Loxxess Transteam

Opinie o Loxxess Transteam

madziula315 2008-11-18 18:27
Słowa kojarzące się z Loxxess Transteam (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dostateczną. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Loxxess Transteam:
Najbardziej nie podobało mi się w Loxxess Transteam:
anonim 2008-12-11 17:35
Madziula,

mogłabyś dwa słowa powiedzieć o tej firmie, jaka atmosfera ?

Monika
anonim 2008-12-13 20:52
Beznadziejna firma zero rozwoju cały czas po (usunięte przez moderatora)dostaje a szefowa beznadziejna-zero myslenia, przynajmniej ludzie sa ok
anonim 2009-01-10 12:17
a w jakim dziale pracujesz ? orientujesz się może czy nie potrzebują agenta celnego ?
mam 7 lat doświadczenia, pracuję w Rohligu
jakich zarobków można się spodziewać, tak circa ?

Monika
agata 2016-04-20 08:54
o to zaskoczenie nie wiedziałam nawet że ta logistyka ma swoje magazyny w Polsce, w sumie to nawet jest skłonna wysłać do nich cv, mam doświadczenie w w regałach wysokiego składowania i na platformach kompletacyjnych,
ytf3 2016-11-04 21:54
polecam!
xyzzyx 2016-12-22 12:20
Masakra! Dyskryminacja ciezarnej pracownicy na umowie o pracę po przedstawieniu zaświadczenia lekarskiego.
1234 2016-12-26 18:39
Potwierdzam !
4321 2016-12-26 18:42
Niemiecka firma działająca w Polsce gdzie wkrótce będzie więcej Ukraińców niż Polaków:( Aby tanie koszty były. Ogólne firma na 4, zespół ok
Zostaw swoją opinię o Loxxess Transteam - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Loxxess Transteam