BKT Elektronik Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o BKT Elektronik Sp. z o.o.

bmw 2010-01-07 19:22
Kolorowo nie jest, ale (usunięte przez administratora) po co tak od kilku lat męczysz się w tej firmie. Składaj wypowiedzenie..... myślę, że wszyscy będą szczęśliwi.... Szczególnie ty. Może uda ci się znaleźć pracę w innej firmie, gdzie będziesz mógł (usunięte przez administratora) w stołek.
xyz 2010-01-07 23:49
bmw- a ty chyba jesteś jedną z tych osób(usunięte przez administratora) w stołek w bkt oburzyło cię coś? prawda w oczy kole? ale racja po co siedzieć w tej firmie i żalić się na forum?? ale wiesz...nie każdy ma taką (usunięte przez administratora)żeby (usunięte przez administratora) całe życie w stołek...jedni to lubią...a inni wolą pracować uczciwie...picie kawy i palenie fajek co chwilkę nie można nazwać pracą?
Szkoda tylko że za Waszą "pracę" płacą więcej -prawo dżungli jakby ktoś powiedział.
BigBROTHER 2010-01-09 09:11
Kiedyś pracowałem w tym zakładzie i stwierdziłem fakt ze--->GŁÓWNIE to zakłaad bardzo powalony (usunięte przez administratora)
ja 2010-01-09 13:34
Przestańcie już się wykłócac bo ta strona jest do wyrażenia swojej opiniia teraz to jest juz pole bitwy pomiedzy pracownikami fizycznymi a biurowymi. Ja tez tam pracuje i dobrze mi tam
ktosik 2010-01-10 13:29
To prawda,że dobrze jest tylko tym którzy nie walczą o swoje prawa,nie wyrażają złych opinii nawet jeśli są prawdziwe i robią to co się im każe choć ochoty nie mają na to wale.I siedzą cicho jak mysz pod miotłą.(usunięte przez administratora)
ja 2010-01-10 21:45
wszedzie jest tak samo
pracownik 2010-01-12 16:11
Po poziomie wypowiedzie wnioskuje depresyjny poziom umysłowy. Jestem pracownikiem dłuższy czas i z niektórymi faktami moge sie zgodzić, inne to brednie- Ludzie jak wam tu tak źle to co tu robicie- zawsze można się zwolnić, chyba że na nic innego was nie stać jak marudzenie i biedowanie. Zapraszam do przemyśleń
ktosik 2010-01-12 18:24
Ja po wypowiedzi PRACOWNIK wnioskuję niedorozwój umysłowy i totalne poddaństwo.Kiedyś książkę napisze o BKT to dopiero będzie bestseller.Tymczasem pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,życząc wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2010.
Chetny do pracy 2010-02-04 12:43
Mam pytanie do osób już związanych z tą firma. Dostałem propozycje pracy tam na stanowisku Handlowiec. Chce wiedzieć jak w rzeczywistości będzie wyglądała i na czym polegała moja praca, no i realne zarobki. Proszę o szczegóły!!
pracownik 2010-02-18 21:03
Jako handlowiec na pewno nie będziesz miał /ła źle...będziesz należeć do tych"lepszych" więc warto spróbować.
0na 2010-12-23 17:55
Zgadzam się z powyższymi opiniami.
ona 2010-12-23 18:08
zaznaczam że tam nie pracowałam ale dużo słyszałam od ludzi z produkcji.
boom 2012-01-05 09:58
Pozdrawiam Panią (usunięte przez administratora);) która dobrą i sumienną pracą wybiła się na \"szczyt\" magazynowy
ps 2012-02-03 06:44
rownież pozdrawiam BOOM...
Szcęśliwy były pracownik 2013-07-02 22:19
Firma siedzi na kasie i ani myśli się nią dzielić. Podstawowy zarzut.
Ktoś Ci obiecuje mega zarobki? ZAPOMNIJ! Mega zarobki mają ci, którzy już są tam głęboko zakotwiczeni (na wysokich szczeblach). Konkurujesz z firmami na rynku i "kolegami" i "koleżankami" w firmie. Hierarchia działa na poziomie zróżnicowania płacowego. Chcesz coś załatwić? Martw się sam. Na tym polega pojęcie "duża samodzielność"
Totalnie niejasny system premiowy, niby od obrotu, ale bardziej uznaniowy. Ogólny bajzel w papierkach. Zero szkoleń, zero podnoszenia kwalifikacji, kryzys jest trzeba (usunięte przez administratora) na dyrektorów co by mogli zdemolować kolejny hotel na bani!
anonim 2013-07-14 18:11
Szczesliwy ma racje. Wszystko jest prawda i nie jest przeterminowane. Zero szkolen podnoszacych wiedze i kompetencje, zero kursow. Ja dalem sobie spokoj z BKT miesiac temu. Firma "usiadla na kasie" i kisi ja. Najwiekszy problem, to dostepnosc produktow co ma wplyw na wiarygodnosc firmy. Zeby trzeba bylo czekac nawet 6 (slownie szesc) tygodni na produkty "flagowe" z katalogu produktow. Problemem sa jeszcze osoby "wazniejsze" od Twoich priorytetow. Mász cos mega waznego? Zawsze znajdzie sie osoba, ktora ma cos wazniejszego i zniweczy Twoje starania. Musisz walczyc z konkurencja na rynku i wewnatrz firmy.
anonim 2013-07-25 20:27
Szkolenia, kursy? BKT liczy na pracowników z kompetencjami i bogatą szeroką wiedzą! Szkoda tylko, że nie szanuje się ich, a ich kompetencje nie są wykorzystywane.
eeeeech 2013-08-10 21:06
Brak słów. W tej firmie stawia się jeden krok do przodu i dwa do tyłu! Zarówno gdy tyczy się to stanowiska jak i wypłaty.
xxxx 2013-10-07 21:33
Ta firma to kompletne dno...
jaaaaaaaa 2013-11-09 16:35
Ta firma to nie kompletne DNO. Ma jednak kilka dobrych stron:
- zarobki (wyłączając GÓRĘ) najniższa krajowa najczęściej ale za to zawsze na czas,
- awans możliwy (wymagania: dużo szczęścia, dobre wykształcenie, trochę znajomości)
- nowy pracownik ma szansę na wyższą stawkę niż ten z kilkuletnim stażem na tym samym stanowisku (niesprawiedliwe ? ALE SZANSA DLA NOWYCH)
- w czasie 8 godz. pracy są 3 przerwy: 15 min śniadanie i dwie 5 min na papierosa.(pracowałem w kilku firmach ale tylu przerw nie było)
- atmosfera super (kilka romansów, kłótnie na całą firmę - bez tego było by nudno.
- szkolenia przecież są np.na wózki widłowe.
I to chyba na tyle dobrych stron, ale są. Wydaje mi się że wszędzie jest to samo, wszędzie jest jednym dobrze a drugim źle.
Były 2013-12-02 17:23
Na jakim stanowisku? Odpowiedź jest trudna jeśli nie podasz stanowiska :P
giuseppe 2015-01-20 01:03
jeżeli pomimo kilku nie najlepszych ostatnio komentarzy na temat BKT Elektronik ktoś z Was nadal ma ochotę na zatrudnienie w tej firmie to ja jak najbardziej polecam. Firma obecnie rekrutuje ludzi na stanowiska tj: Projektant / Kosztorysant systemów teleinformatycznych Samodzielny inżynier produktu i procesu Specjalista ds. marketingu Pracownik ds. obsługi sprzedaży SPECJALISTA DS. KLUCZOWYCH DOSTAWCÓW
novy 2015-02-05 14:26
Witam jak wyglądam praca na stanowisku Monter Elektryk? co firma proponuje i czego oczekuje?
xxx 2015-02-06 18:10
Praca jako elektryk w sumie ciekawa jeśli lubisz to co robisz mam na mysli zawód elektryk gorzej z atmosfera w zakładzie nie masz prawa do własnego zdania bo za nie można zostać ukaranynm na dobre zarobki i docenianie tego co robisz też nie ma co liczyć także jesli masz lepsze możliwości to nie polecasm chyba że jesteś przybity do muru nie masz pracy a musisz zarabiać a nie masz nic lepszego
astel 2015-02-07 17:46
Zarobki jak na takie stanowisko kiepskie.
ona 2015-07-03 17:47
Dziwny zakład chyba jedyny w którym picie w pracy nie jest praktycznie w żaden sposób ukarane chyba że brak premii nazywamy karą. Śmieszne. Ponadto prace traci osoba po chorobowym nie mająca żadnych nagan jedyną jej winą jest chorobowe a osoba która była złapana na pracy pod wpływem pracuje sobie w najlepsze.Trzeba wiedzieć komu dawać d**y wtedy ma sie dobrze.Pozdro
lili 2016-03-06 00:06
Zarobki kiepskie jak nie osiągniesz procentów na premię to muszą ci dołożyć do najniższej krajowej tak więc wymuszana premia tak na prawdę pokrywa brak który wynika z nędznej stawki godzinowej.Niemiła atmosfera. Brak szacunku "kadry" do pracowników z montażu.
pracownik 2016-07-25 17:29
mega wymagania i zarobek 2200 netto max
BKTE rules 2016-08-07 20:52
wyplaty terminowe ale jak ja dostaniesz to nie wiesz czy to wyplata czy zasilek .
Philips 2016-08-30 10:27
Uważajcie na Wojtków , z produkcji a najbardziej na nieuzębionego znawce śrubek philipsa fałszywy człowiek
Prawdomówny 2016-08-30 10:36
Nie doceniają atmosfera nie miła , nawet nie dostaniesz ubrania roboczego , pani pseudo Róża bhp przymyka oko. Kolesiostwo w tej firmie , brat braciszka wsadza mowa tu o Wojtku nieuzębionym znawcy śrubek philipsa , ale także innych osobach.
poldek 2016-08-30 12:44
O rany, to skoro wynagrodzenie u nich przekracza 3 tysiące złotych to się nie dziwię, że są tak popularni, w końcu to doskonaly dowód na to, że się dobrze u nich dzieje, ale jakie sa oferty pracy u nich? Chętnie bym się w takim razie do nich załapał.
Ralfa 2016-12-29 10:36
Dziadek opowiadał mi jak było w czasie wojny to jedyny zakład w którym poczujesz jak byli wykorzystywani ludzie w nazistowskich obozach śmierci.
Psychiczny terror pracujesz ale to za mało zostawanie na nadgodziny to twoja powinność a za bramą czeka tysiąc ludzi by zająć twoje miejsce.
Praca dla sado-maso.
Emili 2017-01-04 21:38
Godzina gospodarcza na sprzatanie wokół siebie na to wpadł geniusz oszczedności.
Jak to może sie opłacać oderwać wszystkich pracowników od pracy by przez godzine robili to co może jedna sprzataczka.
Blik 2017-01-08 14:25
Super firma, warto pracować w takim miejscu, polecam
Agnieszka 2017-02-28 10:07
Co powiecie na temat atmosfery w BKT Elektronik Sp. z o.o.? Jak ją oceniacie? :)
Ola 2017-04-10 15:51
Proszę mi napisać ile tam sie zarabia na montażu ( dostałam odpowiedz na wysłane cv, praca dwie zmiany) jestem ciekawa jaka jest płaca. :)
Agnieszka 2017-04-11 08:44
@Ola, z pewnością również wszystkich informacji dowiesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Koniecznie podziel się po niej z nami swoimi wrażeniami.
Ola 2017-04-11 10:50
Pytanie do konkretnych osób które wiedza jakie sa zarobki ok? To ze jak pojadę i sie dowiem sama wiem. Mam dosyć daleko do bkt dlatego sie pytam czy warto(zmieniać prace).
m. 2017-04-15 23:09
Nie warto, trzeba zasuwać jak robot, niby godzinówka ale gonią jak na akordzie
Blikoman 2017-04-18 20:45
Słyszałam, że BKT Elektronik to super firma ale niestety nie mogę znaleźć nigdzie ofert pracy. Może ktoś słyszał o pracy dla osoby ze znajomością jęz. niemieckiego?
Agnieszka 2017-04-19 11:16
@Blikoman, oferty pracy firmy BKT Elektronik Sp. z o.o. możesz znaleźć na ich stronie internetowej w zakładce "Kariera": http://www.bkte.pl/kariera/oferty-pracy
Kygol 2017-06-04 08:22
Lider Michał na produkcji obgaduje innych pracowników do swoich lizusow. Naśmiewa się. Powinni z nim porządek zrobić i z tymi jego pieskami na posylki.
Bolek 2017-06-17 13:39
Może ktoś ma wiedzę w temacie pracy dla kierownika działu jakości? Jakie wymagania stawia firma na samym początku? Jaka jest atmosfera w firmie? Na jakie dodatki można liczyć poza zasadniczym wynagrodzeniem? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, gdyż takie informacje są pomocne.
Agnieszka 2017-08-31 17:13
Aktualnie poszukują pracownika Pracownik ds. Obsługi Klienta na Rynku Krajowym. Z oferty pracy wynika, że zapewniają szanse realizacji ambicji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych. Ktoś zainteresowany taką ofertą pracy?
Kubuś 2017-09-10 23:00
Gdyby tak było ciężko w BKT jak niektórzy piszą to pewnie firma potrzebowałaby nowych pracowników ale jak na razie nie mają zupełnie listy ofert, może to ktoś ma problem z chęcią do pracy?
123 2017-09-15 07:47
Przeszkadzają im kubki na stołach a to ze starzy pracownicy i lider Michał wynoszą kable jest w pożądku i tego nikt sie nie czepia. Mimo tego że wszyscy dookoła o tym wiedzą. NIE NORMALNY ZAKŁAD
123 2017-09-15 07:47
bcs 2017-09-21 11:32
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na jakie można liczyć wynagrodzenie w tej firmie na stanowisku : monter podezespołów ?? Z góry dziekuje za odpowiedz
Agnieszka 2017-09-21 14:15
@123 czy obecnie jesteś pracownikiem firmy BKT Elektronik Sp. z o.o.? Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy? Jakie minusy widzisz w pracy tutaj?
Zostaw swoją opinię o BKT Elektronik Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BKT Elektronik Sp. z o.o.