BADOG

Opinie o BADOG

anonim 2010-12-29 18:04:36
Brak szacunku, spóźnienia z wypłatami wynagrodzeń, grożenie, [usunięte przez moderatora], brak organizacji, histeryczna pani art.
anonim2 2011-02-02 16:19:27
twarde zarzuty, kwalifikujące się do PIP. o konkrety proszę na [usunięte przez moderatora]
anonim 2014-07-06 20:06:42
prowizoryczna agencyjka PR, realizujaca projekty tylko po to, zeby napompowac kurs akcji klienta, poleconego przez pseudo znajomych wlasciciela. komornik stuka do drzwi srednio raz na miesiac. brak jakichkolwiek standardow działań i odpowiednich warunkow do pracy (czasem nie ma prasy, czasem internetu, do klienta to najlepiej tramwajem na wlasny koszt). osoby na stanowiskach zarzadzajacych maja marne kompetencje, brak mozliwosci rozwoju. a co najwazniejsze i podkreslam to jeszcze raz wlasciciel jest niewyplacalnym oszustem. do zgloszenie nie tylko do PIP, ale i do prokuratury.
lidka 2015-10-19 23:37:39
jestem zainteresowana podjęciem stażu albo stałej pracy w Badog i chciałabym prosić o informacje, czy dodawali ostatnio nowe ogłoszenia, że kogoś szukają. nie mam dużego doświadczenia w branży, jestem świeżo po studiach i bardzo chciałabym pracować w zawodzie. będę wdzięczna za wszelkie informacje o firmie.
Zostaw swoją opinię o BADOG - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BADOG