Final

Opinie o Final

Głowa do góry będzie dobrze

Gdzie pani ma teraz swoich chłopaczków z więzienia,zdalnie z zakładu pracują a może postojowe dostają 80 pro... Ciekawe przez jaki czas będą się działy takie rzeczy na anodowni

Kiepski

Na anodownii chłopaki mają warunki jak w sanatorium w Ciechocinku (darmowa tężnia solankowa) a narzekają.

Molier

Potrzebujemy aby dział BHP udostępnił nam dostęp do miseczek ,których nie mamy do dzisiaj.

Bożena
@Molier

Po jaką cholere nam dostęp do miseczek:)

Bocian
@Molier

Ważne jest że on ma dostęp do samochodu służbowego. A nie jakiś maseczek.

Ktos
@Bożena

Moze zeby nie zarazac innych

Roman
@Ktos

Miiseczki na twarz to żart chyba

sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Dlaczego pracownicy biurowi wykonują pracę zdalnie siedzą sobie w domu i mają gdzieś. Pracownicy produkcyjni muszą zapier&alać chyba zdrowie ważniejsze zamknąć w piz&u na 2 tygodnie i dać ludziom podać się kwarantannie domowej. Śmieszne mierzenie temperatury na wejściu przy otwartych drzwiach na przeciągu gdzie wszystkim wskazuję 35 stopni. ZOSTAŃMY W DOMU

@%

Jak sam wiesz nie wszyscy mogą wykonywać pracę zdalną. Czy pracodawca zapewnia środki ochrony takie jak płyny antybakteryjne lub jednorazowe rękawiczki. Liczę, że się odezwiesz.

skoro zatrudniaja skazanych to chyba nikt normalny tu pracowac nie chce. chyba ze takie wysokie place?

ballada milanowska

Autor nieznany w lesie schowany. Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

Pozytyw
@ballada milanowska

Zdalne sterowanie

Domi

Tam jest czysta łapówka ...

Chuck Norris

Państwo kadra zarządzająca pochowała się w domkach, ci co się łaskawie pojawili nosa nie wychylają ze swoich pokojów - mogę to zrozumieć, troska o siebie i swoich bliskich. Ale naciski by produkcyjni pojawili się w sobotę bo państwu trzeba wyrobić budżet (usunięte przez administratora) Zarząd musi mieć niezłe wtyki w Wojkowicach skoro jeśli wierzyć pogłoską tylko grupa wychodząca do finala nie została wstrzymana z pracą na wolności. Dyrektor ZK w Wojkowicach powinien się również zainteresować zbytnim spoufalaniem pewnych osadzonych z kierownictwem jednego z wydziałów.

Przystojniaczek

Chłopcy z zakładu karnego mają lepiej jak normalni pracownicy , obiadki od pani kierownik ,fajeczki , żal wielki żal... Ciekawe czy mydło też dostają

Kiepski
@Przystojniaczek

Jaki problem zrób włam daj się złapać wyrok i ODSIADKA w ZK i przyjdziesz do finał będę fajki i inne profity

Karolek

Witam są jeszcze przyjęcia na wózek? Jak ta praca u was wygląda? Jest ok bo szukam i mogę zaraz przyjść. Jakie macie wózki?

Karolek
@Karolek

Hej są przyjęcia przychodz bo jest ok. Wózki spoko atmosfera super praca w cieple , no czasami na dworze ale to chwilę.

Gicior

Gdzie są setki w maju ? A może wybitki róbcie za darmo

Przyjemniaczek

Ciekawe kiedy te tłumy z zakładu karnego wpadną, żenada

kandydat

witam. czy moglby mi ktos napisac cos wiecej o pracy na stanowisku spec. ds jakosci bo na pracuj.pl pojawilo sie takie ogloszenie. z gory dziekuje. pzdrawiam

nick

pytanie za jaka kase? technologa tez poszukuja oraz fizycznych na rozne stanowiska. na stronce final sa ogloszenia w zakladce praca.

1 dlugopis 4RP

to slaby zawodnik skoro dal sie zrobic w bambo bo o ile mi wiadomo za jakosc odpowiada wg polityki jakosci (ksiega jakosci) kazdy pracownik poczawszy od sprzataczki na prezesie skonczywszy. kto w takim razie kupuje wyroby zakladu skoro nie spelniaja norm jakosci?

kocur
@kandydat

nikogo nie zatrudnia bo kierownik boi sie ze przyjdzie ktos madrzejszy od niego i go wygryzie

ewelina
@kocur

o jakiej jakosci my mowimy?! tam nawet nie ma kto rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzic

jsw koks

nie, ale szkoda ze final nie daje odpowiedzi zadnej kandydatom po rozmowie kwalifikacyjnej. a pozytyw to taki (usunięte przez administratora) deweloper w bedzinie.

maslak

glosowaliscie na pis i adriana to jak ma byc dobrze? ale ukladanka powoli sie sypie. kurski odstrzelony. adrian 10go maja dostaje zolta kartke a 24 czerwona hehe

X

Halo pani kierownik Gdzie są te rzesze chętnych na nasze miejsce???

Antyradar
@X

Czekają na robotę po siedem dni, nikt normalny nie pracuje tylko po sześć XD

roq4
@X

stoją pod bramą albo siedzą w wojkowicach

Q8
@roq4

W sumie mamy już człowieka ze "zdolnościami przywódczymi" z Wojkowice. Dyrektor Karol czuwa hahahaha

Misisipi
@X

Kierownika może wkoncu się doczekamy. Apelujemy

ciekawy

moglby ktos wyjasnic jakie sa zaleznosci miedzy final a yawal?

Owczarek

Cześć Wam, Mam do Was pytanie. Byłem na rozmowie odnośnie pracy w firmie,która otwiera tłocznie na zachodzie Polski. Podobno do budowy struktur chcą ściągnąć ludzi z branży i przez przypadek HRowiec wygadał się,że to firma z Dąbrowy. Nie ma przecież w Dąbrowie innej tłoczni niż Final. Czy ktoś się od Was zwalnia? Pozdrawiam.

¥
@Owczarek

Prezes M. Jagiełlo złożyła rezygnację i pełni swoją funkcję tylko do końca roku.

Niebiosa się radują :). W domu uczono mnie, żebym nie cieszył się z czyjegoś nieszczęścia. W tym konkretnym przypadku zawiodę rodziców, bo radość mnie rozpiera i pewnie nie jestem w tym odosobniony.

Ra’s al Ghul

W pakiecie może zabrać pożal się kierowniczke anodowni.

@232

Jeżeli pójdzie do konkurencji, to my mamy problem,a nie Jagiełło. Zbudowała final ze zgliszcz. 99 % klientów przyszło z nią. Cieszysz się, że pójdziesz na zasiłek? Mi do śmiechu nie jest.

Owczarek

Dzięki za info. Dowiedziałem o tym z rynku. Pracowałem kiedyś z dyrektor Jagiełło i było różnie,ale zasady w sprzedaży były jasne. Jeżeli nowa tłocznia celuje w nią, to Final leży.

@232

Jak nie będziesz miał, co robić i cie zwolnią, to rodzice powiedzą ci: synu jesteśmy z ciebie dumni. Mistrzu jesteś.

@Piter

A jakie to zgliszcza zastała ta "pani" , że tak zapytam i po kim ? O czym ty piszesz?. Od kiedy to osoba przychodząca na gotowe, buduje firmę ze zgliszcz ?. Wiesz jaki popyt na aluminium był w latach 1999, czyli od powstania Finala, a jaki jest od kilku lat pracy owej "pani" ? Pewnie nie wiesz bo i skąd. Tyle w tym zasługi tej "pani", co świeżego powietrza na anodowni. A tak na marginesie - mnie zasiłek nie grozi bo nie uzależniam swojego życia zawodowego i konta od jakieś mało interesującej osóbki. Skoro w obecnych czasach myślisz o zasiłku, bo twoje bóstwo odchodzi do rzekomej konkurencji, to bez wątpienia intelektualnie pasujesz do obecnego Finala..

Ra’s al Ghul
@Piter

A zdjesz sobię sprawe że świat nie kończy się na finalu

@Owczarek

Nie wiem na ile za obecną sytuacje w firmie można obarczyć panią Jagiełło ale średnio rozgarnięty nawet człowiek zda sobie sprawę że za większość wtop odpowiedzialni są ludzie na stanowiskach kierowniczych którzy nigdy nie powinni ich dostać. Spójrzcie co dzieje się w anodowni, jeszcze trochę i pracować będzie tam jedynie MN z brygadzistami - o przepraszam, mistrzami.

@Owczarek

Antoni to prawda w rodzinie nic nie ginie. A słyszałeś może o kontraktach i zobowiązaniach, które obowiązywały i długo jeszcze będą obowiązywać?. A co do zasad to były i są tylko jedne i niezmienne - niczego nie żądaj, niczego nie wymagaj, niczego nie komentuj, niczego nie próbuj, nie grymaś, klakieruj, uprzejmie donoś, usługuj, pajacuj i udawaj że coś wiesz.

@Magilla

Pracuje tu 13 lat więc wiem,jak było i jak jest obecnie. W 1999 roku były trzy tłocznie. Jak ty chcesz porównywać gruszki do śliwek?Poprzedni dyrektor, gdy odchodził sam powiedział, że nie ma kasy by wlewki kupić. A co jest dziś? Maszynka do zarabiania kasy. Jesteś kłamcą. Wiem, jak było. Wiem jak jest dziś.

@Ra’s al Ghul

Masz rację. Co nie zmienia faktu, że idą trudne czasy, bo firmy zaczynają odczuwać kryzys. Myślisz, że będzie łatwo pracę znaleźć? Większość z nas pracuje tu minimum 10 lat. Ilu już było tu kozaków, którzy poszli i wrócili? Ja znam takich trzech.

ewa
@Obserwator

To jest ten feniks z popiołu :) o którym napisał Piter. Obie firmy zdewastowane niczym po huraganie Dorian. Kadry dobierane na wzór PRL. CZYTAJ -mierny idiota awansował aby móc wyżywać się na robolach. a efekt dziś taki jak napisałeś.

@Piter

Pracujesz 13 lat i nie wiesz ,że na wlewki nie było bo właściciel uprawiał swoją niezrównoważoną politykę ? mało wiesz, bo mało widziałeś. Były 3 tłocznie i śmieszny popyt, dziś masz pras do cholery i wszyscy mają co robić - kumasz czaczę, czy za trudne?. Sporo jeszcze musisz się uczyć. Trwaj dalej jako niewolnik obozu stworzonego przez twoje bóstwo. Będziesz szczęśliwym człowiekiem wpatrzonym w "maszynkę zarabiającą kasę" .

@Piter

Zmień robotę z serca radzę. Siedzisz w szafie 13 lat!!! ogarnij się. Jest wiele życia poza Finalem stworzonym przez MJ.

@Magilla

(usunięte przez administratora) Za chwilę nie będzie co robić i wszyscy pójdziemy boso przez świat.

Pol
@Mały

Widzę, że niektórzy zostali odpowiednio zabalsamowani przez MJ niczym ortodoksyjni wyznawcy PiS. Trzeba być mocno nieszczęśliwym, żeby uzależnia swoje być lub nie być od finalna. Ja jakbym był właścicielem kazalbym robić miłośnikom MJ za kg zymloka, bo i tak będą robić z miłości

@Pol

Pożyjemy, zobaczymy. Każdy dobry specjalista zrobi to samo, co cesarzowa. Nie będzie co zbierać. Możecie drzeć jape, ale takiego menadżera ta firma nigdy nie miała i mieć już nie będzie.

Pol
@Mały

Szczerze, żal mi ciebie. Obierając sobie taką osobę za wzór trzeba być albo mocno nierozgarniętym, albo mieszkać w komórce na węgiel w Strzemieszycach, co jedno drugiego nie wyklucza. Jest spora szansa, że oprócz tej twojej cud carycy nie widziałeś menadżera z klasą i głową na karku, ale to już twój problem i zarazem nieszczęście. Cesarzowa heheh mój Boże, jaka cesarzowa takie i cesarstwo :).

Jaca
@Magilla

Przyszła "na gotowe"? To po co by miała przychodzić Na gotowe? Z padaki jesteśmy trzecią, czwartą tłocznią. Można kogoś nie lubić, ale obiektywnym warto czasem być. Pewno jesteś jednym z tych, którzy jakby nie było zawsze będą niezadowoleni. Co ty tu jeszcze robisz?

@Jaca

Rozumiem, że wybudowała ten zakład i stworzyła kadrę ? Oprócz listy klientów, których z.................... poprzednim pracodawcom nie wiele trzeba było chyba robić, biorąc jeszcze do tego koniunkturę. Pewnie przez te lata udało się jej co nieco zrobić , ale czy można tu mówić o zbudowaniu firmy ze zgliszcz ? Jakich zgliszcz ?

Wernyhora
@Magilla

Że wtrąca, bo w firmie mówią, że się wątki nowe pojawiły. Pamiętacie, jak trafił na hale rejestr z KRS? Nie pamiętam, który to był rok:strata 7 mln w plecy. Za zeszły rok wynik według wtajemniczonych 13 mln zysku. Ma ktoś wątpliwości, że przez te 9 lat mieliśmy właściwą osobę na właściwym miejscu?I jeszcze jedno. Prezes zawsze mówiła, że to nasz wspólny sukces, a tu co poniektórzy umniejszają rolę MJ. I wy mówicie o klasie?

@Wernyhora

Ile MJ ci płaci za ten pijar?. Może zrobimy tu ranking "ręce w górę kto będzie płakał po niej"?. A co do 13 mln zysku. Te 13 mln to nasz wspólny sukces tylko kasa za ten wspólny sukces w kieszeni nie naszej. A co do klasy - naprawdę proszę nie opowiadaj już pierdół. Człowiek z taką klasą jaką prezentuje ta pani w normalnej firmie nie miałby co szukać. Zapamiętaj, ludzie z klasą nie zabiegają o nic, ale są. To tak jak z kobietami – są kobiety piękne, a także są takie, które tylko zabiegają o to, aby być piękne. Niestety, w tym konkretnym przypadku nie mamy do czynienia ani z jednym ani z drugim.

Wernyhora
@Magilla

Było minus 7, a jest 13 na plusie. Twierdziłeś, że było przed nią bardzo dobrze, a za jej czasów źle. Masz czarno na białym. Argumenty masz z (usunięte przez administratora) y. Twoja aluzja do kobiety jest tak prostacka, że dyskusja z Tobą nie ma sensu. Z prostakiem i (usunięte przez administratora) rozmowa w jakiejkolwiek formie nie ma sensu, bo (usunięte przez administratora) i prostak pokona każdego doświadczeniem.

@Wernyhora

Wiesz po czym poznaje się wsiowego barana? po tym, że gdy nie ma argumentów i jest osamotniony w swoich twierdzeniach wyzywa wszystkich od prostaków. No cóż dałeś/aś popis. Swoją drogą skoro twierdzisz, że było 7 a jest 13 to proszę o konkrety jj. skąd czerpiesz taką wiedzę (mam nadzieję że nie z Superexpresu). Tylko konkrety, bo jak narazie to twoje(usunięte przez administratora) o czarnym na białym ma takie samą wagę co moje o wygranej w totka. Czekam na konkrety !!.

Bolek
@Piter

To trochę za mało pracujesz i gów=o wiesz!

oko
@Wernyhora

Tak oto odszedł Wernyhora, Kozak Siczy Zaporowskiej, syn Atamana Dymitra Wasiliewa, poddany carycy Magdaleny I Wielkiej, niezłomny żołnierz Finala, obrońca nieprzyzwoitości i kłamstwa Chrzanowskiego. Amen.

Bobek
@Magilla

Te dane są ogólnodostępne. Nie w Super ekspresie ale na stronach Monitora Sądowego gdzie są obowiązkowo zamieszczane sprawozdania finansowe.

magda
@Wernyhora

A te super zyski to czasem nie duża zasługa Tłoczni Yawal i klientów Yawalu ?.

@magda

Witam! Widziałem, że firma poszukuje obecnie pracownika produkcyjnego. Przeczytałem, że na początku oferowane jest szkolenie wprowadzające. Moglibyście napisać, czy wystarcza ono, aby w pełni nauczyć się poprawnego wykonywania powierzonych obowiązków?

@Jacek

Brygadzista przyniesie ci do podpisu kilka kart szkoleniowych i przydzieli do starszgo stwżem pracownika żeby on wszystko co tłumaczył - takie to szkolenie.

@Obserwator

Dzięki za odpowiedź. Dodaj jaka umowę dostają na początek nowi pracownicy i ile trwa okres próbny?

@Jacek

Umowa o pracę, max. 3 miesiące okresu próbnego.

@Obserwator

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś doświadczonym pracownikiem i dobrze znasz warunki pracy. Czy na produkcji można pracować na akord lub brać dodatkowe godziny, żeby więcej zarobić?

roq4
@Ra’s al Ghul

niestety nie zabrała

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final