lulex

Skarżysko-Kamienna

Opinie o lulex

anonim 2010-12-08 16:11:28
BARDZO MI SIE PODOBA ,PRACUJĘ TAM 15 LAT,CHOCIAŻ PLACE NIE SĄ WYGÓROWANE ,TO ATMOSFERA BARDZO MILA JAK NIGDZIE DOTĄD.SZEFPSTWO PRZYCHYLNE JAK W NAJLEPSZEJ RODZINIE. WARUNKI PRACY SĄ WSPANIAŁE,
GOSC 2015-03-13 18:59:56
warunki pracy wspaniałe dobre sobie Pan sobie pomylił pracę fizyczną z pracą biurową na magazynie obiecuje umowę o pracę i śliwki na wierzbie. Totalny nie ład i chaos
anonim 2015-03-15 21:41:10
na początek umowy śmieciowe, potem oczywiście najniższa krajowa - i tak do końca Twojej kariery w tym pożal się Boże zakładzie...
wers 2015-07-26 06:33:41
Moja żona próbowała tam pracować , to fakt harówa fizyczna na magazynie + prowadzenie dokumentów gdzie w normalnej hurtowni zajmują się tym 2 osoby może ten pan poszuka pracownika z ukrainy bo w polsce będzie mu trudno, odradzam każdemu
Ada 2016-02-22 13:58:43
Te pozytywne opinie pisał pewnie sam szef.
RX24 2016-04-22 12:44:44
Pracowałem tam chwilę i cieszę się, że już nie muszę. Współczuję tylko dziewczynom z handlowego (jeśli jeszcze tam pracują). Firmą powinien zainteresować się PIP i to dawno
Nick 2016-05-12 22:36:25
Unikać jak ognia tej rodziny, dorobkiewicze na cudzych kosztach. PseudoFirma
Zostaw swoją opinię o lulex - Skarżysko-Kamienna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lulex