Opinie o Electrolux Poland w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Electrolux Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Żarów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Electrolux Poland?

Stary

Znów mają być zwolnienia w fabryce? Co to za plotki? Zamykają Electrolux? Gdzie są związki zawodowe, dlaczego nie reagują na takie plotki?

Madzia 6 lat w electro
@Stary

Nie zamykają ... Nie było zwolnień parunastu osobą nie przedłużyli po prostu umów w związku ze spadkiem zamówień. Cienko przędziemy już jakiś czas , więc to żadna nowość . Jeden z naszych odbiorców po prostu zrezygnował . Teraz mamy wzrost zamówień i po woli pomału idziemy do przodu. Okaże się po nowym roku co i jak będzie dalej. Narazie ograniczyliśmy produkcję na nocnych zmianach.

liza Nowy wpis
@Stary

witam, jak sytuacja w styczniu 2024? sytuacja się poprawiła?

Madzia 6 lat w electro Nowy wpis
@liza

Powiedzmy ... Zależy jak na to spojrzeć ... Dalej brakuje nam odbiorców .. od nowego roku wyłączyliśmy nocne zmiany robimy w systemie dwu zmianowym z 9 zmian pozostało nam 6 powoli do przodu :) umowy kończące się przedłużają bardzo rzadko...

Jak długo czekaliście na odzew z Electrolux Poland? Oddzwaniają zawsze?

Koleś

Istny dramat na technologi , Krawczyk i riki zrobili sobie prywatny (usunięte przez administratora) kiedy potrzebujesz jakiejś pomocy retorycznej to nigdy nie mają czasu. Za to zawsze mają czas żeby napstrykac bezsenownych zdjęć wyciekającego oleju spod prasy (stare 20 letnie klamoty) a mat i czyściwa oczywiście zawsze brakuje. Zakład dla mało ambitnych (usunięte przez administratora) nie uważając nikogo

Monter

Rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie. Zostały przekazane wszystkie niezbędne informacje dotyczącę stanowiska pracy. Test manualny do przejścia. Ogólnie wszystko pozytywnie.

logo firmy PRACA NA PRODUKCJI W ŻAROWIE
Żarów
KBTI Poland
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii kosmetycznej Żarów
Żarów
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Electrolux Poland?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Electrolux Poland odbywa się w siedzibie firmy?

M

To zależy od stanowiska, ale generalnie tak.

Ciekawa

A co sądzicie o naszym nowym liderze Rafale? Myślę że spoko wymaga ale da się z nim żyć

Halina

Firma szuka obecnie Collection Specialist/Juniora. Co powicie o onboardingu? Jak wygląda wprowadzenie do firmy? Jest to jakiś nałożony system? I co w tym wprowadzeniu robi przełożony?

Jd

Nie polecam tego (usunięte przez administratora) A w szczególności ludzi i kierownika ktory zamiast mi dać kogos do pomocy bo nie nadążam to powiedzial zebym sie pospieszyl

Arsen

Nie da się nazbierać urlopów, bo parę raz w miesiącu mają ci dać wolne bo linia nie działa lub nie ma pracy

@Arsen

Nie mówiąc już o młodszych pracownikach, którzy mają ledwo 20 dni. Na cały rok, z czego 10 na urlop. Potrzeba na święta. Ale powiedzą ci że nie musisz. A jak odmówisz to cię jednak namawiają żeby brać. Śmiech na sali.

@Xxx

Czyli nie można sobie wziąć urlopu bezpłatnego właśnie np. na okres świąteczny? :X

@Karolina

Wziąć można, bo tylko tyle zostanie na święta.

Lidia
@Xxx

Nie rozumiem, czy w sytuacji kiedy nie ma pracy nie powinno być jakieś postojowe czy cos?

@Lidia

Powinno, ale to zdecydowanie firma ma gdzieś.

Grażyna
@Xxx

I do dziś niczego nie zrobili z tą linią? Bo skoro podobno pracy nie ma to chyba trzeba coś w strategii zmienić, żeby ciągłość była? Z tych niedziałaniem to tak często się psuje?

Emi

Generalnie to dramat.(usunięte przez administratora)Gdzie sie nie obejrzysz tam pełno Ukraińców. Na produkcji trzeba ostro zasówać. 1 osoba musi robic przynajmoniej 6 rzeczy na raz gdzie taśma idzie bardzo szybko a lider lata w tą i z powrotem i opiepsza co tak wilno. Co do przerw niczym zdążę wyjść z hali mija 5 min bez sensu. (usunięte przez administratora) w tych niebieskich strojach wygladamy jal smerfy. Marne zarobki 2100 początkujący. Marne szanse na podwyżkę

@Emi

jakim cudem zarobki 2100 zł, ja pracuję miesiąc i mam 3000 zł

tub

chyba z sobotami i niedzielami przychlaście

Opinia obiegtywna
@tub

Powiem tak, Praca jak praca, trzeba pracować i nie ma wyjścia. Nie w porządku jest tylko to, że na rozmowie kwalifikacyjnej było obiecywane "dużo".... Np socjal. 4 osoby podejmują decyzję za resztę zatrudnionych. W tym warto pamiętać iż te osoby dobrze zarabiają więc mają to w nosie ile dostanie się np. wczasy pod gruszą. 350 zł czyli najniższa dla tych co mają wysokie brutto a nie bierze się pod uwagę tego iż robiło się nadgodziny przez co brutto wyższe. Szkoda tylko że było to w tamtym roku a widnieje na wniosku do dziś. Reasumując, trzy razy w roku najmniejszy socjal co daje około 550 zł natomiast dla tych co najwyżej ponad 2000 na rękę. Przykłady można by mnożyć pokazujące mijanie się z prawdą podczas rozmów kwalifikacyjnych.

D. j
@Opinia obiegtywna

Z calym szacunkiem. Byłem pracownikiem w tej Firmie i powiem Pani że socjal u Was jest jednym z lepszych. Troszeczkę widzę u Pani brak znajomosci z przepisami które są ustalone i zatwierdzone w kodeksie pracy. Brutto na członka rodziny. A jeżeli chodzi o Komisję to rozliczanie kto ile zarabia to nie ma sensu do Pani opisu. Komisja wybierana jest przez ludzi i skład jest określony 2 osoby że związków zawodowych i dwie od strony pracodawcy.

Opinia obiegtywna
@D. j

Były pracownik.... Haahaahaa Chyba były z linki, który pracuje w biurze. Człowieku zastanów się nad tym co piszesz i nie broń tyłka w sposób nieuczciwy. A jak masz duży socjal to pewnie musisz mieć dużo członków rodziny... Brawo ty...

@Emi

Co chcesz od Ukraińców emi ty (usunięte przez administratora) pajacu? Ukraińcy bardzo dobrze pracują i wolę z nimi pracować niż z niektórymi leniami Polakami bo pracowałem z Polakami i mieli lewe ręce do roboty, chcieli tylko lepsze stanowiska a (usunięte przez administratora) umieli. Pracuję z Ukraińcami i jestem zadowolony bo bardzo dobrze pracują, wykonują najcięższą robotę, można na nich polegać i nie nażekają.

Hanys
@pracownik

Hej mam pytanie czy u was pracuje Piotr Gawęda na stanowisku kierowniczym

4C

A JA POLECAM! Czasem bałagan, czasem nerwy, jak wszędzie, ale super ludzie i liderzy (niektórzy...:)). Praca monotonna to fakt, ale taki plus z tego, że szybko się łapie dane stanowisko, ale jak mówią: "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma".

Alicja
@4C

Szybko sie łapie dane stanowisko? To po ilu dniach można już ogarniać w miare dobrze prace? :D

Arsen

Jak chcesz mieć zryty beret, to oferta specjalnie dla ciebie

Grażyna
@Arsen

Raczej szczerze wątpię, żeby ktokolwiek chciał mieć. Ale czy to wspomniane rycie bani było powodem Twojego odejścia?

majk

Riki i Krawczyk robią z siebie Bóg wie kogo.. poraża, nie polecam nikomu tej firmy..

z tubow
@majk

brakuje king konga z guma do zucia i perfumami za 15zł :D

@Hubert, tak ciągle masz mokre rękawiczki i dłonie od oleju odbierając detale z prasy. Niestety nie da się odbierać detali w rękawicach gumowych. Słyszałem plotki że kiedyś jakiś grzyb był w tych olejach i nie zdziwił bym sie gdyby jeszcze był bo nikt tego nie kontroluje niektórzy dostają wyprysków na dłoniach, codziennie masz nowe rękawice antyprzecięciowe ale przed mokrym detalem z oleju Ci nie pomogą. Firma powinna to przemyśleć i wdrążyć jakaś akcję żeby pracowało nam sie lepiej i bezpieczniej dla naszego zdrowia bo przez 8h masz ciągle ręce z oleju.

bylem tam
@123

grzyb byl i bedzie kiedys tam właśnie robilem i tez ludzie wypryski mieli szczególnie po fuchsie

Dawi
@123

Juz trochę minęło lat i nadal efekt zerowy żeby nam pomóc.

Poszukują teraz kontrolerów jakości. Warto aplikować ? Na ile zmian się pracuje ? Atmosfera spoko i zarobki ? Czy nie warto ?

Gall
@Karolina

Hej, praca na trzy zmiany. Złóż podanie a wszystkiego dowiesz się na miejscu. Całkiem zgrany zespół kontrolerów.

Uważacie ze w firmie jest raczej luźna atmosfera ?

@Michał

Mega luźna idzie się pośmiać i pożartować

@Sandra

nie pisz jak jest w biurze :)

Nowa

Prosze o opinie na jakim dziale jest 4 brygadowka ? I jak tam jest

@Nowa

4 brygadówka jest na technologii, praca raczej dla facetów, ale lepsza niż na produkcji.

@Nowa

Technologia jest ok

@Sandra

technologia? masz na mysli te piece albo odbieranie tabów? :) życze powodzonka praca administratora na tabach nie jest wliczana ;)

Nieznajomy

Witam. Czy mozna zabrac pracownikowi premie i wstawic tzw "N" czyli dzien nieusprawiedliwiony (dwie takie N i wylatujesz) jezeli pracownik zadzwoni ponad 4h przed praca do swojego lidera że potrzebuje pilnie wolnego (mialem wolne do wykorzystania) ? A lider nie dal mi wolnego poniewaz duzo osob wzielo l4 i rownierz wolne i nie mial kto stac na moim stanowisku niby? Prosze o odpowiedz

Mikołaj
@Nieznajomy

Nie dzwoni się tylko wysyła SMS żeby mieć podkładkę, teraz lider powie że nie dzwoniłeś w sprawie urlopu na żądanie, tylko powiedziałeś np. że się spóźnisz i jak najbardziej N zasadne. Słowo przeciwko słowu. Następnym razem ślij SMS i maile, a dzwonisz po wysłaniu SMS i tłumaczysz o co chodzi.

Zawiedziona elektro
@Nieznajomy

Nie! Tylko w przypadku zagrożenia produkcji,i to musi być udowodnione. UŻ to podstawowe prawo pracownicze ale niestety w tej firmie są łamane notorycznie. A co gorsze nie ma osoby która by wspierała pracownika,ponieważ osoba która teoretycznie jest za to odpowiedzialna (a jest to Pani) kompletnie nie wywiązuję się ze swoich obowiązków..bo działa "teoretycznie" .

@Nieznajomy

Tak pracodawca ma prawo odmówić urlopu na żądanie jeśli istnieje zagrożenie produkcji tzn jeśli nie będzie miał pokrycia na twoje stanowisko to też ludzie i też są rozliczni z tego komu dają urlop I muszą znalesc zastępstwo

Ktos
@Nieznajomy

Pracodawca może odmówić udzielenia dnia wolnego tzw. urlopu na żądanie, ale musi mieć ważny powód.

Niktwazny

Czy w electolux jest tak że wystarczy 1 dzien na l4 i juz nie ma sie premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Żarów

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland