brak logo

Eurodom Sp.z.o.o

Warszawa

Opinie o Eurodom Sp.z.o.o

anonim 2008-11-18 19:28
Słowa kojarzące się z Eurodom Sp.z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):tak
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .żadnych
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...mili .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?1600 zł
Najbardziej podobało mi się w Eurodom Sp.z.o.o:swoboda
Najbardziej nie podobało mi się w Eurodom Sp.z.o.o:brak zgrania działow.
WYkorzystany 2014-06-16 09:13
Pracowałęm w firmie Euro-Dom przez sześć tygodni. Współpraca układała się dobrze, do końca tygodnia. Miała być wielokrotnie, obiecana umowa przez Pana Dawida. Niestety codziennie zapominał ją zabrać ze sobą. Z obiecanego również co tygodniowego rozliczenia nic nie wyszło. Za 50godzin pracy tygodniowo i stawki 12zł/h można liczyć jedynie na 200-300złotowe zaliczki tygodniowe. Na rozliczenie po miesiącu pracy też nikt sie nie doczekał, ja czekałem na nie dwa tygodnie. Firma ma trzech stałych pracowników/brygadzistów którym płaci, pozostali pracownicy są traktowani jako tania siła robocza,(300zł za 50godzin pracy tygodniowo) na krótki termin. Serdecznie pozdrawiam i polecam tę firmę.
eghcza 2016-05-16 18:25
tak to zazwyczaj wygląda. Firma się rozrasta i bardziej patrzy na pieniądze i sięga po nie jak najdalej zapominając o pracowniku. ludzie w końcu mają dość i odchodzą,a raz popsutą opinię ciężko jest naprawić.
Weronika 2017-08-07 08:51
Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Ktoś z Was obecnie jest jej pracownikiem i może powiedzieć coś więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia? Na co obecnie można liczyć będąc zatrudnionym w Eurodom? Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna.
Zostaw swoją opinię o Eurodom Sp.z.o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurodom Sp.z.o.o