CYFROWE CENTRUM DRUKU GRZEGORZ MEIER

Opinie o CYFROWE CENTRUM DRUKU GRZEGORZ MEIER

anonim 2010-12-10 13:00:31
anonim - 2010-12-10 12:35:28

murzyn

[usunięte przez moderatora] to kłamca i [usunięte przez moderatora] zatrudnia ludzi na czarno, obiecuje gruszki na wierzbie i nic z tego nie wynika, w tej firmie duża rotacja ludzi z prostej przyczyny ,nowy przyjdzie popracuje zobaczy że [usunięte przez moderatora] to co mu obiecywał nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i odchodzi.Na swojej stronie internetowej też podaje mnóstwo bzdur na temat firmy które wprowadzają w błąd potencjalnego klienta.PODSUMOWUJĄC FIRMA KTÓREJ GORĄCO NIE POLECAM!!!
rico 2010-12-10 13:15:33
anonim - 2010-12-10 12:35:28

murzyn

Zgadzam się z tą opinią ta firma to wielka ściema i lipa , pracowałem ale krótko , tak szybko jak się zatrudniłem to tak szybko odszedłem, obiecywał umowe o prace której nigdy nie zobaczyłem,uzgodniliśmy na początku zakres moich obowiązków robiłem zupełnie coś innego.[usunięte przez moderatora]
Majsterkowicz:D 2010-12-12 12:12:37
Pracowałem tam cały rok,i też miałem obiecywane umowy,które były ściemą,mało tego szajstał pieniędzmi jak mu się podobało,i płacił jak mu się podobało.Druga rzecz,gdyby wszedł do tej firmy niezapowiedziany sanepid,to było by ciężko,kibel wyglądał tak że aż żal było tam [usunięte przez moderatora]i mało tego nawet papieru toaletowego nie mieli...to jest żałosne,nie gwarantowali pracownikowi nawet papieru toaletowego,ile razy było że ktoś musiał kupować sam od siebie papier do [usunięte przez moderatora]to jest normalnie żenujące,i wstyd tylko tej firmie przynosi...Teraz ta firma leży na ulicy grunwaldzka,nazywa się Cyfrowe Centrum Druku,i nie polecam nikomu tą firmę,banda [usunięte przez moderatora],jeden taki [usunięte przez moderatora] jeśli mu nie bedziesz wchodzil w [usunięte przez moderatora] to zrobi wszystko by cie stąd wyrzucić,jest on przedstawicielem,ale szefostwo jest pod jego zasranym zębatym wpływem:D
Ja na całe szczęście mam lepszą robote,gdzie nie [usunięte przez moderatora] ludzi,a wszystkim znajomym co mam odradzam u nich jakiekolwiek usługi,a przydał by się tam niezapowiedziany sanepid,zobaczyli by jak tam jest.Gorąco Pozdrawiam!!!
murzyn 2010-12-14 10:59:19
TO JEST ULICA NAKIELSKA 135 PROSZĘ SPRAWDZIĆ ILE FIRM WCZEŚNIEJ ZOSTAŁO DOPRQWADZONYCH DO PLAJTY,BANKRUCTWA I ROZPADU PRZEZ [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-07-22 14:10:25
Znam [usunięte przez moderatora]rozwalił vers w chmielnikach, rozwalił vers meble we włocławku. Niewypłacalny typ tylko policję na niego nasłać. Wszyscy dłużnicy powinni się do niego zgłosić facet nie wypłaci się do końca życia. jeśli chcecie współpracować z tym Panem to proszę bardzo - komornik w drodze. [usunięte przez moderatora] wstyd i te[usunięte przez moderatora]oj. prokurator i windykator do drzwi puka Dno - dna
anonim 2011-08-03 17:27:43
Ale jeszcze rozwalił firmy; QRNIK I LOGOS obydwie z siedzibą w Bydgoszczy.QRNIK ulica Czarna Droga , LOGOS ulica M.Konopnickiej lub Morawska.Zastanawiam się jak taki [usunięte przez moderatora] i nieudacznik jeszcze prowadzi działalność, mam nadzieje że niedługo!!!
dkajzer@wp.pl 2013-02-12 11:05:32
To jeszcze nic [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] pracowników, nie wypłaca ustalonych kwot, Kupuje materiały eksploatacyjne od złodziei byle zarobić każą złotówkę. [usunięte przez moderatora]Zakłady Graficzne w Bydgoszczy późniejszy ORTIS naświetlając tak zwane fuchy. Na setki tysięcy złotych naciągnął [usunięte przez moderatora] z którą miał sprawę w sądzie. Tutaj naprawdę prokurator powinien się za to zabrać a sąd osądzić[usunięte przez moderatora]
x x 2016-05-20 23:27:53
szkoda, że nikt z pracowników czy kontrahentów nie wypowiada się na ich temat
Zostaw swoją opinię o CYFROWE CENTRUM DRUKU GRZEGORZ MEIER - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CYFROWE CENTRUM DRUKU GRZEGORZ MEIER