OPTEX S. A.

nie narzekam
trefl 2011-02-20 01:38:01
bieda i nędza
torn 2014-05-24 20:37:25
w Optexie jest jedna grupa pracowników, która tutaj na forum nie narzeka, bo i nie ma na co - oczywiście kierownictwo
gucio 2014-09-12 22:27:53
nie przesadza !!!!!!!!!!!!!
monik 2015-01-08 14:15:46
Dokładnie tak, przecież sposób w jaki pracodawcy traktują swoich pracowników owocuje osiąganiu wyników. Zastanawia mnie czy firma jest zarzadzana przez te same osoby, bo już od jakiegoś czasu opinii nie było więc może zmieniło się coś na plus.Zastanawiam się na jakie obecnie można liczyć wynagrodzenie w OPTEX oraz jak wygląda u nich rozmowa kwalifikacyjna, pod jakim kątem trzeba najbardziej się przygotować?
:) 2015-01-08 20:37:00
Firma jak każda w Polsce - żeby ktoś mógł leżeć ktoś musi pracować. Kierownictwo ma tam jak w jajku..... a zwykły pracownik..... no cóż będzie zawsze zwykłym pracownikiem pracującym na granicy najniższej krajowej. Firma dla ludzi bez ambicji... Każdy dla którego oprócz wynagrodzenia ważny jest również rozwój zawodowy, możliwość awansu niestety kończy współpracę z tą firmą... Nie każdy rodzi sie Nikodemem Dyzmą:)
nierób 2015-02-24 12:58:24
Pracowałem w tej firmie kilka lat i bronić jej nie będę. Prawda jest taka, że firma funkcjonuje jak wiele innych w tym kraju. Dziwi mnie natomiast większość powyższych wypowiedzi - (usunięte przez administratora) żali się i oczywiście wszystko złe (firma, zarząd, kierownictwo). Jak czytam posty (usunięte przez administratora) to nasuwa mi się jedno pytanie: czego wy ludzie oczekujecie? W szkole matoły się uczyć nie chciało a teraz płacz, bo za najniższą krajową trzeba tyrać, ale najwyraźniej do tego jesteście stworzeni.
xxx 2015-05-03 12:39:24
Znalazł się koleś, który nie wydziobał sobie ciepłej posadki a teraz bedzie umoralniał ludzi na temat niepoprawnej pisowni, otóż pajacu jest to forum gdzie piszą różni ludzie i mogą pisać, co im się podoba i jak się im podoba!!!!
nierób 2015-05-04 13:15:40
O proszę, chyba jakiś czuły punkt uraziłem. Post dość emocjonalny, w obronie ciemnej masy, ale napisany starannie, ze słownikiem w ręku (domyślam się, że brak "ę" w słowie "bedzie" to tylko literówka), dbałość o interpunkcję. Brawo! Odzyskałem wiarę w polską klasę robotniczą! Pisanie "jak mi się podoba" świadczy jednak o poziomie intelektualnym. Tak samo, jak te wasze wypowiedzi: kierownicy źli, firma zła. Chcesz krytykować, rób to konstruktywnie, używaj konkretnych argumentów. Optex nie jest firmą idealną, ale znam gorsze.
nierób 2015-05-25 12:01:39
Przepraszam, nie zamierzałem nikogo urazić. Natomiast każdy jest kowalem swego losu, a skoro tak źle jest, to można np. w ramach strajku solidarnie wyłączyć maszyny. Kiedyś w ten sposób - w myśl zasady: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - obalano rządy, dokonywano na prawdę wielkich rzeczy. Generalnie chodzi mi o to, że narzekać każdy potrafi, ale znacznie gorzej to wygląda, jeśli chodzi o podjęcie jakichkolwiek działań zmierzających do poprawy sytuacji (patrz na sytuację polityczna kraju - blisko 40mln Polaków narzeka, nikt nie robi nic, żeby cokolwiek zmienić). Wracając do Opteksu - przejrzyj komentarze wyżej, zero konkretnych argumentów, tylko takie biadolenie. Ale skoro ludzie sobie na to pozwalają, to nie ma się co dziwić, że w firmie jest tak a nie inaczej.
Mmm 2015-11-03 14:49:57
Odp do Ciebie jest powyżej. Omyłkowo odpisałem komuś innemu, ale Twój uroczy tekst miałem na myśli.
Resztę hejterskich wpisów szkoda komentować, sporo troli jak widać w tym miejscu ...
pracownik 2015-11-18 23:23:36
najbardziej narzekają ci co najmniej mają do powiedzenia, szukajcie pracy gdzie indziej - skoro tyracie za najniższą... kto wam broni? Jesli ktos ma więcej oleju we łbie to juz jest hejt.... ludzie - żle wam - zmieńcie robote.
Oczywiście pomijam sytuacje na rynku pracy - gdzie wszyscy czekaja na was z otwartmi rękoma - trzeba sie było uczyć, trzeba było budować ścieżkę kariery - a nie płakać.

W Optexie szału nie ma, faktycznie czasem różnie to wygląda, decyzje....ale patrzycie na to z punktu widzenia zwykłego zjadacza chleba, popatrzcie troszkę szerzej, firma zatrudnia sporo osób, daje pracę, dla specjalistów, kreatywnych - wszedzie jest szansa - nawet w Optexie.... a biadolenie i płacze ... to nieudacznicy ....
krzycho 2015-12-16 08:52:52
Ta firma jest stworzona wręcz dla takich ambitnych ludzi jak Ty, co to za gdakanie że umowę dadzą, w tych czasach pracy nie brakuje jesli oczywiscie chce sie pracowac, nikt łaski nie robi że da umowę, ciekawe jak daleko zaidziesz z takim podejściem!!!!
:) 2016-02-01 19:00:38
Nie ma to jak szeroki asortyment :) 4000 deseni każdy w 7 odchyłkach kolorystycznych. Ale co tam, poźniej się sprzeda po złotówce.
monia 2016-04-13 20:52:21
Ciekawa wypowiedź! Pewnie sam DYZMA tu pisze.
marta 2016-05-13 21:45:45
Koń by się uśmiał, dobra atmosfera! klienci zadowoleni! nie ma to jak sztuczny pijar. Jedyny zadowolony klient to firma prezesa, sam sobie ustala ceny na swoje tkaniny figuranci podpisują i tak sie to powoli kręci.
benia 2016-08-13 19:50:54
Jeśli wszyscy w tym zakładzie mają taką wiedzę o produkcie i rynku co Ty, to nie ma się co dziwić że sytuacja tej firmy jest taka w kratkę. Wystarczy tylko że Arle... nie zamawia bo nie wygrywa i już zaczynają się przestoje, zwolnienia ludzi brak premii itp. Ciekaw jestem co robi ten dział sprzed.. za co tym ludziom płacą skoro poziom sprzedaży jest taki marny że trzeba zwalniać pracowników. Od dłuższego czasu występuję ożywienie we wszystkich gałęziach przemysłu, bezrobocie spada mocno, a tu jak było dziadostwo tak dalej jest.
XXXlll 2016-08-14 23:09:54
Widac ze ty masz zarabiste pojęcie o firmie ktora od lat jest szykowana pod przetargi w szerokim tego slowa znaczeniu . Byly przetargi potrzebni byli ludzie nie ma przetargów ludzie nie sa potrzebni w ilosciach wczesniejszych pretensje nie w tym kierunku ta firma pracuje jest jedna z niewielu o tym profilu w kraju ma się narazie dojsc dobrze i podobno nadal rozwija potencjał produkcyjno sprzedażowy a kazdy przedsiebiorca dostosowuje zasoby ludzkie do aktualnego rynkowego zapotrzebowania na jego produkty nie takie firmy się zwijaja na rynku i Bedzie ich coraz więcej w przeciwieństwie tego co piszesz.
brnia 2016-08-15 21:25:06
Tak czy inaczej firma kuleje, wszelkie modernizacje produkcyjne pochlonely mnóstwo kasy, a efektów brak, jak dalej takim tokiem będzie to szło i sprzedaż nie zacznie pracować to efekt będzie jak z przed kilku lat, pensje z opóźnieniem po kilka miesięcy.
brnia 2016-08-15 21:26:12
benia 2016-09-01 10:55:11
Optex nigdy nie był marką jako producent, to że przetrwał do dziś to inna para kaloszy. Konfekcja która jest produkowana to żaden atut tej firmy, export prawie nie istnieje, jeden odbiorca od kilkunastu lat wspolpracuje i to na tyle. Ale czego też się spodziewać jak kadra handlowa prawie nie zna języka obcego już nie wspomnę o umiejętnościach handlowych. Wyjazdy na targi to tylko wycieczki dla wybranych!

benia 2016-09-01 10:56:05
XXXlll 2016-09-06 21:45:30
A czemu Cię to interesuje , czyzbys mial/a interes aby cos pidkrecic tak to odbieram? 300 pracowników od 2 lat ma kasę na czas może niewielka ale na czas i co z tego wywnioskować ? Aż jestem ciekaw odpowiedzi !
XXXlll 2016-09-06 22:08:21
A to ciekawe z jakich źródeł masz widzę o modernizacji i kasie która pochłonęła, sa to na ogół tajemnice handlowe firmy i powinny być mocno strzeżone przez wlascicieli i jego prawnikow, jezeli zaczynasz poublikowac na portalach spolecznosciowych podobne tezy to powinni się tobą zainteresować......., jeżeli jesteś pracownikiem juz bym sie na twoim miejscu bal !
benia 2016-09-09 13:18:11
Już trzęsie się ze stachu, otóż na każdym forum jest wolność słowa i każdy może się wypowiadać na każdy temat, jeśli uważasz że są tu ujawniane jakieś tajemnice to odsyłam do administratora strony! Jak sądzę wszelkie nieprzychylne komentarze na temat nieudaczników z zarządu to już zdrada tajemnic, koń by się uśmiał. Śmierdzi tu DYZMA.
anka 2016-09-27 13:05:04
Wysoko na rynku, a to dobre, firma od kilku lat dopiero zaczęła wychodzić na 0 z lekkim zyskiem czasami, zarobki to 93% to najniższa krajowa bez premi, reszta to szanowne kierownictwo i resztę szlachty
Kola 2016-09-27 23:35:44
To musisz i proponuje Ci się śmiać i to głębokim uśmiechem , az ci jajka lub macice wszyscy tu zobacza , a ja Ci powiem tak - mam wrazenie ze hejty w przypadku tej firmy i ludzi tam pracujacych i próbujących ja utrzymac to k....stwo. jesteś jednym /a z nieudaczników którzy musieli z niej odejść i twoje biadolenie jest o sprzedaży, a nie o merytoryce jej funkcjonowania . Za takich dupkow powinni sie faktycznie brac jak obrażają lub tajemnicą służbową sieją w eterze !!! Jak wiekszosci tu piszących - mysle ze to ty pod kilkoma nickami tu hejtujesz i jest to zawsze do sprawdzenia, zrobili to w Paradyzu i zapewne zrobią to w Optexie. Nas mowie za większość sledzacych ten portal interesuje inna problematyka , a nie twoje osobiste urazy h... .do kogo. Co mnie elektronika po robotyce obchodzi to co ty tu malujesz ??????. Ja chce pracować szukam info o pracodawcach i mam zamiar do nich iść po ta pracę , a to co piszesz to.... ludzie trzymajcie mnie....dupek malo powiedziane .
benia 2016-10-11 19:22:21
Nie strasz Nikoś bo się zesrasz:) w niedługim czasie może braknie cierpliwosci wkoncu prezesowi i pozbedzie się takich nieudaczników i konfidentow jak Ty.
Jujki 2016-10-12 13:33:22
No właśnie, wiadomo przecież, że firma sobie radzi i nie ma na co narzekać, a jeśli już musisz to zachowaj to dla siebie, Optex zapewnia umowy o pracę i naprawdę godziwe pensje dla każdego od pierwszego dnia, więc nie rozumiem na co tutaj można narzekać
Zostaw swoją opinię o OPTEX S. A. - Opoczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPTEX S. A.