Bezpol

Rzeszów

Opinie o Bezpol

anonim 2010-12-09 20:10
Firma pożal się Boże ,marne, nieterminowe wypłaty. poszedłem gdzie indziej i nie żałuje !!!!!!!
Ochraniarz 2010-12-27 14:00
Wypowiedź poprzednika to kłamstwo pracuje w Bezpolu już 12 lat nigdy się nie zdarzyło aby wypłata nie był na czas, może mało płacą ale za to terminowo i solidnie, mowy o pracę i zlecenia jak ktoś chce pracować nie ma problemu. Więc jak piszecie to piszcie przynajmniej prawdę.
goro 2012-01-21 17:01
z takim ilorazem inteligencji to i tak byś nie zrozumiał ze nie masz wypłaty ani umowy. A ogólnie(usuniete przez moderatora) przyjmują kogo popadnie nawet karanych
zenek 2016-04-27 09:29
czy przez to oferuje wyższe wynagrodzenie i lepsze umowy?
Ciec 2016-10-28 22:38
Te ochroniarz z Bożej łaski dostałeś 20 zł za wypowiedź od roberta p
Ciec 2016-10-28 22:39
Te ochroniarz z Bożej łaski dostałeś 20 zł za wypowiedź od roberta p
Ciec 2016-10-28 22:41
Czemu niema łapki w dół tylko do góry wam też zaplacil
tadeusz 2017-02-12 14:23
A może ktos napisze co sie dzieje w Przemyslu w oddziale to jest SZOK
Złodzieje
Husik 2017-04-04 20:51
Pracowałem pół roku w eklerku i zawsze były problemy z wypłata. Teraz już kwiecień jest i dalej czekamy na hajs. Może i wypłata będzie ale z opoznieniem. Gorzej z kierownikiem miśkiem on chyba tego psychicznie nie wytrzyma
Biuro 2017-04-11 14:11
Przykro poinformowac ale w miesiacu Kwiecien nikt nieotrzyma poborow za Marzec
ze 2017-06-01 08:39
Mamy czerwiec a firma ta do dziś nie wypłaciła nikomu poborów za kwiecie (wypłata 10 maja) firma uduś, nie rzetelne, nie wypłacająca poborów. Z wypłatami problem jest od marca ! Nadaje się do inspekcji pracy !
ochrona przemysl 2017-07-10 11:04
to co sie dzieje w bezpolu w przemyslu to przechodzi ludzkie pojecie auta syf w srodku sprzatane raz w miesiacu szkoda 5 zl na odkurzacz ? plyn do spryskiwaczy tylko w okresie zimowym o pieknym zapachu haha a latem woda z mydlem brak butow do pracy musisz sobie kupic sam a firma ci odda 80 zl za buty brak kamizelek taktycznych 200 zl kolejne :d zaczac prace w tej firmie i na start wlozyc w to prawie 500 zl brak gazu przez rok czasu teraz z łaską kupili gaz swieto jakies naprawde jezdzenie 10 razy do tego samego klienta z faktura i proszenie sie o pieniadze nie lepiej zerwac umowe nauczyli by sie placic ? no ale po co przeciez to pracownik jedzie i sie naciaga a nie szanowny pan kierownik robert i prezres jego imiennik :) miesiacami spozniajace sie wyplaty np 10 stycznia masz zaplacone 10 marca a gdzie luty ? w drodze haha patologia taka ze tego sie nie da opisac te same alarmy na ktorych sie nic nigdy zlego nie dzieje poprostu zjebany sytem alarmowy ale po co to wymieniac przeciez kierownik tam w nocy nie jedzie z prezesem 10 raz z kolei a gdzie pan elektryk ? tez nie wiadomo :D:D dzownisz do rzeszowa pana prezesa nie ma jedna i ta sama spiewka panie ksiegowe napewno pracuja za 1500 zl jak my w przemyslu i czekaja na pieniadze 2 miesiace ale naparkingu w rzeszowie mercedesy stoja z kad maja ? z czekania na wyplaty ? i najlepsze wytlumaczenie kierownika roberta jak nie masz pieniedzy na oplaty to przesun sobie platnosci niby co kredyt w banku tez mam przesunac ? nie ma co tu pisac na temat tej firmy takie nasze polskie prawo najlepsza nauczka to tylko walic w ryja i patrzec gdzie zęby leca ale wiadomo co wtedy panowie kierownicy i pan prezes zrobia :) bo cwani sa tylko w pysku i gdy prosza pracownikow z przemysla zeby wrocili do pracy na konwoje pffff sami sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 1500 zl raz na 2 miesiace co to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma byc ? buty kamizelki mamy sobie kupowac ? moze jeszcze broń mam sobie kupic do pracy bo tez powiecie ze firma ma dlugi ... 20 lat na rynku i wy dlugi macie to zamknijcie firme bo dlugami pracownikow to prezes sie nie interesuje .. a na facebooku zdjecia z wycieczek po japoniach i bog wie gdzie jeszcze a za czyje pieniadze czyjim kosztem to wszystko ? niech swojego mercedesa sprzeda jak dlugi ma i chodzi na piechote a pan kierownik sluzbowym autem jezdzi po przemyslu po godzinach pracy z zona i synem gdy go obiera ze szkoly .. nie ma swojego prywatnego auta ? przeciez ta skoda yeti to pali z 15 litrow .. ale niestety reka reke myje ale wkoncu doczekalismy sie konca tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] patologi
Zostaw swoją opinię o Bezpol - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bezpol