Opinie o Paweł Kijak S-Auto w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Paweł Kijak S-Auto. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paweł Kijak S-Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Kijak S-Auto w Wrocław

Weronika

W firmie nadal nie są przestrzegane do końca przepisy i zatrudnia się na 1/8 etatu ?

Realista
@Weronika

W dalszym ciągu,"szef"dba o swoje interesy. Wypłaty zawsze spóźnione,oczywiście to wina pracownika bo pracuje za mało i za dużo wymaga. Z panem K. nie rozmawia się o pieniądzach,bo to temat bardzo drażliwy dla niego. Kto dalej tam pracuje lubi być zwyczajnie pchany w d..ę, cóż sami wybrali tą drogę. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych dających sie wykorzystywać :)

Piotr Nowy wpis
@Realista

Długo trwa już ten problem związany z opóźnieniami w wypłacaniu wynagrodzeń? Co ma pracowanie za mało i wymaganie za dużo do terminowości wynagrodzeń? :D

Realista Nowy wpis
@Piotr

Czego nie rozumiesz? Jak to prywaciarz-ciągle mało czystego zysku,maly ruch w sklepie a wydatków ma za dużo,ile bedzie jezdzil jednym autem?Trzeba zmienic,bo to stare juz,prezes tak wielkiej firmy nie moze kilkuletnim porsche jezdzic.Dla mnie nie zasluguje by nazwac go pracodawcą,nie szanuje ludzi-tyle, dziękuję.

Izabela Nowy wpis
@Realista

A skąd on ma aż tyle pieniędzy skoro podobno ruch słaby z tego co piszesz?

Realista Nowy wpis
@Izabela

Zapytaj Pana K.,popytaj ludzi którym zalega pieniążki:)

Widziałem ofertę pracy na stanowisko kierowcy do partsteam dawne sauto, czy ma ktoś informacje odnośnie warunków zatrudnienia? Z środowiska usłyszałem że wypłaty rzadko są wypłacane w terminie a w dodatku w transzach, umowy podobno tez na jakaś część etatu. Czy to potwierdzone informacje? Bardzo duza rotacja pracowników a ja szukam pracy na dłuższy czas

Emilia
@Kandydat

Cześć, wydaje mi się, że najlepiej samemu się przekonać jak będzie nam się pracowało w danej firmie i czy warunki będą nam odpowiadały. Nie warto opierać się na usłyszanych gdzieś informacjach bo nie wiadomo na ile prawdziwe one są co zresztą sam zauważyłeś skoro pytasz czy ktoś by mógł je potwierdzić. Tutaj na forum niestety chyba zbyt szybko odpowiedzi nie dostaniesz bo ostatnie posty zostały dodane już parę miesięcy temu. Jakbyś zdecydował się podjąć pracy w firmie to daj później znać jak osobiście oceniasz pracę w Paweł Kijak S-Auto.

Kierowca
@Kandydat

Lepiej trzymać się z daleka od tej firmy, typowy polski prywatny przedsiebiorca.umowa na najnizsza krajowa lub 1/8 etatu. Wynagrodzenie zawsze "pod stołem"i nigdy w terminie.

Arek

@mirek podaj link do strony

mirek

hej, wiecie może jak wejść na ich sklep ? strona raz działa raz nie link (usunięte przez administratora) nie działa

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Paweł Kijak S-Auto spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Myślę ze jeżeli komuś nie pasowały płace lub umowy to od początku powinien się zwolnić .nikt nikogo w tej firmie nie trzyma na siłę ...Wiec opinie o wyzysku są śmieszne najpierw się godzicie na coś A potem jak zaczyna się wymagać od pracowników zaangażowania i trzeźwości w pracy to nagle wszystkim umowy nie pasują...I warunki pracy.Najpierw trzeba zacząć od siebie wymagać A potem od innych ...ciekawe ilu z Was było uczciwych wobec swojego pracodawcy bo znając co niektórych można by było mniej wiele do zarzucenia.

Mateusz

Czyli firma nie jest wypłacalna ?

Jarosław

@Pan Bóbr, pozytywnie wypowiedziałeś się o atmosferze w firmie S-Auto. Jak oceniasz warunki wynagrodzenia? Czy firma pod tym względem jest na rynku pracy konkrecyjna? Nie odpowiedziałeś na moje pytanie na temat formy umowy. Napisałeś wcześniej, że firma proponuje sensowne umowy. Czy możesz to rozwinąć i napisać coś więcej?

Pan Bóbr

Lubię atmosferę w Paweł Kijak S-Auto za: Atmosfera rodzinna, wszystkie problemy rozwiązują odrazu.

Jarosław

@Pan Bóbr, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać co rozumiesz pod pojęciem sensowne umowy? Czy są to umowy o pracę na czas niekreślony? Co rozumiesz pod pojęciem godziwe warunki pracy, czy masz na myśli atmosferę w firmie, a może system pracy? Rozwiń proszę swoją wypowiedź o firmie S-Auto. Inne osoby na pewno chciałby poznać szczegóły.

Pan Bóbr

Słyszałem, że warunki finansowe w firmie S-auto są przyzwoite, sensowne umowy i system płac. Od wielu lat pracuje tam część pracowników i to świadczy o godziwych warunkach pracy. Poza tym firma podchodzi bardzo profesjonalnie do każdego problemu klienta i zawsze proponuje dobre rozwiązanie. Polecam zakupy w S-auto, jak również pracę u nich.

Jarosław

@anonymous, czy poznałeś warunki umowy w firmie S-Auto jeszcze przed podjęciem decyzji o podjęciu pracy? To bardzo ważna informacja. Jeżeli nie zgadzałeś się z warunkami wynagrodzenia, może istniała możliwość ich negocjacji? Czy opóźnienia związane z wypłatą pensji zdarzały się regularnie?

Jarosław

Ostatnia opinia została napisana przez klienta firmy S-Auto. Na forum GoWork.pl użytkownicy wymieniają się opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. Może ktoś z Was chciałby napisać, jak się pracuje w tej firmie? Czy firma potrzebuje nowych pracowników, na przykład magazynierów lub osoby do obsługi klienta?

@Jarosław

Szczerze nie polecam pracy w firmie S-Auto. Po pierwsze podejście do pracowników pozostawia wiele do życzenia, nie szuka się rozwiązań powstających problemów, a ludzi się wyzyskuje. Po drugie umowa: najniższa krajowa a reszta pod stołem - szara strefa nie umiera. Poza tym rzadko kiedy pensja wypłacana jest na czas.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Paweł Kijak S-Auto? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Pan_da

Widzę że lokalizacja sie zmieniła i personel... dla mnie Ok

danieldrawik

Jest tam trochę Panów , którzy dbają o pozytywne opinie. Ale jakość obsługi i ceny tragiczne.

XXX

na allegro sprzedają towar a na drugi dzień dzwonią ze nie maja tego co wystawili na aukcji i proponują dopłacić do droższych nie polecam robić z nimi interesów

lolon

Na allegro jak coś wystawiają to mają na stanie, więc nie wiem skąd problem @novak

novak

Dobre opinie chyba sam szeryf sobie wystawia na tym portalu bądź któryś z pracowników. Nigdy towaru nie ma,który jest na allegro,ceny w sklepie inne niż na allegro. Nigdy nie spodziewałbym się,że pracownik sklepu może powiedzieć do klienta by poszedł rozmienić pieniądze bo mu nie wyda. W firmie panuje chaos,brak zasad. Jeżeli komuś odpowiada praca na 1/4 etatu i 440 brutto na papierze to niech pracuje tam.

hopek

Witam!!! Obsluga wporzadku jestem klientem od 2 lat i nigdy nie bylo problemu zawsze dobra cena i dobre porady co do części wszystko na czas. Pozdrawiam

shever

Ja jakoś nigdy nie miałem problemu kupując u nich. A kupuję sporo. Więc kolega niżej chyba miał po prostu gorszy dzień albo zwyczajnie hejtuje porządny sklep.

MAREK
@shever

Dla każdego klienta jest tworzona rezerwacja na zamówiony towar, wystarczy zadzwonić i zapytać, czy towar już dojechał. Co do czasu realizacji, trzeba brać poprawkę, że towar dojeżdża z zewnętrznych magazynów, a na Allegro jest podany czas realizacji, z którego sklep się wywiązuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Kijak S-Auto - Wrocław

• Jak się pracuje w Paweł Kijak S-Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Kijak S-Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paweł Kijak S-Auto
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.

Paweł Kijak S-Auto