s-auto

Wrocław

Opinie o s-auto

radi 2014-05-01 00:49:40
Obsługa jest fatalna, sprzedawcy wiecznie zmęczeni i niechętni do pomocy. Już 2 razy coś zamówiłem z podaniem przez telefon swoich danych i mojego nr telefonu i nie wywiązali się z obietnicy i nawet nie zadzwonili że nie dadzą rady. Jechałem 30 km żeby na miejscu usłyszeć, że zapomnieli jednak zamówić, Zbywają nawet bez słowa przepraszam. Oferty wystawione na Allegro niestety nie mają pokrycia w stanach magazynowych - po prostu nie maja towaru. czas oczekiwania- lepiej nie mówić. Ceny atrakcyjne ale co z tego?
shever 2015-04-30 13:20:22
Ja jakoś nigdy nie miałem problemu kupując u nich. A kupuję sporo. Więc kolega niżej chyba miał po prostu gorszy dzień albo zwyczajnie hejtuje porządny sklep.
hopek 2015-05-09 18:37:23
Witam!!! Obsluga wporzadku jestem klientem od 2 lat i nigdy nie bylo problemu zawsze dobra cena i dobre porady co do części
wszystko na czas. Pozdrawiam
MAREK 2015-11-24 09:34:47
Dla każdego klienta jest tworzona rezerwacja na zamówiony towar, wystarczy zadzwonić i zapytać, czy towar już dojechał.
Co do czasu realizacji, trzeba brać poprawkę, że towar dojeżdża z zewnętrznych magazynów, a na Allegro jest podany czas realizacji, z którego sklep się wywiązuje.
novak 2016-02-12 13:39:32
Dobre opinie chyba sam szeryf sobie wystawia na tym portalu bądź któryś z pracowników.
Nigdy towaru nie ma,który jest na allegro,ceny w sklepie inne niż na allegro.
Nigdy nie spodziewałbym się,że pracownik sklepu może powiedzieć do klienta by poszedł rozmienić pieniądze bo mu nie wyda.
W firmie panuje chaos,brak zasad.
Jeżeli komuś odpowiada praca na 1/4 etatu i 440 brutto na papierze to niech pracuje tam.
lolon 2016-04-23 17:35:32
Na allegro jak coś wystawiają to mają na stanie, więc nie wiem skąd problem @novak
XXX 2016-11-05 18:02:52
na allegro sprzedają towar a na drugi dzień dzwonią ze nie maja tego co wystawili na aukcji i proponują dopłacić do droższych
nie polecam robić z nimi interesów
Zostaw swoją opinię o s-auto - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie s-auto