Opinie o Grupa Zejler w Tarnowskie Góry

GRUPA ZEJLER to zespół pasjonatów z 20-letnim doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Zrozumienie potrzeb klienta, chęć pomocy i doświadczenie to 3 cechy, które wyróżniają nas na rynku. Wybór systemu zabezpieczeń to zawsze trudna decyzja. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie - od wyboru systemu, poprzez kompletowanie sprzętu i materiałów, proces instalacji aż po utrzymanie systemu.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Zejler w Tarnowskie Góry

Jak wygląda sprawa grafiku w Grupa Zejler. Czy pracodawca idzie na rękę?

Rafał Nowy wpis

Uwaga , człowiek który nie wywiązuje się z złożonych deklaracji. Nie płaci oraz wymyśla tysiące powodów by płatność odwlec , a potem robi dziwną minę i udaje że nic się nie stało.

Prawda Nowy wpis

Szef nazwał Strzale (usunięte przez administratora) ? Chyba sam zapomniał jak kazał monterom zamontować używany panel sterujący który sam naprawił z odzysku i kazał powiedzieć pracownikom w Kauflandzie na Rudzie śląskiej że jest to nowy sprzęt z gwarancją u niego.Czysty (usunięte przez administratora)

Henry

Jest okazja dobrze zarobić to chyba powinno odpowiadać?

@Henry

Wytrzymałem 3 miesiące bo na tyle opiewała pierwsza umowa "da się zarobić"skoro wyrabia się 170% pełnego etatu z czego te 70% nadgodziny są płacone jak zwykłe ? Jak były terminy to jeździło się na 12-16h zmiany dzień w dzien był to okres wielu wypadków samochodowych przez zniszczonych niewyspanych pracowników, jeszcze nie pokrywało to ubezpieczenie tylko uwwlał kasę z nadgodzin, a jak właściciel umawia sie z tobą na zmianę w poniedziałek w nocy to chodzi mu o noc z niedzieli na poniedziałek, nawet kalendarza nie ogarnia ,dodajmy do tego że pracodawca ma w zwyczaju piersi*lic te nadgodziny za jakieś blachę niedopatrzenia albo bo ma zły humor ,nie ma na papierze w umowie to robi z tym co chce ogólnie wolna amerykanka, robiąc po 10 zł na godzinę 300 godzin w miesiącu też "da się zarobić" nigdy nie wiesz czy wypłaci wszystko czy coś wymyśli nie polecam

Widzę że północ a ty ciągle szukasz pracy w necie. Nie przedłużyliśmy ci umowy i masz teraz żal.

Prawda

Ja pracowałem kilka miesięcy nigdy nie było wypłaty w całości na czas zawsze na dwie raty z odstępach nawet 2 tygodni.A jak się upomniałem że zrobiłeś 250 godzin a zapłacił tylko za 168 to Ci pan Jacek powiedział że zachowujesz się jak byś nie dostał wypłaty.Halo ja tu pracowałem nie 168 tylko minimum 280 h miesięcznie

Małgorzata Nowy wpis
@Prawda

To tam żadnego działu nie było, który by to wyliczał? Takie rzeczy to chyba na pasku powinny być zresztą. Zgłaszałeś to gdzieś, że tak robi?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Jorgus

Na szczęście opisywane przeze mnie sytuacje miały miejsce w przeszłości. Ale pomyślałem że wielu młodych rodziców nie wie jak się zachować w podobnej sytuacji. Mam nadzieję że nie trafią do Jacusia.

Jorgus

Źle założyłem że to Daniel. Wystarczyło poszukać w starszych postach. Jacuś w poprzednich postach podpisanych przez GZ jest dziwnie podobna ilość kropek. Spodziewałem się po szczylu takiej odpowiedzi. Wierność mojej żony to nie twoje zmartwienie. Ja bym się martwił o te relacje z taką jedną z którą zamykasz się w biurze 1na1. (usunięte przez administratora)

Jorgus

Jacuś mnie się to nigdy nie znudzi. A pokraczna stwora twojego pokroju nie jest w stanie mi dopiec :) ja nie uprawiam tu prywatnego poletka. Chcę żeby inni widzieli na gowork'u jak traktujesz ludzi ;) Taplasz się w gównie po pachy Jaca.

Mac

Jechać komuś po żonie. Niezły poziom .................

Alicja

W dzisiejszych czasach wypowiada się pan w taki sposób o żonie pracownika? To niedopuszczalne! Przecież w tych opiniach prywata aż razi w oczy. Ewidentnie pan pracowdawca i pracownik wymieniają się opiniami na swój temat. Powinni zamknąć ten wątek.

@Alicja

Nikt sie nie wypowiada o czyjejś żonie. Michał S - były pracownik który okazał sie (usunięte przez administratora). Został zwolniony z tego powodu lecz widzę że dopóki nie zakończymy tego wyrokiem skazującym w sądzie to Michał S bedzie myślał że może wypisywać co mu się podoba. z powazaniem Jacek Zejler

@B
@GZ

Wyrokiem skazującym? Na jakiej podstawie pan tak uważa? Czy pracownik Michał S popełnił przestępstwo? Jeżeli tak to dlaczego nie zgłosił pan tego od razu?

Prokurator
@GZ

Platforma GoWork została stworzona do dzielenia się opiniami na temat pracowdawcy. Jeżeli opinia jest nieprzydatna lub sfałszowana, otrzyma negatywną reakcję. Po osiągnięciu minimum 50 negatywnych reakcji, post jest rozpatrywany przez administratora.

Alicja
@GZ

Były pracownik który okazał się oszustem? Czy pracownik który okazał się być oszustem został zwolniony? Nie rozumiem pańskiego stanowiska w tej sprawie. Bardzo nie podoba mi się pańska relacja z (byłymi?) pracownikami i to jak daje się pan wciągać w jałowe dysputy o niczym. Moja opinia jako być może klientki nie jest zbyt pozytywna.

@Alicja

Myślę że jeżeli kiedyś skorzysta Pani z usług firmy która nieświadomie wyśle do Pani takiego pracownika jak Michał S to zrozumie Pani doskonale o czym jest tutaj mowa. pozdrawiam Jacek Zejler

Zuzanna
@GZ

Ale czy to jest miejsce na to i podawanie danych sprzecznie z RODO? Nie, to jest miejsce do rozmów o płacach, warunkach pracy itp. Więcej dobrego Pan zrobi podając stawkę miesięczną za pracę instalatora. Przynajmniej kandydaci zdecydują, czy się zgłaszać. Może ktoś coś na ten temat?

Prawda
@Alicja

Dla Pana Jacka każdy jest oszustwem.Zapomnial tylko dodać że sam jest (usunięte przez administratora) i kłamcą.Przypomniec Ci jak wysłałeś monterów do Kauflandu w Rudzie śląskiej żeby zamontowali naprawiony przez Ciebie panel z mikrofonem gdzie jest obsługa klienta.Naprawiony używany panel z innego sklepu kazał zamontować jako nowy z 2 letnia gwarancją u siebie i policzył jak za nowe z fabryki

W firmie z tego co słyszałem od najstarszego pracownika nic się nie zmieniło od lat , jedynie to że szef spłacił kredyt w frankach i nie obwinia wszystkich za %raty oraz przestał wysłać pracę typu Sebastian będziesz zrywał czereśnie i wyrzucał je na ziemię bo nie mam Cię z kim wysłać.Pracodawca porażka co świadczy staż pracowników.Dziwie się Pawłowi że tyle jeszcze wytrzymał

Ela

ej to jak w końcu tutaj ze świętami i weekendami wolne czy nie? Bo jedni piszą tak, inni siak

@Ela

Pracujemy dla sieci handlowych. Czy w święta sklepy są otwarte?

I co pojechałeś w niedzielę wieczorem do zamkniętego marketu? No to brawo!!

Zibi

Może trzeba wybrać sobie inną pracę, ale nie można mówić, że firma jest zła bo to nie jest prawda.

Cfin

Witam, jak w firmie wygląda podejście pracodawcy lub kadry kierowniczej do pracownika ? Głównie chodzi mi o to jaka panuje atmosfera w firmie czy przychodzi się z uśmiechem lub bardziej z przymusu . Praca przy systemach alarmowych sama w sobie potrafi być przyjemna i ma charakter objazdowy przez co dziwne może wydawać się z początku pytanie bo przecież się nie siedzi na firmie jednak wiadomo rano trzeba zabrać narzędzia, części, zlecenia i tego typu rzeczy i o ten krótki fragment dnia właśnie pytam. Wiadomo, zły poranek potrafi zepsuć dzień i nie ma sensu przychodzić każdego dnia w stresie oraz nerwach po to by tylko szybko opuścić teren siedziby i w spokoju zacząć pracę tak na prawdę. Dobrze gdyby odpowiedział obecny pracownik , dziękuję. Pozdrawiam

@Cfin

Witam. Zawsze powtarzam że praca nie może być karą ponieważ karane są wtedy dwie strony - nie tylko pracownik. Podoba mi się rzeczowe zapytanie. Recepta jest prosta: pracuj uczciwie, jeśli coś sknociłeś ( a każdemu się zdarzyć może) to powiadom od razu przełożonych wtedy unikniesz stresu pt. czy już wie? Katastrofalną sytuacją jest gdy klient a nie pracownik powiadamia firmę o wpadce. Katastrofalną dla firmy nie dla pracownika, ponieważ nie daje się wtedy przełożonemu żadnej możliwości załagodzenia sprawy z klientem. Jakość pracy ma wpływ nie tylko na samego pracownika który ją wykonuje. Wpływa na pozycję firmy a co za tym idzie na pozostałych pracowników ( nierzadko kolegów), na ich zarobki i spokój w pracy. I w ten prosty sposób można pomóc sobie, kolegom a co za tym idzie całej firmie - bo firma to ZAŁOGA.

Mati
@Cfin

Odpuść sobie tutaj pracę ,chyba że Ci niezależny na zdrowiu i czasie wolnym dla siebie.Gdyby to była porządna firma , z dobrymi zarobkami która szanuje prawa człowieka to pracownicy byli by Ci sami z kilkuletnimi stażami bez rotacji jak w ulu.A jak nie wierzycie to spróbujcie na własnej skórze

były
@Mati

Mati alias Mateusz Wrodarczyk...........odwaga to zaleta.....

obecni
@Mati

Michal Strzelczyk - ty te bzdury wypisujesz?

Student

Czy to prawda że pracodawca kazał zamontować stary naprawiony panel z mikrofonem(usunięte przez administratora) ?

@Student

Oczywiście, jako sprzęt zastępczy na czas naprawy lub dostawy nowego.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się wynagrodzenia w Grupa Zejler?

Ralph21

Zapewniam, że nic się nie zmieniło. Ul, robota grubo ponad etat to standard. Bardzo duże wymagania. W święta brak wolnego. Jedyne co to kasa jest regularnie.

Pracownik.
@Ralph21

Skąd posiadasz informacje, że "w święta brak wolnego" ?? Zgodnie z "polityką" firmy pracownik pracuje w dniach pn-pt , weekend - nie , święta ZAWSZE wolne.

Mati
@Pracownik.

To chyba (usunięte przez administratora).Pozdrawiam stara ekipę Strzała ,Grzesiek ,Paweł ;)

podsyłam link: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,29853

Czaruś

Grupa Zejler do dobry pracodawca. Maja dobre opinie w internecie, polecam pracę.

Iwo

Dobra firma to i rzadko piszecie na forum. Warto szukać tu swojego szczęścia?

@Iwo

praca@zabezpiecz.pl

Seba

Jak nie było mnie z kim wysłać do pracy bo brakowało ludzi to szef kazał mi zrywać wiśnie na dworze przez 8h i ciepac je na ziemię.....

były
@Seba

Najadłeś się chociaż czy rzeczywiście wywaliłeś wszystko na ziemię? Dlaczego sam nie mogłeś nigdzie jechać tylko musiałeś z kimś. Jakie masz stanowisko w pracy - pomocnik?

Rok za długo
@były

To zrób konserwację(usunięte przez administratora) (p- poż. sswin telefony nagłośnienie) - życzę szczęścia.

....

Tobie już dawno rozum się rozszedł na prawo i lewo

Maja

@Pracownik., czy jesteś pracownikiem Grupa Zejler? Jak ty postrzegasz pracę w tej firmie? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Jaki typ umowy jest oferowany pracownikom? Czy firma dba o rozwój pracowników? Zachęcam Cię do aktywności na forum. Każda opinia oparta o doświadczenia pracowników danej firmy jest cenną wskazówką dla osób zainteresowanych pracą w niej.

Maja

Czy ktoś z pracowników firmy Grupa Zejler posiada informacje odnośnie prowadzonych rekrutacji? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Jak przebiega rekrutacja na nie? Jak wygląda rozmowa o pracę w tej firmie? Zachęcam do dyskusji. Pomoże to kandydatom przygotować się do procesu rekrutacyjnego.

Maja

@Ralph21, czy pracując ponad etat płatne są dodatkowo nadgodziny? A może praca w święta jest dodatkowo premiowana? Czy pracownicy otrzymują jakieś profity np w postaci pakietu socjalnego? Jaki typ umowy jest oferowany na start i w trakcie zatrudnienia? Może ktoś jeszcze na forum w tym temacie się wypowie? Merytoryczne wypowiedzi są potrzebne dla osób starających się o pracę w Grupa Zejler.

D
@Maja

Za moich dawnych czasów tylko umowa o pracę. Profity w postaci pakietu socjalnego ? Nic mi o tym nie wiadomo. Premie świąteczne kiedyś były na pewno. Godziny wypracowane ponad etat są wypłacane, ale tak samo jak stawka godzinowa. Do tego praca w święta również nie jest dodatkowo premiowana. Ogólnie da się zarobić, ale opinie o pracy jak robot nie są wyssane z palca.

Firma ma opinię dobrego pracodawcy a jeśli komuś nie w głowie praca to faktycznie niech szuka innego miejsca na leżenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Zejler - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Grupa Zejler?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Zejler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Zejler?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Zejler?

Kandydaci do pracy w Grupa Zejler napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Zejler