Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

kukisss

Jestem bardzo zniesmaczona tym biurem nasza krótka wspolpraca zaczęła się słowami iż o urlopie moge zapomnieć A jeśli zawale robotę pracy w okolicy nie znajdę, po nie przyjsciu do pracy zostalam oszukana na 10h. ogolnie atmosfera okroopna ludzie dziwni patrzą tylko aby sie do Ciebie o cos przyczepic i ochrzanic chyba ze to było robione specjalnie przez tych najlepszych wzorowych pracownikow , zdecydowanie szkoda nerwow. są o wiele lepsze biura. pozdrawiam serdecznie :)

minika
@kukisss

po raz kolejny czytając takie komentarze smiac się chce. przyjezdzasz do pracy i od razu chcesz na urlop? w sezonie? to przecież jest normalne ze jest praktycznie niemożliwe. o urlopie można rozmawiać po 3 miesiącach a nie w pierwszym tygodniu pracy. wyjezdzajac można ewentualnie zanaczyc, ze ma się wesele lub cos ważnego. a wyjasnialas to z osoba która zajmuje się płatnościami, ze nie zostało ci cos poprawnie wypłacone? jak nie to miej pretensje tylko do siebie. Przeciez w biurze jest cała administracja. byłas tam cos kiedyś wyjasnic lub dzwonilas ? czy wszystko chcecie aby koordynator za was zalatwial?

@kukisss

no wlasnie zaczynamy prace od urlopu gratulace w podejsciu

hahahaha
@minika

hahahah to rob po 60 h tygodniowo na podatek powodzenia ;p ja wole pracować z normalnymi ludźmi w firmie z 45 godzinami ???? czasem Polacy potrafia zaskoczyć. jakas Ty pracowita ???? mundurki juz macie A przy tych sygnalach na baczność powinniscie stać wtedy może dostaniecie +5h, wgl po co do domu jezdzic ????????

robert i ania

w tradiro pracujemy z dziewczyna kilka miesięcy. wyjechaliśmy pierwszy raz. wiadomo pierwszy wyjazd do Holandi nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. chielibysmy wyrazić swoją opinię. my osobiście jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy. przyjechaliśmy odłożyć kasę. nie pijemy, nie imprezujemy, pieniądze zawsze mamy, problemów nie robimy i nam tez nikt nie robi. mieszkanie dostaliśmy fajne. mamy fajnych współlokatorów którzy przyjechali do pracy w takim celu jak my. niestety zdarzają się w Holandii osobniki, którzy do pracy co poniedziałek nie przychodzą lub wiecznie z nimi jakies problemy. takie tez osoby pewnie pisza negatywne opinie. praca jak praca. u nas akurat na szklarni ok. osobiście polecamy biuro dla osób które chcą odlozyc trochę pieniędzy.

Kruk

Opinia na temat jednego z pracownikow, osoba wywarzyla drzwi do mieszkania w którym mieszkalem, zabrała bez prawnie moje rzeczy w tym pościel, poduszki, koce, itp. Mam świadków. Biura nie obchodzi że tam jesteś czy was tam nie ma, wywarzają drzwi i ruszają prywatne rzeczy podczas gdy ty jesteś nieobecny, pewnie swoich rzeczy już nie odzyskam, albo nowy pracownik je otrzyma . Jak potrzebujecie jakiś rzeczy to kupcie skoro tacy bogaci jesteście a nie kradniecie!! Odradzam to biuro ponieważ na początku jest miło lecz później jesteś ich największym wrogiem, dramat. Uwaga biuro kradnie rzeczy.

pracownica tradiro od 3 lat
@Kruk

Zastanawiam mnie jedno. Skoro biuro musiało zabrać twoje rzeczy to chyba znaczy ze musiales się z niego wyprowadzić bo cos zrobiles. pracuje w tradiro już kila lat i widziałam dużo przepadkow jak nieudolni pracownicy którzy zostali zwolonieni nie wyprowadzają się i agencja musi eksmitować pracownika nawet czasami z policja. gdyby wszystko było dobrze z twojej strobny nikt nie musiałby ciebie wyrzucać. poza tym dziwne jakies wyważenie skoro firma ma klucze zapoasowe do każdego mieszkania.

@pracownica tradiro od 3 lat

Czyli biuro kradnie rzeczy bo nie chcesz się wyprowadzić, informacja została podana o przedłużenie jednego dnia. Owszem wywazyli ponieważ żeby nie płacić za klucze załatwiłem własny zamek ponieważ wiem że biuro wchodzi do domków i mieszkan pod nieobecność.

Nik
@Kruk

Pan Kruk pisze ze zalozyl swoj zamek - biuro nie wywarza drzwi bez powodu - z pewnoscia kazde mieszkanie ma klucze zapasowe ale Pan Kruk wklada wlasny zamek wiec czemu sie pozniej dziwi ? bez powodu ludziom biuro nie dziekuje wspolpracy - zawyczaj sami jestescie sobie winni - nie chce sie pracowac to pozniej tak jest!

@Nik

Bynajmniej,nie mieli prawa mnie okraść, a co do pracy, nie opuscilem żadnego dnia więc jak nie wiesz i nie znasz sytuacji nie wypowiadaj się.

Kruk 1
@Kruk

A moze adwokat rozwiaze sprawe ? :)

Morik

Bardzo dobrze pracuje sie w Tradiro. Jak dl mnie wszystko ok. Polecam biuro. Nie oszukuja tak jak w innych.

Mala

Witam. Czy jest możliwość przez agencję Tradiro aby para pracowała na jednej firmie?

@Mala

Tak

Mała
@Ewa

Ewa czy np.przed przyjęciem,agencja mówi czy jest możliwość pracowania razem? Czy jest tak że mówią przed przyjazdem inaczej a na miejscu wszystko odwrotnie?

Artur
@Mala

Jest ale dobrze jest wczesniej to ustalic

a&r
@Mała

tradiro ma oddzial w opolu. także jak chcesz wyjechać do nich to trzeba dzwonic do biura w opolu i tam ustalać wszystko. ja z dziewczyna wyjechałem razem i pracujemy razem u lukasza. praca bardzo fajna, wszyscy zadowolenie. musieliśmy się tylko na początku raz przeprowadzić. ale tak to szczerze wszystkim polecam pracę w tym biurze. jak jedziecie pracować, a nie imprezować to praca jest i wszystko jest dobrze. widaomo jak ktoś przyjeżdża imprezować i ledwo starcza mu od wypłaty do wypłaty to się w biurze nie odnajdzie. jak jesteś normalny i chcesz pracować to biuro jest dla ciebie.

lukasz

polecam biuro. jest wszystko dobrze. pracuje na pomidorach

pracownik tradiro

osobiście bardzo polecam tradiro. sama ocena 4 gwiazdek swiaqdczy chyba o tym, ze jednak ludzie maja dobre zdanie. komentarze zwykle pisza ludzie, którzy się do pracy nie nadawali lub mieli same problemy. nie wiem jak to możliwe. pracuje już tak dlugo w tradiro i jeszcze zadnego problemu nie miałam. może dlatego, ze przyjechałam do pracy, a nie na imprezki

Tradiro to dramat
@pracownik tradiro

Jak lubicie robić za marne 9 e to gratulacje, może inni próbują wywalczyć żeby było lepiej i biuro pozbywa się zagrożenia.

CAO
@Tradiro to dramat

o jakim zagrozniu mowisz ? o sobie.. ?biuro ma jasno okreslone stawki wg CAO - jesli wiesz co to... moze warto poczytac i popatrzec? powodzenia w innych biurach gdzie trzeba placic jeszcze zeby dowiezli do pracy.

Luzi

Wystawiam opinie o biurze Tradiro, najpierw sprowadzają ludzi do pracy, później siedzą na domku po 2 tygodnie, i odsylaja ludzi do domu, obiecują, namawiają,nie, bo tak naprawdę kłamią i oszukują, odwracają kota ogonem, miałem sutyacje gdy chciałem sprowadzić tu swoją kobietę, informowałem biuro miesiąc wcześniej, gdy do mnie przyjechała, siedziała bez pracy ponad 2 tyg, poczym zadzwoniło biuro i powiedziało że może wracać do Polski, ponieważ jedna z pracownic biura została wprowadzona w błąd i nikt nikogo nie informował o nowej osobie, poczym ucierpielismy my, dali nam czas dwa dni na opuszczenie domku, dramat, wszystko co robią to, z korzyścią dla siebie, okradaja cię z godzin gdy jedziesz na urlop, lepiej podpisz że rezerwujesz mieszkanie, bo gdy tego nie zrobisz i tak Ci te pieniądze zabiorą, (usunięte przez administratora) miałem tak, nie robiłem rezerwacji a i tak mi za to zabrali prawie 100€, i czekam na zwrot już 4 tygodni i chyba ich nie odzyskam,bez pośrednio do tradiro 'lubicie oszukiwać ludzi? Ważne są dla was tylko pieniądze, nie dobra opinia,zerujecie na bez wiedzy innych ludzi, kłamiecie i wciskacie ludziom bzdury, ludzie czekają z nadzieją że będzie dobrze a tak naprawdę mogą się pakować. DNO!!!

pracownik tradiro
@Luzi

ale jak sprowadziles kobiete bez oferty pracy dla niej? ja jak sciagalam kolezanke to ustalałam z koordynatorem najpierw miejsce pracy dla niej i ustalałam miejsce zamieszkania , a nie informowałam, ze ktoś przyjezdza. masz oferte pracy potwierdzona przez koordynatora i z nim masz wszystko ustalone to wtedy dopiero może ktoś przyjezdzac. ludzie zejdzcie na ziemie. wystarczy w biurze napisac do odpowiednichg osob które np. zajmują się mieszkaniami. wystarczy zadzwonić do tradiro do firmy i poprosić o rozmowe np. z pania od mieszkan. tak ciężko wam? przecież po to jest biuro polsko jezyczne aby wszystko zalatwiac samemu.

Luzi
@pracownik tradiro

Informowałem biuro miesiac przed jej przyjazdem , i ważę obiecywanie godzin itp. Oraz wprowadzanie się wzajemnie w błąd, przez wasze nie doinformowanie my icierpielismy. Beznadzieja

Nik
@Luzi

Beznadzieja sa tacy wlasnie ludzie ... informujsz kogos ze ktos przyjedzie bez uzgodnienia najistotniejszej sprawy.. pracy ? tylko gratulowac ... logiki myslenia. Pozniej oczerniaja tacy jak Ty biuro - a sam zabrales sie do tego nie z tej strony.. faktycznie beznadzieja ...

Kruk

Po co usuwacie komentarze, wystawiłem opinia że kradniecie ludziom rzeczy z domków gdy są nie obecni, i nie pogrązajcie siebie, (usunięte przez administratora) Lubicie okradac ludzi, typowe biuro pracy, tepicie swoich, sługi Holendrów.!!!!!!!

PrzeczytajTreśćToZrozumiesz

Witam, pracowałem w Tradiro, początki były jak w każdym biurze, na samym początku miło. Po podpisaniu umowy sytuacja zmienia się o 180 stopni. Byłem w gorszych/lepszych, lecz zawsze to samo-problemy i zero szacunku wobec pracowników. Złudzenie pieniędzmi, jeśli nie chcecie poczuć się jak niewolnik i jeśli kiedykolwiek mieliście do samych siebie szacunek to ostrzegam Was, nie jedźcie tam. Lepiej wyjdziecie jak pomożecie sobie nawzajem w domach i okolicy. Sam pracowałem, sam miałem do siebie pretensje dlaczego pojechałem. Pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze... Lepiej spróbujcie sami coś otworzyć w waszej okolicy niż dawać się osobom o niskim poziomie inteligencji, szacunku i kultury osobistej. To fakt, znają język więc mogą więcej to pochwalam lecz wykorzystują to w zły sposób by na cudzym nieszczęściu korzystać. Popatrzcie na ludzi z Turcji, być może są złe opinie o nich na skale światową, ale mają coś za co ich pochwalam. Jest to TRZYMANIE SIĘ RAZEM i pomoc swojemu.

Julita

@Ewa z mieszkaniami ostatnio trudniej w jakim sensie? Czy zdarzają się przypadki, że pracownik musi sam szukać mieszkania czy bardziej chodzi o warunki lub ilość osób zakwaterowanych w jednym miejscu? @misia czy w przypadku takich jak Twojej koleżanki, jeśli nie jest się do końca zadowolonym ze współpracowników czy atmosfery w pracy, jest możliwość poproszenia agencji o przeniesienie w inne miejsce?

@Julita

Trudniej dlatego, ze co raz wiecej osob zatrudnia firma, a w tym rejonie jest duzo pracy, a mało mieszkań. Jeżeli umowisz się z biurem przed wyjazdem, na mieszkanie firmowe, to takie dostaniesz. Mieszkania i ludzie tam zamieszkujacy są różni. Jesli będziesz rozrabiac????, mogą cię z takiego mieszkania usunąć ☺

Julita

@adas wspominasz o mieszkaniach. Czy pracownicy sami szukają dla siebie zakwaterowania czy można liczyć na pomoc firmy w tym zakresie? Ile średnio osób mieszka razem? Jak z dojazdami do pracy? @al3ksis a na czym dokładnie polegała Twoja praca w tradiro? Jakie zlecenia byś poleciła? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, chcących podjąć tam zatrudnienie.

@Julita

Transport zapewnia firma, za darmo. Mieszkania też, choć z tym ostatnio ponoc trudniej.

misia
@Julita

firma zapewnia dojazd do pracy. mieszkania również zapewniają, sa rozne mozena traqfic naprawdę na fajne. ja akyrat pracuje na pakowni i polecam dużo godzin, może kolezanka akurat trafila na jakiś nie fajnych ludzi ale mi się dobrze tfafilo. ja mieszkam w 4 osoby na mieszkaniu,.

al3ksis

atmosfera okropna, Ci którzy pracują od lat i grzeją Sobie miejsce uprzykszaja życie podniecają maszyny. czekają tylko na zly ruch zeby sie wyżyć. albo robiły to specjalnie tylko mnie. praca nie jest Ciężka moze za duzo godzin . ale psychika siada przy takich ludziach ...

Klaudia

Pracuje na pakowni. Wyplaty bardzo dobre. Pracy duzo. Oby jak najdluzej bylo tyle pracy.

adas

dobra firma, dobre wyplaty, mieszkania rozne, pracuje na pomidorach. osobiście polecam tradiro. nigdy nie miałem problemów, ale jua nie pije, nie pale, nie cpam, może dlatego.

Julita

Przypominam, że na forum obowiązuje regulamin ( https://www.gowork.pl/regulamin ), który zabrania używania wulgaryzmów oraz obrażania i opisywania pracowników lub przełożonych. Komentarze, które łamią regulamin zostaną usunięte.

paprika

a ja lubie Adama, pracuje u niego i jestem zadowolona. Może dlatego ze nie jest Polakiem nie rozumiesz jego zartow. a mieszkania zwykle sa puste ntrzeba zabrać wszystko ze sobą, nawet garniki. a wypłaty zawsze na czas w czwartki. także dziwne, ze nie masz ich na czas.

(usunięte przez administratora) nie da pies nie wezmie

Tradiro to dobra firma ale renomę jej psuje ten Węgier Adam nie dość ze chleje to jeszcze jezdzi po pijaku on upatruje sobie pracownice ale tylko zeby je przelecieć i następna...my tu cieżko pracujemy a on udaje dumnego koordynatora gdzie szef ma oczy przeciez to jest patol i nic wiecej...

@Ania

no właśnie pracowała krótko i jeszcze jej ludzie nie dali popalic nie czarujmy sie to ze koordynatorzy stają sie " hu " to wina ludzi ja przeszłam w tej firmie 5 koordynatorów i nie miałam z nikim żadnych problemów nikt nie jest idealny a to co oni robią po pracy czy pija czy cpaja to nas nie powinno interesowac wazne ze firma płaci nie okrada . Adam jak to facet pies na baby a ze one nie odmawiaja to ich sprawa ma mozliwość to korzysta

Gohan

To chyba jedynie przeleciała świat 5 kordynatorów ...

Dzasta129

Nie kasia tylko roksana .. Pracowalam krotko ,bo bodajze 2 miesiace u niej ale mysle ze nie tylko ja nie mam jej nic do zarzucenia;)

Robus

Cześć. Jest z was ktoś może na pakowaniu pomidorów w de lier? Chciałabym się dowiedzieć jak jest z wypłatami czy praca na nockach opłacalna ?

Majka
@Robus

praca sopko możesz jechać

Nowa
@Robus

Mam pytanie jak się chce wyjechać do tego pakowania pomidorów to trzeba to zaznaczyć wysyłając wiadomość o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro