Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

Green

Bzdury gadasz ja teraz biorę najwyższe wypłaty w mojej karierze i mam widoki na awans. Zbiorniki tylko dalej trzeba będzie wozić i tyle. Apeluję o zwiększoną dokładność przy pracy i większą wydajność.

kox

Złota żyła fiat ucieka z polski , produkcja będzie tylko we włoszech , po zbiorniki bliżej im do rumuni lub do turcji tam szukajcie pracy nie bawem fala zwolnień STOP pozdrawiam

Green

Nie marudzić tylko pracować. Robić lepiej i dokładniej. Jeżeli komuś praca się nie podoba, niech szuka innej. Tu potrzeba ludzi sprawnych i chętnych do pracy. Jest dużo przykładów w firmie że można awansować i zarabiać więcej. Przykładem niech będzie linia czy kontrola.Pilna praca oraz chęci pozwoliły wielu osobom na awans i duże zarobki.Dla zazdrośników rada-więcej i szybciej pracować albo zwolnic miejsce dla tych którzy chcą pracować a nie narzekać.

Ziom

Nie przypominam sobie żeby w grudniu, na święta, były "bony". Było: "wynagodzenie za grudzień", za które [usunięte przez moderatora] nam jeszcze ZUS i podatek. 139pln NETTO. Śmiech. żenada i www.żal.pl. Kpina, porażka, pożal się Boże , wstyd, obciach, no honour, błazenada, ło matko boska i [usunięte przez moderatora] oraz [usunięte przez moderatora]

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

Dyrekcja

Faktycznie. Planujemy zatrudniać, ale pracowników z Nepalu. To wysokiej klasy specjaliści i nie marudzą tyle co Panowie bo i mniej rozumieją i mniej mówią po polsku. Głowy do góry i nie marudzić. Prawdziwe polskie pocieszenie głosi, że zawsze może być gorzej.

Naczelny gej

anonim - 2013-01-05 08:32:10 ponoc ma byc lepiej. ludzi będą zatrudniac.Lepiej to już było ;))))

ponoc ma byc lepiej. ludzi będą zatrudniac.

Klozetmama

MECOME - 2013-01-03 21:14:09 Lider - 2013-01-03 14:59:49 (0)(0) - 2013-01-02 19:23:14 ??????????? - 2013-01-01 20:16:06 Ale się nie chce ;))))To prawda człowiek szybko sie rozleniwia na wolnym. Oby zamowienia ruszyly sie w tym 2013 roku bo krucho z kasa po sylwestrze.Co do kasy to mam nadzieję że dyrekcja w końcu doceni tych co robią cały czas trzy zmiany i utrzymują całą resztę pozorantów ( tzn. linię MECOME )Już przestań wydziwiać , przecież dyrekcja ostatnio Nas doceniła na Święta..... jeszcze Ci mało :P Co do trzeciej zmiany masz tak kolego w umowie jak i inni (tryb pracy -3 zmiany), więc nie nie rycz jak baba. Nie pasuje ?...PUP Ciebie chętnie ugości i zaproponuje prace za połowę tego co dostajesz. gani kufanya ili kupataUważaj bo już parawany w Stako do historii przechodzą . Jeszcze trochę jak już nie będziesz miał się za czym chować to PUP Ciebie ugości. Co do doceniania to ja tam czekam na remont w kiblu , może jakieś kibelki do wylosowania będą . Mam tylko nadzieję że całe biuro się nie zapisze bo wtedy tylko osrana deska może się trafić ;))))

MECOME

Lider

(0)(0)

???????????

Ale się nie chce ;))))

Nowy pracownik

Przy helu to mają pracować dwaj moi koledzy bo są po szkole ale oni od lutego a ja od połowy stycznia. To winka można pić w pracy?Od kiedy?

stiv

zalezy koles co masz robic, bo ci co sprzataja maja przewznie trzecia zmine. jezeli chodzi o samo sprzatanie i mycie posadzek to bierz ta robote. 2 godziny i masz fajrany a miedzy czasie zawsze mozna jakies winko miodowo lipowe wypic.[usunięte przez admina]

kandydat

witam mam pracować od lutego przy czyszczeniu hali zaproponowali mi 2 tyś na rękę ale bez premii. jaka jest premia i czy każdy ją dostaje? czy są nadgodziny przy sprzątaniu i jaka jest atmosfera pracy? pozdrawiam doświadczonych pracowników i dziękuję z góry za odpowiedź

Specjalista

Witam. Jestem specjalistą z dziedziny technologii i na dzień dobry zaproponowano mi 9,5 tys. zł. Więc nie wiem skąd te Wasze narzekania. Firma się rozwija pomimo kryzysu w kraju, wiec cieszmy sie z tego. Pozdrawiam malkontentów z firmy.

naczelny gej

Rozen - 2012-12-10 20:14:51 Narzędziownia górą.Dobre stawki, robota myśląca, lekka łatwa i przyjemna.Damy radę i nikt nie podskoczy, nie ma mocnych.W kupie siła.Robota myśląca tylko myślących jakooś brak ;)))) Szkoda słów

a11

Czy w tej firmie coś się zmieniło?

Rozen

XXL

CI CO MIELI COŚ DO POWIEDZENIA SAMI SIĘ ZWOLNILI.RESZTA WAS TO SAME LIZUSY.NIE WIECIE JAKA TO FRAJDA ZWOLNIĆ SIĘ SAMEMU GDY JEST 50% PREMII.

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 893 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk