WILHELM KARMANN Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o WILHELM KARMANN Sp. z o.o.

wilhelm 2009-05-27 17:22:11
"Szacunek i równe traktowanie każdego pracownika to sprawa priorytetowa dla władz firmy" - nie wiem gdzie gościu pracowałeś, ale chyba nie w Karmann Chorzów.
generator talentów 2009-05-28 16:43:06
Wszystko się zgadza!!!
To porządnie zarządzana firma wchodząca w skład wielkiej kompanii.
W niektórych rozwiązaniach Karmann jest pionierem, nie tylko w Polsce czy Europie ale także na Świecie.
To my wyznaczamy standardy.
Mario 2010-04-26 14:49:18
Witam. Mam pytanie odnosnie Karmann Chorzow? Chodzi mi o prace w biurze konstrukcyjnym. Czy sa wogole jakies przyjecia? Jak atmosfera? Jak zarobki? Jak szefostwo?
OldBoy 2010-12-16 12:14:55
Hmm .. na temat tej firmy nie mam dobrego zdania. Jak chcesz pracy w firmie z tradycjami, ktora znalazla sobie w polsce tania sile robopcza to prosze bardzo. Wyzysk i tyle, atmosfera to zgadzam sie z poprzednikami - wazeliniarstwo. Napewno nie mozesz miec swojego zdania idac do pracy w tej firmie
pająk 2016-05-18 18:55:59
w niemczech jak w niemczech z tego co wiem to przede wszystkim działają w chorzowie z wilhelmem. pozdro
Zostaw swoją opinię o WILHELM KARMANN Sp. z o.o. - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WILHELM KARMANN Sp. z o.o.