Douglas Polska Sp. z o.o.

Opinie o Douglas Polska Sp. z o.o.

admin 2015-06-12 02:17:16
Masz najnowsze wiadomości o firmie Douglas Polska Sp. z o.o.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.
Dziwnie 2015-11-04 22:00:51
Rozmowy kwalifikacyjne na wyższy szczebel- bardzo profesjonalne patrzenie się Pani HR cały czas w podłogę. Po przejściu 1 etapu i informacji że dostało się na 2 etap- brak dalszych informacji co dalej, nie wiem czy wynika to z braku szacunku do ludzi czy z czegoś innego (ogłoszenia pracy nadal wiszą na pracuj.pl)
Smutek 2016-10-23 22:04:41
Niestety też miałam problem z rekrutacją, nie jako konsultantka, a na trochę wyższe stanowisko. Na rozmowie spytałam się czy dostanę informację, jeżeli nie przejdę do następnego etapu, tak tak oczywiście. Wydawało mi się, że poszło mi dobrze, wiec czekam, czekam, nie wysyłam żadnych cv bo może mnie przyjmą! Odpowiedz miała być maksymalnie w ciągu tygodnia, termin minął, a ja nadal nie mam żadnej informacji niestety :(
Zostaw swoją opinię o Douglas Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Douglas Polska Sp. z o.o.