Finestra Per Mondo, Anna Pytkowska, Agencja Reklamowa

Opinie o Finestra Per Mondo, Anna Pytkowska, Agencja Reklamowa

anonim 2010-12-10 11:45:17
Uwaga na tę firmę. Pani (usunięte przez moderatora) zatrudnia grafików na umowy zlecienie miesiącami, chociaż powinna na umowę o pracę. Ciekawe czy w końcu urząd pracy się nią zainteresował. Wielu pracownikom nie wypłaca pieniędzy nawet po kilka tysięcy złotych. Nawet nie mają pieniędzy, żeby pójść do sądu i założyć sprawę. Poza tym jest złośliwa bowiem przytrafiło mi się z nią współpracować. W jednym z jej wydawnictw dotyczących opon i felg wydrukowała psujące wizerunek ogłoszenie o firmie, w której pracowałem. Tylko dlatego, że chciałem egzekwować terminy wydawnicze kalendarza, który nota bene wydrukowała w .... czerwcu z 8-miesięcznym opóźnieniem zamiast w listopadzie roku poprzedniego.
Zostaw swoją opinię o Finestra Per Mondo, Anna Pytkowska, Agencja Reklamowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finestra Per Mondo, Anna Pytkowska, Agencja Reklamowa