Opinie o ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej w Zielona Góra

Bartosz Nowy wpis

Nie polecam tej firmy więcej nie mogę napisać bo usuną

Karolina Nowy wpis

No to może jednak coś więcej w temacie napiszesz? Nikt sobie raczej nie daruje pracy dlatego że napisałeś że nie polecasz

Agnieszka Nowy wpis

Nie za wiele tu aktualnych konkretów...Interesuje mnie jakie konkretnie orzeczenie trzeba mieć aby móc pracować w "MUSI" ? Czy jest okres próbny no i jaka oferowana jest umowa?

Zadowolony ????

I gdzie są ci komornicy ??????????????????????, przepraszam są i wynajmują biura ????????????????????.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

@rob roy nie wylewajmy swych żali, obrażając innych na tym forum. Dzielmy się swoimi spostrzeżeniami w sposób obiektywny i merytoryczny. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych. @Pracownik posiadasz informacje na temat bieżących rekrutacji w tej firmie?

Prezes

Moje hasło jak się komu nie podoba jest na w, czekam

Kolektyw pracowniczy, ma złe informacje, Komornik to łysego może w d..pe pocałować i reszta też. Tak wygląda prawda, dla ludzi zawistnych jest trudna do przyjęcia !!! Wszystko jest poukładane, tylko nie wszyscy będą zadowoleni z tej informacji co jest cechą narodową - ja mogę nie mieć ale Pan też nie będzie miał. Z PRL to pochodzi hasło "kolektyw pracowniczy", ale jak firma karmiła to było dobrze.

Kolektyw pracowniczy

Zacofanie, totalny syf. Pracują tam głównie znajomi prezesa i rodzinka 'prezesowej ' i tylko te osoby mogą liczyć na sensowne pieniądze. Iloraz inteligencji kierownictwa nie sięga poziomu ameby. Premie to tak zwane "straszaki " co oznacza że w pensji minimalnej widnieje niby premia - która jak zabiorą to muszą dać wyrównanie do płacy minimalnej. Panuje tam głęboki PRL szefostwo myśli że klienci im z nieba spadną i nie robią kompletnie nic by się rozwijać. Nad firmą wisi upadłość i komornik już zaciera ręce. Atmosfera między pracownikami zawistna - za 5 zł oczy by sobie wydrapali łyżeczką od herbaty. Nie polecam nikomu współpracy pod jakimkolwiek kątem.

Słowa kojarzące się z ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej (solidna, profesjonalna, rozwojowa): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sumienni :) Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1700zl Najbardziej podobało mi się w ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej. Najbardziej nie podobało mi się w ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej-Pensja.

Zostaw merytoryczną opinię o ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej - Zielona Góra

• Jak się pracuje w ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej?

''MUSI'' s.a zakład pracy chronionej