Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.

Opinie o Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.

bla 2010-08-11 20:35
Nigdy więcej, choćby to była ostatnia firma na świecie. Kiedyś było tam normalnie, aż przyszedł nowy prezesuńcio z ego większym niż cokolwiek innego i kazał sobie bić pokłony. Ludzi traktuje jak błoto na butach. Rotacja kadr jak w kombajnie zbożowym. Mniej więcej jedna trzecia odchodzących zakłada sprawy w Sądzie Pracy, a kontrole PIP odbywają się średnio co pół roku. Pojęcie nadgodzin nie istnieje.
xxx 2011-01-19 18:53
Popieram przedmówce w 100%! Choć pierwsze wrażenie może być całkiem niezłe, totalna porażka! Odradzam osobiście.
Tadam 2011-02-17 15:12
Totalnie nieprofesjonalne podejscie ... W szczegolnosci jesli chodzi o dział HR. Byłem tam na 3 rozmowach kwalifikacyjnych. Nikt nie raczył mnie poinformować o wyniku rekrutacji, a gdy sam zadzwonilem zbyto mnie jakims tekstem na niskim poziomie... Tak jakby nie można bylo wprost powiedzieć .. - Nie, nie został Pan przyjety .. Nie Polecam...
Stracony czas ....
anonim 2011-08-20 21:33
Nie, nie i jeszcze raz nie.
antek 2011-09-27 14:56
Pracuje w tej lat kilka. Doceniam merytoryczną kadrę Biura Veritas. Uwielbiam pracować ponad siły oraz normowany czas pracy. Moim celem osiągnięcie wyników i sukcesów w tej spółce. Dają wiele możliwości na samorealizację. Polecam w ciemno tą firmę. KOCHAM BV
pracuś 2012-03-11 19:52
Zgadzam się z przedmówcami. Jestem w BV już trochę czasu i sporo widziałem.
Od ubiegłego roku jest inaczej - nowy zarząd i kadry :-)
Ogólnie - polecam.
kilof 2014-07-04 13:17
Warunki finansowe powyżej średniej. 5-. Dobry Socjal. Tabelkomania w firmie. Ludzka atmosfera. Płaska struktura. Jeżeli pracujesz - doceniają. 8h tryb pracy - a co to znaczy?
piękny lolo 2015-05-21 12:50
Firma zasadniczo się zmieniła przez ostatnie kilka lat (poprzednicy pisali o prezesuncio). Praca stabilna, wynagrodzenie - w zależności od stanowiska. Poniżej lub powyżej średniej. Bardzo dobry socjal, ludzie zgrani. Jeżeli umiejętnie pracujesz lub pokazujesz, że pracujesz. Dociągniesz zegarka na 10 lecie ;-) Kadra zarządzająca - spoko. Szanse na awans, nikłe. Karty rozdane na kilka lat do przodu.
Ksawery 2016-05-06 14:05
Duża firma, o dużym zasięgu, niestety polski oddział jedynie bazuje na zagranicznych pomysłach, niezdolny jest do rozwijania samodzielnych, nowych programów. Liczy się tylko teraźniejszy zysk, brak wizji rozwoju, nieinwestowanie w pracowników, zabawne wręcz oszczędności na projektach o bardzo dużej wartości. Korzystanie z tanich podwykonawców, często przypadkowych.
lemur 2016-05-10 21:48
@Ksawery, to smutne, że polski oddział nie ma pomysłów na siebie, by jakoś od innych oddziałów się różnić. Może też być tak, że firma jako międzynarodowa, ma pewne zastrzeżenia, tak jak to jest z firmami franczyzowymi. Nie ma się większego prawa zmian.
BVlover 2017-02-22 21:14
Ogólnie bardzo fajna firma:) polecam! Prezeska choć wymagająca to bardzo ludzka. Ludzie super zgrani, młody zespół korzystający na wiedzy zespołu zatrudnionego od lat.
Wady?
HR Manager... człowiek o twarzy posągu (posągowy pekińczyk jak ją nazywamy- urodą nie grzeszy ;) ) Kobieta odpycha od siebie. Chciałbyś porozmawiać o pewnych sytuacjach, to wolisz to zrobić z dwoma dziewczynami z HR aby nie natchnąć się na posągową damę. Dwie pozostałe dziewczyny są super ! Ale "nowa" ostatnio trochę przygasła (nie dziwię się) Pani M albo powinna zmienić nastawienie albo firmę.... szkoda kasy na budowanie wizerunku.
BVlover 2017-02-22 21:15
Wady?
prawda 2017-02-22 21:19
Gratulation za wpis! Dokładnie tak jest. Osoba, która nie pasuje to Pani M.J.J. Mi się nie widzi przychodzić do HR. Wolę złapać dziewczyny w kuchni....choć ich tam praiw nie ma...jedzą coś w ogóle? Żal Pani M, Żal...
Była 2017-02-22 21:33
Nie żałuję, że zgłosiłam swój mail aby otrzymywać powiadomienia, choć już tam nie pracuję. Zgadzam się niestety. Mówiąc nowa chyba wszyscy wiemy o kim mówimy :) Super dziewczyna ale nie sądzę, żeby została przy M. E jest już od lat więc ona toleruje pewne zachowania. Nowa miała dużo pomysłów i myślałam, że coś się zmieni.

Pani M potrzebuje poważnej rozmowy i powrotu na nasza planetę...gdziekolwiek jest.
NIK 2017-02-23 06:29
Przesadzacie...
Zostaw swoją opinię o Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.