Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

Judyra

Witam chciałabym się zapytać czy państwo macie jakimś ofertę pracy dla pary. Mamy doświadczenie przy kwiadkach oraz pomidorach na szklarni bardzo proszę o katakt . +31633846161

Irek
@Judyra

Kwiadki czekają na ciebie

WROG BIURA TRADIRO

INSPECTIE SZW-- Zglaszajcie zlamanie kodeksu pracy,rozwiozywanie umowy z dnia na dzien,(w zgloszeniu opisujcie Nazwisko i Imie Pracownika Biura szybciej go zwolnio z biura) nie wyplacanie wakacyjnych,urlopowych godzin,zle traktowanie ,wyrzucanie z mieszkan firmowych za frak przez dwoch lysych byczkow itd. GEMEENTE- przeludnienia na mieszkaniach,zle warunki itd.(Nawet jak tam nie mieszkasz a widzisz zareaguj) POLITIE.NL-samochody lyse opony,Piec osob w aucie niedozwolone jest KORONA itd (kierowco mandat przy pieciu osobach bierzesz na swoje nazwisko i wchodzisz do rejestru karnego) WALCZCIE Z NIMI A DUZO SIE ZMIENI

Janek
@WROG BIURA TRADIRO

Najwięksi (usunięte przez administratora) w NL jakich poznałem ,nie wierzcie w darmowe zakwaterowanie i inne bajki nawet za klicze kaucji nie zwracają

Warunki mieszkania to tragedia nie czyny zlew, zatkany odpływ od kabiny prysznicowej wychodzi (usunięte przez administratora) i wali na cały dom w mieszkaniu grzyb na suficie w dodatku za ten komfort trzeba zapłacić 90 euro tygodniowo nie polecam :)

Jaaa

Nie polecam pakowni pomidorow, banda Polaków niedouczonych, którzy przez zasiedzenie w firmie czują się tam panami. Nowi pracownicy są traktowani jak zło konieczne,rzucani na wszystkie miejsca pracy gdzie nikt ze starych pracowników nie chce pracować,czerwoni z przypadku... planning z dnia na dzien.Nie polecam,najgorsza pakownia z możliwych. Agencja też nie zapunktowała u mnie ,mieszkanie kiepskie,ciągle jakieś awarie starych sprzętów, brak internetu.

Ela

BIURO TRAGEDIA .A Planning porazka (usunięte przez administratora) nie polecam . Lukasz zero szacunku dla pracownika swinia zaklamany h_j omijajcie biuro szerokim lukiem A ten Arek i Artur kim oni so dzialajo jak (usunięte przez administratora)

Andrju

Polecam agencje pracuje już jakiś czas duża pani Dagmara i Ania z recepcji pomagają w załatwieniu wszystkiego, miałem problem z Solarisem wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, godziny są wreszcie dobijane( wcześniej był z tym problem) a telefony odbierane. Pozdrawiam i jak najbardziej polecam

Zdecydowanie nie
@Andrju

Dagmara jest zdecydowanie najgorszą osobą w firmie. Jedyne co potrafi to wyrzucać z mieszkań i być okropną osobą :))))))

Maciej
@Zdecydowanie nie

Bzdura!!! Chyba pomylily ci sie panie ! Wszystko pozytywnie rozwiazane Pani jest zawsze mila i usmiechnieta!

Wiecie czy Tradiro udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

SzukajcieJelonka

Tam nawet nie ma internetu na mieszkaniach służbowych ????

Tradiro

Witam czy ktoś posiada numer do koordynatora z Tradiro chce podjąć pracę w tym biurze a na podany numer na fb nie mogę się dodzwonić

Kr

Odradzam , mieszkanie w bungalu po brudasach, na koncie 1/3 wypłaty bo rzekomo zginęły papiery??? 3x donosilismy kopie ... pracowałem w de lier po ciężkiej pracy w której się sprawdzisz (niebieski czepek ) nagle SMS że nie przychodzisz do pracy ??? Serdecznie pozdrawiam Panią liniowa z wysunięta dolna szczęka ;) I zarazem serdeczny ch.. ci w du*e życie Cię pokaralo zdeformowana twarza to się wyzywasz na normalnych ludziach . Praca na pomidorach wygląda tak że stali pracownicy podkladaja tzw świnie nowym znajomemu podrzucano zgnite pomidory do skrzynki gdzie nie było opcji wrzucić coś takiego zaraz przychodzi Pani z szufladą na ustach i zaczyna się festiwal ... Nie mówię o wszystkich pracownikach Ale sporej części. Moje zdanie ODRADZAM

KTt

Praca za śmieszne pieniądze.. dostałam 140 e za 42 godziny pracy . Nie polecam nikomu

Tragedia

(usunięte przez administratora) Dodatkowo praca dla wołów nie ludzi. Współczuje. Są lepsze agencje. Opłaca się mieszkanie, a oni nawet nie dzwonią że nie ma pracy i trzeba opuścić mieszkanie. (usunięte przez administratora)

Anzelm

Każda firma oczekuje pracowników którym chce się pracować i to dobrze pracować. Miejcie pretensje do siebie bo firma jest zupełnie ok.

Martin

Hej co sądzicie o pracy na pakownia pomidorów w tradiro?

Katarzyna

Nie polecam tego biura, najgorsze z możliwych. Sami nie kompetentni ludzie w biurze, zero szacunku do człowieka. Nikt nic nie wie. Wyrzucają z dnia na dzień bez powodu, mieszkania w opłakanym stanie.

pablito91

nie polecam tego biura... po jednym dniu szkolenia naciskaja na ciebie ze powinienes robic jak reszta pracownikow a jak nie to idziesz do zwolnienia... a co do mieszkan to nawet sie nie bede wypowiadal

ŁUKASZ

Co wy piszecie????Bydło na szlarnie robić normy!!!!Reszta kobiet bez względu na wiek i narodowość,bez przymusu oczywiście,gdzie???Escort,Czerwone ulice,Amatorskie nagrania porno,ITP,ITD.....Jak wszystkie agencje!!!!Tylko nikt o tym nie mówi!!!!Tak jak większość męskich aktorów porno pracujących przez agęcje!!!!!!!!

Rena

Witam.Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy przy sadzonkach?

Lalka
@Rena

Praca super polecam bardzo. Godzin w tyg 45. Praca od pon do soboty czasami sobota pracująca a czasem nie.

Xd
@Lalka

A na czym ta praca polega I jakie wyplaty

Mariusz

@Ania jak długo pracujesz w firmie?

Tradiro to bardzo dobra firma powiem najlepsza na Westland polecam dla sumiennych i pracowitych ludzi

Misiek

Uwazajcie na DC. "Pani Paulina" jak sie przedstawia (powinna byc Daunlina) to tragiczna osoba. Nikomu nie polecam pracy z nia. Chamska wredna i mysli ze wszystko wie. Jedyny normalny pracownik ktory tam jest to Arek, chlopak z jajami jak to ujme, normalny ze wspanialym podejsciem do ludzi. Polecam prace na Dc ale nie z ta Larwą ...

Iśka

Potwierdzam. Nie idzie się z tą panią dogadać, podejrzewam też u niej początki demencji.

@Misiek

czemu larwa -wrecz przeciwnie -jezeli ktos normalnie pracuje- nie kombinuje -nie udaje chorego jak jest duzo roboty- przychodzi do pracy -to normalnie z nia mozna sie dogadac- kiedys to byli koordynatorzy -teraz i Arek i Paulina sa wporzadku

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro