Opinie o BRITOP Lighting Sp. z o. o. w Bierawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRITOP Lighting Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRITOP Lighting Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRITOP Lighting Sp. z o. o. w Bierawa

YYYYY

3 lata temu szukali pracownika biurowego, ktoś wie czy było dużo chętnych i czy wysokie wymagania stawiają? Szukam czegoś podobnego i chcę złożyć cv w ciemno. Na jaką kasę teraz można liczyć, dużo więcej niż 3 tyś? Jakie konkretnie są godziny pracy?

Czytam, że ktoś pisał o dawnym ogłoszeni dla pracownika biurowego, a ja widzę, że teraz właśnie zaczęła się nowa rekrutacja i można cv wysyłać. Napisali w ofercie, że wymagany jest język francuski, a mile widziany angielski dodatkowo. Czy rekrutacja sprawdza oba języka? Czy tylko jedne lub wcale nie sprawdzają? Może posiadanie dyplomu wystarcza?

jesieniara Nowy wpis

Jakie benefity są proponowane pracownikom ?

YYYYY Nowy wpis

Wald Nowy wpis

Siemanka ktoś poleca ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Mariusz

Jak z atmosferą?

Edyta
@Mariusz

Pytasz o atmosferę między pracownikami czy szefostwem ?

Witam, byłem na rozmowie odnośnie PH. Marnie! Pytania sztampowe, można było zadać je przez telefon, lub wyczytać z CV. Warunki pracy słabe. Firma wybuliła się na sponsoring siatkówki, czym się bardzo chwali, na pracowników już nie starczyło :(. Kasa kiepska, samochód to skoda rapid uboga wersja. Ogólnie rekrutacje uważam za źle zorganizowaną. Ciasna kawiarnia w centrum handlowym, brak komfortu rozmowy. Przejechać kilkadziesiąt kilometrów na 15 min mało merytorycznej rozmowy, raczej strata czasu.

Ciekawy
@Michał

Dali Ci pojeździć autem na rozmowie że już wiesz że wersja słaba? Ciekawe co osoba rekrutująca powie o takim który jeszcze zatrudniony nie jest a już opinię wystawia. Żenujące. I świadczy głównie o kandydacie.

@Ciekawy

@Ciekawy - naucz się czytać. Oferta została odrzucona przez kandydata ogólnie ze względu na proponowane warunki, a samochód był tylko dopełnieniem. Samochód to wartość dodana do proponowanych warunków która okazała się być słaba w ocenie kandydata. Kiepska oferta złożona przez pracodawcę świadczy o pracodawcy, a nie o kandydacie - i to właśnie jest najbardziej żenujące...

Ciekawy

To co piszesz człowieku świadczy tylko o Tobie. Niestety nie dobrze. Tak się składa że byłem na tej rekrutacji. Normalna firma. Rynkowe warunki zatrudnienia. O wersji ubogiej czy bogatej auta nie rozmawiałem bo nie to jest kluczowe. A Ty się zastanów czy przyjazd na rozmowę nie jest po to aby Ciebie oglądali. To oni organizują rekrutację A nie Ty. Powodzenia w znalezieniu cudu. Dobrze że odrzuciłes jak piszesz. Inni mają większe szanse.

Oczywiste

Kandydat nie miał wpływu na przedstawioną mu ofertę

Kazimierz januszowy
@Michał

Z kim odbyła się rozmowa ? Miał kompetencje by zadać właściwe pytania ?

Honorata

Czy wciąż tutaj są jakieś rotacje o których była mowa ? Zmienia Wam się skład ? Czy jest raczej stabilny ?

Malgozka

By robotę chycić ile etapów rozmów trza zaliczyć? Jakieś podchwytliwe pytania i przygotowania poczynić należy

Edyta
@Malgozka

Z tego co mi się wydaje jest jeden etap, ale nie jestem pewna. Może ktoś potwierdzić?

Xyz

pracownicy donoszą na siebie nawzajem, kiepska atmosfera,. Z tego co słyszałam pracownicy Britopu zmieniają się bardzo często. Ciekawe czemu? Może nie da się tam wytrzymać?

Cześć, chciałabym dopytać o parę kwestii odnośnie Twojej opinii na temat Britop. Napisałaś, że atmosfera pracy dla Ciebie była w firmie tragiczna. Dlaczego tak sądzisz? Powiedz proszę, jak to widzisz, bardzo mi zależy na Twojej opinii. Pozdrawiam.

Donos?
@Xyz

Mówisz że pracownicy donosza na siebie nawzajem ????? Może tylko ty jeden tak sadzisz??? Jeśli byłoby tak jak sądzisz , to musiałoby być przyzwolenie na takie donosy? Ktoś może w takim razie oczekuje na takie donosy? I dlatego ma to miejsce ? Chyba, że jest inaczej i to brednie ?

Julian

Czy podoba się wam atmosfera między pracownikami?

Honorata
@Julian

dobrze że pytasz, bo też chce wiedzieć jak to teraz wygląda! będziesz się zatrudniać? :)

Aaron Izak

Dostaje pracownik paczki z okazji świąt? Końca roku?

Danuta
@Aaron Izak

Dobra, przejrzałam wszystkie komentarze i chyba wiem, jak to działa. Ktoś naśladuje robota, wpisując seriami jednozdaniowe pytania, czasem dziwaczne. Tylko po co ta zabawa? Przyczajałam się tu, bo liczyłam, że ktoś napisze o zarobkach (było ogłoszenie na specjalistę ds. obsługi klienta plus trochę marketingu i ofertowania). A tu jakieś gry, bawi Cię to?

Beobachter

Czy jest tu przemyślany koncept?

@Beobachter

O jaki koncept ci chodzi, bo nie zrozumiałem? Wszystkie działania w firmie są z reguły przemyślane...

Daro
@Kazimierz

Ja tez się chce dowiedzieć o co z tym chodzi?

Janusz i Grażynka
@Kazimierz

Kazik po co pytasz ? Wszystko jest doskonale.

@Daro

Pewnie chodzi o jakieś innowacyjne pomysły w firmie. Przynajmniej mi się tak wydaje. Pracujesz w firmie i słyszałeś, że będą wprowadzane nowe plany albo inicjatywy?

@Janusz i Grażynka

Co jest doskonale? Warunki pracy? Jak jest tak super to napisz ile płacą na rękę? Ile tysi się wyciągnie, bo nie wiem czy starać się o robotę, czy nie.

Maksymilian

Po ile jest teraz pracownik ? Tańszy czy podrożał?

Sebastian
@Maksymilian

Pracujesz lub pracowałeś w Britopie? Jak oceniasz to miejsce? Jaka panuje tu atmosfera i ile można zarobić? Czy stawki są konkurencyjne? Są jakieś premie i dodatki pozapłacowe? Będę wdzięczny za odpowiedź na te kwestie! :)

@Maksymilian

Pytasz o wynagrodzenie? :P Haha. A jakie stanowisko? Pensje idą w górę minimalne to powinno być więcej chyba.

Jan

Czy dyrektor handlowy jest niezmiennie od wielu lat ten sam? Są rekrutacje do tego działu w związku z rozwojem? I czy jest możliwość awansu na dyrektora handlowego ?

Komunikacja

Jak wygląda tu komunikacja? Czy osoby potrafią się efektywnie komunikować, słuchać , wyrażać klarownie oczekiwania?

Czy firma ma stronę internetowa ?

Grässlich

Super firma. Piekne rzeczy maja w asortymencie. Czy warto się przeniesc z Niemiec aby pracowac dla nich ?

Świąteczne prezenty

Czy świąteczne prezenty dla rodzin dostają pracownicy?

Filip

Nie rozumiem po co to narzekanie? Mamy dobrego pracodawcę oraz firmę! i do tego bardzo trudny moment dla całej gospodarki, opamiętajcie się z narzekaniem.

Dział handlowy

Z jakimi językami są preferowani kandydaci do działu handlowego? Asortyment wyglądający ciekawie Czy to fajne miejsce go pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o BRITOP Lighting Sp. z o. o. - Bierawa

• Jak się pracuje w BRITOP Lighting Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy BRITOP Lighting Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRITOP Lighting Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w BRITOP Lighting Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRITOP Lighting Sp. z o. o.
2.7/5 Na podstawie 28 ocen.

BRITOP Lighting Sp. z o. o.