Opinie o Piekarnia Tradycyjna Reda w Reda

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Tradycyjna Reda. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Tradycyjna Reda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Tradycyjna Reda w Reda

Cześć wam. W jakiej sytuacji zarobkowej są aktualni piekarze? Mam prawie 2-letnie doświadczenie i chciałbym podjąć się zatrudnienia, oczywiście wcześniej wszystko przetestować. Mam tylko problem z odszukaniem oferty, więc możecie mi napisać jak aplikowaliście w ostatnim czasie?

Anonimowa Nowy wpis

Byłam tam na próbie i naprawdę chciałam tam pracować ,ale nijaki pan kierownik działu z kanapkami traktuje ludzi jak robot,on ma chyba jakaś fobie jeżeli chodzi o kobiety traktuje je jak (usunięte przez administratora) nie polecam,dawno nie spotkałam się z tak toksyczną osobą

Helena Nowy wpis

Ale mimo tego jeszcze się zatrudniasz? Szefostwo oceniłaś, ale napisz jeszcze coś na temat zespołu. Jaki jest? liczę na miła atmosferę, czy można się na spokojnie zintegrować? Organizuje się coś?

Aneta

Na jakie przeszkolenie obecnie można się nastawiać na dniu próbnym? Widziałam, że jeden Pan w ubiegłym roku o nim wspominał a także o wypłacie za przepracowany czas. Kiedyś na fb były ogłoszenia dla kierowców i ciekawa jestem warunków pracy na dzień dzisiejszy, opowiecie o nich? kobieta dałaby radę czy jest trochę dźwigania?

Kierowca

w trakcie rozmowy pracodawca jasno opisał obowiązki orientacyjny czas pracy oraz wynagrodzenie jakie jest w stanie zaoferować, nie nalega w sumie miły.

Pierwsze pytanie czy chce na chwilę czy na stałe pracować. (jeśli na chwile to powiedział że nie jest zainteresowany bo chce mieć stały personel) pytał się o Prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych i czy pracowałem już w piekarni. w sumie to chyba wszystko o co pytał więcej on opowiadał co będę miał robić

Marcin Piotrzkowzki

Byłem w pracy jeden dzień, na próbę. Zapłata za dzień pracy, bez problemowi szefowa bardzo miła, jeśli ktoś ma wątpliwości, bardzo polecam spróbować

Joanna Świderska

Jetsem stałym klientem tej piekarni, kupuje w niej od lat, zawsze świeże dobre pieczywo ne wspominajac już o ciastkach i babeczkach, sama pychotka

Maja
@Joanna Świderska

To super, a powiedz mi czy ceny są również atrakcyjne co ich wyroby?

Edward Śmieszek

torty petarda, wszystkim polecam spróbować

Zbyszek Rumia

Trzy razy tak, uwielbiam tą piekarnię

Henryk

Polecam

Kutna Krysia

Zamawiałam tort dla synka na urodziny był bardzo smaczny i co najważniejsze smakował synkowi,napewno bendę zamawiała torty :)

@Kutna Krysia

A jak długo trzeba było czekać na torcik?

DD

Bardzo polecam ta piekarnia. Panie bardzo miłe, zawsze uśmiechnięte ????

Henryk Hdl

MIła obsługa, dobry asortyment

Wera

Jestem na praktykach w Piekarni, świetnie tłumaczą z anielską cierpliwością, jeżeli ktoś się chce czegoś nauczyć to właśnie tutaj

@Wera

Hej, a ile tutaj tak właściwie trwają praktyki? Są płatne?

Daniel Hil

Dobra praca, miła atmosfera

Krówka Dorota

Uwielbiam sernik z karmele

Kasia H

Obojetnie od lokalizacji, piekarnia tradycyjna to najlepsza piekarnia

Sechora Anna

Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa. Pani zawsze służy pomocą i dobrze doradzi w wyborze pysznego pieczywa :)

Sebcio

Pyszne kanapki oraz pączki. Pieczywo zawsze świeże. Serdecznie polecam

Anna Ronkujko

Piekarnia tradycyjna w Rumi to wyjątkowe miejsce. Bardzo miła obsługa , zawsza uśmiechnięte Panie :D

MSz

Codziennie od 2 lat kupuje rewelacyjne kanapki Gorąco POLECAM kanapki daja mi energię na caly dzień

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tradycyjna Reda - Reda

• Jak się pracuje w Piekarnia Tradycyjna Reda?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tradycyjna Reda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tradycyjna Reda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Tradycyjna Reda?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Tradycyjna Reda napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Tradycyjna Reda