadzą absurdalny system oceniania pracownika, na który sam pracownik nie ma wpływu bo to jak rosyjska ruletka, nigdy nie wiesz za co tym razem odejmą ci punkty. Zawsze usłyszysz bo nie ma tyle miejsc w grupach, nie może innych wyrzucić z grupy itd. Nie ważne jak się starasz, zawsze coś znajdą choćby to, że mając na godzinę 14 jesteś gotowy do pracy o 13:55 a nie 13:52 bo tak sobie majster przychodzi na odprawę, w efekcie słyszysz, że jesteś niedyspozycyjny. Masz dzieci? Broń Boże nie próbuj brać na nie opieki bądź l4 bo będą traktować cię jak trędowatego i przy pierwszej sposobności cie zwolnią, ponownie z powodu dyspozycyjności. Urlopem nie możesz w ogóle dysponować, firma wykorzysta ci go co do dnia a i tak czasem ci go zabraknie i lądujesz na bezpłatnym. Wynagrodzenie? To zależy od twojego podejścia, jednym wystarcza, innym wiecznie mało. Zero jakiegokolwiek socjalu, pozabierali wszystko co się da, bo szukają pieniędzy dla siebie a pracowników mają w głębokim poszanowaniu. Warunki pracy? Pracujesz w brudzie i hałasie, niszczysz sobie stawy i kręgosłup ale na wszystko mają wymówkę i zawszę winę zwalają na ciebie. Lepiej znaleźć pracę gdzieś gdzie nie szukają zwykłych tzw roboli...

Xxx
@Edgar

Cała prawda. Nic się nie zmieniło i nie zmieni. Brak szacunku, kary za wszystko, brak możliwości awansu, żadnych plusów. Nie warto

Ratata Nowy wpis
@AnnaMaria

Nie wierzę w to co czytam.... Skoro w Midzie jest lepiej niż tam,to rzeczywiście ta firma to porażka. Miałam okazję niestety poznać Mida....

Operator Nowy wpis

Ogólnie w firmie coraz to gorzej. Co roku dokrecaja śrube. Dokładają roboty, często jedna osoba robi robotę za 2 osoby. Temat kierownictwa itd zostawiam bez komentarza. Nie polecam tej firmy nikomu.

Wiktoria Nowy wpis
@Operator

A jak sądzisz, z jakiego powodu tak może się dziać, czy to chodzi o niedopracowaną organizację pracy czy braki kadrowe? Widziałam sporo ofert pracy na stronie internetowej Leiberu, jak myślisz, czy może jak zostanie zatrudnionych więcej osób to ta kwestia się zmieni?

richard Nowy wpis

Jak się pracuje z kier prod Zbigniewem W. ?

Radzio

Jak patrzą na aplikujących studentów ?

Operator Cnc

Firma robi sobie jaja z ludzi, 23 zł brutto za czterobrygadowke, zatrudnienie 18 miesięcy pod pośrednikiem

Odradzam.

Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Bodzio

Nasze pracodawcy o rodaków nigdy nie dbali , ludzie do siebie są tragiczni moje zdanie było i jest takie człowiek nie zaradny bedzie się pchał do takich zakładów i demoralizował innych a biura będą udawać głuchych i nie widomych znam to z doświadczenia podzielę się jednym słowem wyjedz za granica przepracój min pół roku wróć z pieniędzmi wpisz w cv że pracowałeś za granicą i wyślij do kilku firm w kraju zero odzewu dlaczego ? Bo wyjechałeś po lepszy start , lepsze pieniądze , lepsze możliwości a zakłady mądrych inteligentnych ludzi nie przyjmną ponieważ prędzej czy później ich opuścisz ze względu na charakter ludzi pozdro dla mądrych ludzi

Były operator

Jednym słowem nie polecam tak jak już pisali wcześniej normy ,normy . Za byle co upomnienie , mobbing w nie których sytuacjach . Firma planuje średnio 17-18 dni urlopu także młodym osoba nie zostaje nic lub nawet im brakuje na koniec roku urlopu. Wynagrodzenie niskie za taki system pracy , zero nadgodzin bo gdy wychodzi więcej dniówek to poprostu ma się wolne z grafiku dodatkowo tutaj ustalają to w biurze między sobą . Mistrzowka przy jakiejś reklamacji lub gdy coś jest nie tak z częściami stara się przeważnie zwalić winę na operatora nawet jak pracownik zgłaszał błąd ( nie każdy tak robi ale przynajmniej połowa) . Atmosfera na hali można powiedzieć że jest ok choć nie na wszystkich zmianach . Przepracowałem tam kilka lat i już nigdy bym do tej firmy nie wrócił . Zero możliwości rozwoju/awansu

Jolka

Firma niszczy ludzi i psychicznie i fizycznie,polecam omijać bo szkoda życia na ta firme.Szczegolnie kontrola jakości to dopiero meksyk????Nic wspolnego to z jakością nie ma????

Zuzka

Omijać szerokim łukiem to bagno,pracują tam sami degenaraci,ćpuny,niedouki i nawet z wyrokami sie zdarzali,normalny człowiek stamtad ucieknie raz dwa.Fałszywi i wredni ludzie tam robią a o reszcie warunkow nie ma co wspominać!Dno i wodorosty.Tylko te ich śmieszne normy sie liczą a (usunięte przez administratora) zwykły pracownik za wyrabianie norm dostaje.

Czy LEIBER POLAND Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Taki ten

Nie ma chyba...

Dzony

Odradzam!!! Po pierwsze to ludzi mają za nic, liczą się normy, normy i jeszcze raz normy, zero jakiegokolwiek socialu, premii, przełożeni czyli majster i brygadzista srają w spodnie w strachu przed śmiesznym kierownikiem który wygląda jak zombie a jak już przyjedzie ktoś z Niemiec to już porażka totalna. Pracowałem półtora roku i nigdy więcej. Już nie wspomnę o tym że nie możesz chorować bo(usunięte przez administratora)na zbity ryj. Jeszcze raz odradzam, omijać szerokiemu łukiem, a w ogłoszeniach o pracę oferują zarobki których nigdy na oczy nie zobaczycie. Jest wiele firm w których i lepiej zarobicie i będziecie szanowani. J... ć Leiber.

Mati

Czesc sa przyjecia?

Heniu
@Mati

Cały czas, rotacja jak na tak mały zakład jest ogromna.

Oko

W firmie dalej mamy do czynienia z systemem 4 brygadowym?

Heniu
@Oko

Tak, cały czas system czterobrygadowy-trzyzmianowy.

Z czystym sumieniem odradzam pracy w tej firmie . Nie dbają w żadnym stopniu o pracownika . Mało tego zaczęli za nic zwalniać stałych , sumiennych i lojalnych pracowników . Płaca marna i żadnych dodatków a o dodatkową przerwę w upalne dni trzeba się prosić a i tak jej nie ma . Brak podstawowych narzędzi pracy i oficjalnie brak wyjazdów za granice . Nie , nie i nie ! Ta firma to (usunięte przez administratora) .

Yyy

Prawda

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy LEIBER POLAND Sp. z o.o.?

XDD

Tak

Jakie są warunki zatrudnienia w LEIBER POLAND Sp. z o.o.?

4 brygady 8h 3 zmiany Zero benefitow ,żadnej karty mulitisportu, ani nic z tych rzeczy

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Jakie narzędzia pracy zapewnia LEIBER POLAND Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Służbowe auto to mają inno kierownicy nikt inny

Jacek
@1245

Jak w takim razie wygląda sytuacja z przedstawicielami handlowymi? Oni też powinni mieć samochody służbowe, czy firma inaczej rozwiązuje ich pracę wymagającą bezpośredniego kontaktu z klientem?

Zbyszek
@Jacek

Na Śląsku jest bardzo dobrze rozwinięta komunikacja publiczna.

JoKris

Witam. Pracowałem w firmie bardzo długo jako operator maszyn CNC. Zwolniłem się z powodu pogarszających się warunków pracy, brak pracy. Byle powód wystarczy by karać pracowników upomnieniami, brak wsparcia z strony mistrzówki czyli ludzi którzy powinni pomóc w razie problemu, a jednak kończy się tym że obrywa operator. Premia haha-dobre sobie…ochłap rzucony by ludzie się nie buntowali. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie, brak rozwoju i możliwości awansu, bez dodatków i "premii" wypłata to śmiech na sali.

@JoKris

Całkiem sporo tych niedogodności w LEIBER wymieniłeś. Szkoda, że firma - według Ciebie - raczej nie umożliwia rozwoju. Uważasz zatem, że firma ta to dobre miejsce pracy dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową?

Cichy

No i po co komu były i są potrzebne 4 brygady?! Teraz nie ma roboty jest ciężko są zwolnienia nie przedłużanie umów !!!pracodawca nie informuje nas pracowników o sytuacji firmy!!!jak odbierzecie nam dodatki za 4 brygady i premie za ocene to będziecie sami kuć i obrabiać bo co 2 już szuka pracy a tej jest nie mało w okolicy nawet za dużo lepsze pieniądze!!!kiedy wy (kadry,biura,kierownictwo)to w końcu zrozumiecie!!!

Krzysiek

FIRMA LEIBER POLAND TOTALNE DNO NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY

@Krzysiek

Twoja opinia na temat pracy w firmie LEIBER POLAND Sp. z o.o. jest bardzo negatywna, jednak nie zawiera żadnych konkretnych informacji. Co wpłynęło na Twoją opinię? Chodzi o niskie zarobki, słabą atmosferę?

• Jak się pracuje w LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność) napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEIBER POLAND Sp. z o.o. (Zakończona działalność)