FABRYKA MEBLI JUREK

Jankowy

Opinie o FABRYKA MEBLI JUREK

anonim 2009-04-15 18:51:34
Słowa kojarzące się z FABRYKA MEBLI JUREK (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, ):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako BARDZO DOBRĄ ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .W PORZĄDKU.. .
pfff 2012-07-03 20:59:35
chyba kpisz? nie wiem kto dodal ten komentarz ale jestes smieszny, wlasciciel jest conajmniej niepoprawny... pretensje o byle co do pracownikow, urlop to wielka łaska z jego strony praca jak w [usunięte przez moderatora] po 10+h o sobotach nie mowie nawet... odradzam kazdemu kto chce tam isc do pracy ,,Arbeit macht frei\" motto zakladu...
fan 2013-09-29 20:14:06
żadnemu nawet pracowitemu człowiekowi w żadnym wypadku nie polecam tej pożal się boże fabryki..
nikt normalny nie powinien tam pytać się o pracę tymbardziej potwierdzają to idiotyczne 'innowacje' wprowadzane przez załogę "rządzącą"..
rządzenie to za dużo powiedziane.. powinno się raczej powiedzieć pomiatanie ludźmi i nie liczenie się z żadnym człowiekiem.. obowiązkowe soboty i 10 godzin to mało powiedziane..
same rzeczy ustalane z góry i nakładane na człowieka powinny dawno zostać zgłoszone do inspekcji pracy..
właściciel powinien się wstydzić szczególnie za jedną osobę..
dziwi mnie jeszcze, że ci wszyscy ludzie nadal tam pracują.. w sumie dobrze bo inni normalni na ich miejsce nie przyjdą także zakład powinien się z tym liczyc ze bez szanowania człowieka za daleko nie zajdzie..
kwestia czasu a wszystko [usunięte przez moderatora]
Xxxx 2013-10-06 21:28:40
Znam ludzi którzy pracują tam 2, 5, 8 lat i są bardzo zadowoleni. Jeśli chce sie pracować to sie będzie zawsze zadowolonym, a jak sie jest nierobem to będziesz miał problem o wszystko .
stefan 2013-10-17 20:19:35
[usunięte przez moderatora] żeby cieszyć się dobrą opinią wśród ludzi to trzeba być człowiekiem dla swoich pracowników, a nie robić z nich niewolników.
pozdrawiam wszystkich jeszcze tam pracujących i życzę wytrwałości bo w tej firmie raczej się nic nie zmieni.
pracownik 22 2016-06-29 19:21:34
Skoro ciężko mu dać urlop to chyba znaczy że jest dużo pracy. Nie musisz zostawać po godzinach jeśli nie chcesz on tylko daje możliwość zarobienia pieniędzy jeśli tam pracujesz i Ci się nie podoba to odejdź, ale nie dawaj złych opinii bo to jest uszczerbek w firmie, a nie każdy ma takie zdania jak co po niektórzy. Ja uważam, że w tej firmie jest BARDZO DOBRZE. Szef daje możliwość zarobku w okresie gdy jest więcej pracy, nie chcesz zostać nie musisz. Nie tylko w okresie większego obrotu. Warunki również są dobre. Gdybym miał wybrać to z pewnością bym wybrał tą firmę.
Zostaw swoją opinię o FABRYKA MEBLI JUREK - Jankowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKA MEBLI JUREK