SANT-TECH Sp. z o.o.

Opinie o SANT-TECH Sp. z o.o.

Mozeja

Firma ciekawa, byłem na rozmowie, odprowadzono mnie po hali produkcyjnej, stoi tam prawie ukończona automatyczna maszyna dla jakiejś zachodniej corpo. Robi wrażenie. Chętnie bym tu popracował .

Sebastian

Na targach prezentowali się świetnie, z początku myślałem że to jakieś zachodnie corpo a tu się dowiaduję że to kalkowicie polska firma, brawo

Fachowiec

Widać że firma się rozwija, co coś u nich kupuje to widzę że ciągle wzbogacają asortyment.

Łukasz

Serdecznie polecam firmę SANT-TECH, piaskarki najwyższej jakości do ciężkich zastosowań przemysłowych, kontakt z firmą bardzo dobry, świetni doświadczeni inżynierowie sprzedaży, pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania! Atmosfera w firmie bardzo przyjemna, bardzo miły Pan Prezes, interesujący się klientami, wygląda na to że mają tam bardzo fajną ekipę pracowników i że dobrze się tam pracuje!

Irmina Nowy wpis

Hejka wszystkim. Mój wpis tyczy się posady specjalisty ds. pozyskiwania i rozliczania projektów unijnych. Obecnie szukają takiego pracownika na swojej stronie. W kontekście tego, że wymagają umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych. A czy an te spotkania firma wymaga jakiegoś dress codu, stroju biznesowego? Jak tak, to dajcie znać, czy dają fundusz reprezentacyjny na zakup tych ubrań.

Jack Nowy wpis

Czy ktoś wie jak podchodzą do znajomości języków obcych? U naszego Klienta w Niemczech widziałem ich maszyny, a teraz mam okazje zmienic prace i SANT-TECH by mi bardzo odpowiadał. Z angielskim nie mam problemów ale gorzej z niemieckim. Ktoś coś?

Kate Nowy wpis
@Jack

spokojnie angielski wystarczy. Tych spotkań nie ma aż tyle. Głównie maile i online np. Teams.

Mikołaj

fakt, paczki udane! w końcu pomyśleli o naszych dzieciach :) Takie czasy! muszą dbać o pracowników!

@Mikołaj

A jak z dorosłymi, też pomyśleli o nich? Były oprócz paczek bony świąteczne albo premie? Bo wiem, że czasem te osoby bez dzieci nie mają na co liczyć w okresie świąt w niektórych firmach. Ciekawe jak to u was wygląda?

Jakie są dokładnie obowiązki na stanowisku technolog produkcji maszyn i urządzeń? Niczego się nie mogę o tej pracy dowiedzieć, bo jak tu wchodzę w ofertę i to chyba z 2017, to wszystko już poznikało. Nieaktualne od dawna. W ogóle nabory są jakieś jeszcze?

To w takim razie zdradzisz jeszcze co z ta firmą dzieje się od prawie polowy roku? te komentarze o których piszesz nagle przestały się pojawiać. Nie ze już od razu praca się interesuje, na razie tylko się rozglądam. Ja bym chciał gdzieś się zaciągnąć w kolejnym roku. tutaj jakieś zmiany są do tego czasu przewidziane?

Inżynier Sprzedaży

Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze z Dyrektorem Handlowy. Podczas pierwszego spotkania został mi przybliżony profil firmy, przedstawione moje obowiązki oraz warunki zatrudnienia. Na drugi spotkaniu zostały omówione warunku finansowe

Pytania o doświadczenie, o wiedzę techniczną, o pojęcie o piaskowaniu

Czy SANT-TECH Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

M

Hala od 7-15 lub 8-16 - jak są upały to jest możliwość pracy 6-14. Biuro jest otwarte od 7-16 i tych godzinach trzeba być 8 godzin

Kandy

Dzień dobry, Mam parę pytań na które jeśli szukam odpowiedzi: 1. Czy stanowisko montera jest jeszcze aktualne? 2. Na jakie można liczyć zarobki? 3.Czy są jakieś wyjazdy? 4.ak często są wyjazdy o ile są? 5.Czy wyjazdy są w kraju czy również za granicą? 6.Jak często są wyjazdy? 7.Jakie długie są wyjazdy? 8.Jakie są godziny pracy zakładu (hali?) 9.Na jakiej ulicy znajduje się zakład produkcyjny? pozdrawiam, Grzegorz

Pracownik_x
@Kandy

1. Czy stanowisko montera jest jeszcze aktualne? Dobrych ludzi firma zawsze zatrudni 2. Na jakie można liczyć zarobki? od ok. 3,5 tys zł do 5 tys zł na rękę (netto) w zależności od doświadczenia, zaangażowania i podejścia do pracy 3.Czy są jakieś wyjazdy? Tak są 4.Jak często są wyjazdy o ile są? czasem częściej czasem rzadziej w zależności w jakiej ekpie się jest, 5.Czy wyjazdy są w kraju czy również za granicą? Tak ale bardzo rzadko, jak już są to głownie do Niemiec 6.Jak często są wyjazdy? różnie w zależności od ilości instalacji, sporo maszyn idzie do klienta bez instalacji 7.Jakie długie są wyjazdy? od 1 dnia do kilku 8.Jakie są godziny pracy zakładu (hali?) standardowo 7-15 9.Na jakiej ulicy znajduje się zakład produkcyjny? Półłanki 84

Olek
@Kandy

Monterów poszukują, jeżeli znasz się na robocie to śmiało dawaj , walcz o wysokie stawki jak jesteś doświadczony minimum 4500 netto , są wyjazdy od czasu do czasu, kwestia poznania maszyn i zasady działania

Renata
@Olek

A czy za te wyjazdy można jakąś premie dostać jak już się pojawią czy raczej mimo wyjazdu normalne wynagrodzenie? Wiesz może ile jest wolnych miejsc?

Olek
@Renata

Wyjazdy są osobno płacone oczywiście, delegacja plus nadgodziny . Minimum dwa wakaty są do obłożenia

Ryszard
@Olek

Nadal mogą przyjąć na montera? Tylko z doświadczeniem mniejszym, niż rok mogą zatrudnić i jaka szansa brać udział w szkoleniach, żeby się tu rozwijać?

Grześ
@Ryszard

Proszę o informację gdzie podziała się firma SANT-TECH. Wczoraj byłem pod adresem siedziby i zastałem w tym miejscu zupełnie inną firmę. Co się dzieje?

@Grześ

Zapewne pomyliłeś adresy lub byłeś pod starym adresem sprzed paru lat. Od kilku lat poprawny adres to Półłanki 31G ( 1 piętro). Wcześniej był też duży baner ale odkąd Kraków wprowadził ustawę krajobrazową trzeba było go zdjąć żeby nie zapłacić kary.

Zygmunt

Polecił nam tą firmę znajomy, umówiliśmy się i pojechaliśmy na testy, wyszły zgodnie z oczekiwaniami wiec zamówiliśmy sprzęt, wszystko pozytywnie

Klientos

Byłem na hali produkcyjnej, pokazują jak robią te maszyny bez problemu, przynajmniej widać że sprzęt w Polsce robiony, oglądałem sprzęt, jestem pod wrażeniem, teraz czekam na targi podobno mają pokazać coś bardzo innowacyjnego w Kielcach.

Ciekawy
@Klientos

Też jestem ciekaw co pokażą na targach w Kielcach, trzeba się będzie tam wybrać,

Zdzich
@Ciekawy

Też wybieram się na targi, będzie grubo podobno większość producentów z branży się tam wybiera

Byłem widzialem
@Zdzich

W czwartek byłem na. Targach w Kielcach, po prostu zdeklasowali konkurencję, duże stoisko, sporo maszyn w tym 2 AUTOMATYCZNE i jeden robot śrutujacy, 3 stanowiskowa duża kabina, cyklon, oczyszczarka, odciąg i jakieś dodatki

John Wawa
@Byłem widzialem

Też byłem w Kielcach, szkoda że mieli tylko te wyższe modele. Stoisko wymiata, wielki pozytyw.

Jaśko
@John Wawa

Mnie najbardziej pobobał się ten robot śrutujący, nie wiedziałem że się tak da. Za ładne i duże stoisko plusik ode mnie (+)

Helena
@Jaśko

Duża reprezentacja z firmy była na tych targach? Zastanawiam się czy każdy może pojechać czy to jakoś przywilej w firmie?

Witam, czy ktoś się orientuje czy oferta na inżyniera sprzedaży jest nadal aktualna? Od dłuższego czasu widzę że jest na stronie firmy. Pozdrawiam

Justyna

Witam, może ktoś ma jakąś wiedzę, jak tu jest z pracą konstruktora maszyn. Ominęło mnie ogłoszenie, ale wiem że było. Jaką szkołę trzeba mieć skończoną, żeby przyjęli?

Kłos
@Justyna

Przede wszystkim musisz znać dobrze Solida, mieć doświadczenie w projektowaniu konstrukcji (idealnie byłoby przy budowie maszyn), być osobą kreatywną nie bojącą się wyzwań. Samo wykształcenie będzie miało raczej mniejsze znaczenie moim zdaniem.

Renata
@Kłos

A bez doświadczenia tutaj nie przyjmują? Nie można liczyć na wprowadzenie w obowiązki i przeszkolenie? Czy jest szansa, że ktoś na początku przygody z pracą na tym stanowisku może zostać zatrudniony?

Pracuję w SANT-TECH maja 2022. Od samego początku otrzymałem merytoryczną opiekę. W tej pracy nie można się nudzić. Nowe projekty i ciekawe wyzwania motywują do pracy! Polecam

Pracek

Tez mam podobne zdanie

Helena
@Pracek

Możesz napisać coś o wynagrodzeniu? Też można chwalić tak jak całą współpracę? Jakie są stawki dla nowych osób teraz?

Pracek
@Helena

Wynagrodzenia nie są jawne, ja akurat na swoje nie narzekam, nie wiem też ile inni zarabiają poza wyjątkami, jest grupa osób które pracują od bardzo dawna więc pewnie też nie narzekają, choć pewnie znajdą się i tacy którzy chcieliby więcej bo kto by nie chciał, wszystko zależy od stanowiska, od zaangażowania, co wcześniej robiłeś itd., Jak się sprawdzisz są realne szanse na awans, ale jak awansujesz i się nie sprawdzisz po awansie to też są szansę na powrót na poprzednie stanowisko. Firma raczej pracowników nie zwalnia od razu nawet jeśli coś przeskrobiesz dostajesz zwykle drugą szansę ale wszystko ma swoje granice. Tak to widzę z mojej perspektywy.

@Michał

A na jakie zarobki na montera można liczyć? 4500-5000netto ?

Pawka
@Piotr

Spokojnie 4000 - 4500 na start dostaniesz plus wyjazdy nadgodziny spokojnie koło 6000 - 6500 do wyciągnięcia

Jarosław
@Michał

Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony ?

Dorota
@Michał

O to już ponad rok pracy ci minął, gratuluję. Dostałeś jakaś podwyżkę? Przez rok można się sporo nauczyć więc i może pieniądze lepsze? Można w ogóle awansować w tej firmie? Jest taka możliwość?

Kazik

Mam komorę do srutowania, przekonali mnie do siebie nie tylko ceną, z ceny wiele nie opuscili ale i tak pasi bo taniej nie znalazem, śmiga asz się ściany trzęsą.. :D

Wojak

U nas w jednostce mamy 3 te tańsze i jedną tę droższą, sprawdzają się dobrze

Kinga

Kupujemy rękawice, śrut itd, polecam jakość

Grisza
@Kinga

Też bierzemy, dobra jakość, mamy też piaskarkę od 12 lat, tego modelu już nie produkują ale jak chciałem części dokupić to bez problemu, co prawda nie od ręki ale dało radę, to się ceni!

Współpracuję z firmą od dawna, dobra kooperacja.

Byly

Byłem, pracowałem ale dostałem gdzie indziej propozycje nie do odrzucenia, było OK, ciekawe projekty, na pewno nie można było się nudzic

Dorota
@Byly

Ooo widzę, że raczej pozytywnie. A możesz powiedzieć jakie zarobki wchodzą w grę? Taki swieżak ile msc wyciągnie? Oprócz ciekawych projektów jeszcze jakieś pozytywy? Premie? Socjal?

Sylwek

Polecam firmę, dobry kontakt z opiekunem i serwisem

5 z plusem za kontakt z klientem, widać że zmiany w firmie poszły na plus odkąd jest dedykowana osoba do obsługi działu akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych

Dariusz

Czy może się ktoś wypowiedzieć w temacie dotrzymywania terminow przez firmę? Czy mial ktoś u nich spoźniony termin, jak tak to ile i jak podeszli do tematu?

@Dariusz

Witam Drodzy Państwo, jeżeli chodzi o terminowość w firmie SANT-Tech, to parę miesięcy wstecz opóźnienie 20 dniowe było na porządku dziennym (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Sławomir
@Dariusz

Parę miesięcy kupiliśmy piaskarkę PK-140 z serii premium i był tydzień opóźnienia ale szczerze mówiąc z zestawu jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy wcześniej parę innych piaskarek innych polskich producentów i ta z serii Premium przewyższa wszystkie tamte o lata świetlne więc w naszym przypadku opłacało się.

Wanda
@Sławomir

Ale cenowo chyba też przewyższa?

Sławomir
@Wanda

Tak cena faktycznie znacznie wyższa od tego ich podstawowego standardu, ale nam zależało na najlepszej jakości zarówno wykonania jak i działania, sprawdzaliśmy parę innych marek w tym zagranicznych, robiliśmy testy i u nich i u konkurencji i to co finalnie wybraliśmy spełniało w zasadzie wszystkie nasze oczekiwania.

Reseller

My mamy nieco inne doświadczenie, współpracujemy z firmą od paru lat sprzedając ich produkty i poza 1 przypadkiem gdzie mieliśmy parodniowe opoźnienie podczas 1 czy 2 fali Covid nie zanotowaliśmy problemów, więc z naszej strony możemy spokojnie polecić firmę jako kontrahenta

Zenobiusz
@Sławomir

A ja mam ten jak to ująłeś podstawowy standard PEKO i sprawdza się bez zarzutu. Kiedyś od innej firmy kupiłem kabinowkę która na pierwszy rzut oka wyglądała bardzo podobnie na zdjęciach ale w ogóle nie mogłem dojść do ładu z niczym, teraz wymieniam tylko od czasu do czasu rękawice i folie i jest git.

Ago

Współpraca z firmą Sant-tech to czysta przyjemność, firma nastawiona na zadowolenie klienta, pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o SANT-TECH Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SANT-TECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANT-TECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANT-TECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANT-TECH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANT-TECH Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANT-TECH Sp. z o.o.