Opinie o Eurofloor Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eurofloor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurofloor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofloor Sp. z o.o. w Kraków

Boro Nowy wpis

Eurofloor wydaje się być firmą, która ma jasno nakreślony biznesplan. Tylko nie wiem w 100% czy można liczyć na pracodawcę jeżeli chodzi o pomoc w rozwoju...

pan parkiet Nowy wpis

nie wiem czy wy też tak macie ale jak wchodze na stronę to w zakładce "o firmie" jest pusto. akurat szukam nowego pracodawcy ale ten nowy którego znajdę musi być stabilny i perfekcyjny. Eurofloor Sp. z o.o. chyba nie jest tak solidny internetowo jak jego wspaniałe podłogi. to drobne niedopatrzenie rzutuje na naszej dalszej wspólnej współpracy. a ile płaca netto w tej firmied

kuska Nowy wpis

don Bronko z nich wszystkich byl najgorszy, wszystko za plaecami sie odbywalo

klaudiusz

a don Bronko robi za pielęgniarkę ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eurofloor Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
jowisz

eurofloor nigdy nie był producentem paneli inne firmy firmy produkowały dla nich panele pod nazwa eurofloor jedynie (usunięte przez administratora)zapytać czy ma coś takiego albo allegro

coach
@jowisz

kolekcja palazzo była robiona przez firme Berry floor, poszukaj tego czegos na ich stronie + zobacz kto ich dystrybuuje w Polsce i po bolu

kaski smrod

jaka praca firma zbankrutowala w tamaty roku, Wieniu leczy się psychiatrycznie a Rogu robi za psychiatrę

niefanka Nowy wpis
@coach

czy wiesz może kto był producentem kolekcji Classic Line, poszukuję dęba antycznego i nie wiem, gdzie go teraz dokupić

kort

Czy ktoś z byłych pracowników wie co się stało z linią produkcyjną Eurofloor? Próbuje dorwać panele z kolekcji Palazzo i tak się łudzę że ktoś może przejął produkcje tej kolekcji

alf

boski :P

piszel
@alf

wiedziałem, zadzwonilbys do kolegii

alf

co tam się teraz dzieje w tym eurohloorze? (usunięte przez administratora)

syzyf
@alf

a kto pyta?

egon olsen

najlepsze na świecie

wrożbita Maciej

18.7.2013 nastąpił koniec zgodnie z moimi przepowiedniami Eurofloor został zlikwidowany http://www.eurofloor-original.eu/pl/aktualnosci/12/OGlOSZENIE-UPADlOsCI-UKlADOWEJ i tak to wieniu doprowadzil się razem z kolesiami do obledu

brudny rowek

i jak widac polityka (usunięte przez administratora)doprowadzila do sytuacja jak powyzej , zgnoili wszystko co bylo mozliwe do zgnojenia , zaryli kure znoszaca zlote jaka a na koniec widze ze Prezesunio (usunięte przez administratora)abdykowal i mamy krola na tronie w postaci (usunięte przez administratora)ktory zostal powolany zeby posprzatac , zalama moi drodzy , tyle krwi przelanej a mataly i tak to zrypaly

jan dlugosz

Przejrzyj listę wszystkich ogłoszeń i wpisów do KRS dla tego podmiotu Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 3 czerwca 2013 r., sygn. akt VIII GU 116/13/S, ogłoszono upadłość dłużnika Eurofloor Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Krakowie, z możliwością zawarcia układu, pozostawiając upadłemu zarząd jego majątkiem. Wzywa się wierzycieli upadłego do zgłoszenia swych wierzytelności do Sędziego komisarza w terminie do dnia 20 lipca 2013 r., oraz wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomości należącej do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia w terminie do dnia 20 lipca 2013 r., pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym. Na Sędziego komisarza wyznaczono SSR Barbarę Felę. Na nadzorcę sądowego wyznaczono Łukasza Zagórskiego. Postępowanie upadłościowe prowadzone będzie pod sygnaturą VIII GUp 27/13/S.

prywatna asystentka

Zdychaj leza juz na ziemi a wielcy z rynku depcza im po karkach, ciekawe co ten drugi zamierza robic , jeden jest coachem:) i sprzedaje ferment ludzioma ten drugi co on biedny potrafi poza zamknieciem sie w biurze i wydawaniem polecen przez telefon.

imposed cretiono

i jak modry zdechly przy pustej misce, slysze ze skrobia dno, a jeden z nich zajmuje sie coachingiem wpajajac biednym ludziom glupoty ktore jak ich doprowadza do updaku. - ogolnie nie polecam

Hania

padli juz , prosze o update, bo ciekawam co sie dziejw w knieji i dabrowie

cipcia

upadłość

golasy

trzeba mieć fantazje dziadku, coach i trener biznesu, ja pierdziele, ale PR zawsze miał dobry

nie pijacy alkocholik

co tam słychac u (usunięte przez administratora) dalej chlopaki ciezko pracuja, jak ich znam a znam dobrze to chlopaki naprawde ciezko pracowali na to do czego doszli, aż sie dziwie co tutaj wypisujecie, zobaczcie na poorane bruzdami rece (usunięte przez administratora), co najmniej jakby w kamieniolomie tyrał, a (usunięte przez administratora)poatrzcie na ztyrane oblicze.

taboret

ja slyszlem ze od kwietnia najnowszym srodkiem platniczym bedzie plastik z biskupinskiej, a nazywac sie to bedzie ze placimy w szrotach

szalony bazyl

ja słyszałam że forinty

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofloor Sp. z o.o. - Kraków

Eurofloor Sp. z o.o.