Adwertajzing

Opinie o Adwertajzing

odradzam 2016-03-29 01:33:49
Problemy z płatnościami pensji. Brak jasnego zakresu obowiązków. Nerwowa i nieciekawa atmosfera.
maurycy 2016-04-12 15:29:36
Potwierdzam, firma zatrudnia niby na próbę, płaci za część okresu próbnego, straszy prawnikami i wyrzuca z dnia na dzień. Absolutnie nie polecam nikomu kto posiada w sobie elementarne poczucie własnej godności. Dla normalnego pracownika Adwertajzing Sp. z o.o. Sp.k. nie jest dobrym miejscem na stabilne zatrudnienie.
jedynie rozmowa 2016-05-28 08:58:09
Byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Dziwne pytania, podchwytliwe zagrywki. Człowiek czuje się, jakby ktoś na siłę próbował go ośmieszyć. Na moje pytanie o zakres obowiązków, nie dostałam konkretnej odpowiedzi, jedynie szczątkowe informacje nie do końca pokrywające się z treścią ogłoszenia o pracę. Miałam wrażenie, że sami nie wiedzą kogo dokładnie chcą zrekrutować.
81r 2016-05-28 09:12:44
To do k....gdzie jest polski rząd ,jakieś instytucje które by wzięły się za takie firmy ,stanęły w obronie swoich ludzi ,ale oni to p.... grund ze euro wraca do Polski Myślę ,że po tamtych złodziejach 8 letnich rządów ,może nowi coś zrobja w tym temacie
byly pracownik 2016-06-08 23:14:30
Zatrudniają na próbę, płacą z opóźnieniem ... po czym stwierdzają, że próba się nie udała i płacą połowę, a jak się nie podoba to idź do Sądu. Szczerze odradzam. Nie ma zakresu obowiązków, nie ma czasu na ustalenie co masz zrobić aby było ok w oczach szefa, po prostu pewnego dnia stwierdzają, że nie jesteś już potrzebny i możesz już nie przychodzić. Nie warto za żadne pieniądze tam iść na próbę.
heja 2016-10-11 12:27:41
Potwierdzam stwierdzenia z ostatniego posta.
Zostaw swoją opinię o Adwertajzing - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwertajzing