BIERANOWSKI SP. Z O.O.

Bydgoszcz

Opinie o BIERANOWSKI SP. Z O.O.

anonim 2011-01-22 22:43:15
Właściciel to wizjoner oderwany od rzeczywistości. Płace na zatrważającym poziome dałoby się przeżyć, natomiast podejście kadry zarządzającej woła o pomstę od nieba. Awansują jedynie wazeliniarze.
ex-pracownik 2011-12-27 11:57:22
księgowa, (usunięte przez moderatora), ma straszny problem z wypłacaniem wynagrodzeń, standardem jest wyplata w 3-4 ratach po max 1000zł na raz. zdarza się, że zaległość za zeszły miesiąc jest wypłacana w ramach wypłaty w kolejnym. Jak się upomina o swoje pieniądze, to można usłyszeć tekst "no przeciez Panu przelałam to zaległe z zeszłego okresu, na bieżące można poczekać". Ręce opadają. Bieranowski jak kolega pisał, jest wizjonerem, który z dnia na dzień mówi "wie Pan, bo ja sobie wymysliłem..." i wywala z pracy bez słowa wyjaśnienia. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem, dybią na handlowców z własną bazą, którą przejmą a człowieka wywalą. I najchętniej by płacili 1500zł/miesiąc i nic więcej
była pracownica 2012-02-24 17:34:00
Zgadam się, że pani (usunięte przez moderatora), ma jakiś problem z wypłatami dla innych, sobie wypłaca w pierwszej kolejności, sama sobie ustala premie, i je wypłaca, cały dzień nic nie robi, wprowadza bardzo nie miłą atmosferę w pracy, szef się jej boi sprzeciwić .
XYZ 2012-03-31 12:47:35
Zgadzam się z innymi , że praca w tej firmie była by przyjemnością gdyby nie jedna osoba , która ma problemy (usunięte przez moderatora),ze sobą i wprowadza fatalną atmosferę przez swoją zawiść
aaa 2013-02-28 19:47:51
Racja praca była by całkiem przyjemna gdyby nie ta złośliwa(usunięte przez moderatora), to zawistna, i fałszywa baba. Dziwię się ze szef ja jeszcze trzyma, nie dość ze nic nie robi to jeszcze wszystkim zazdrości i tylko wprowadza zła atmosferę
er 2016-04-05 22:19:29
wlasnie tez tak slyszalem @sindbad chociaz wydaje mi sie ze w kazdej chwili moze sie od nich pojwaic jakas nowa oferta pracy, trzeba po prostu sledzic strone
Zostaw swoją opinię o BIERANOWSKI SP. Z O.O. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIERANOWSKI SP. Z O.O.