Opinie o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska w Wrocław

gucio

Nie polecam pracy w HTP. Omijajcie tę firmę wielkimi krokami. W dziale IT, który i tak ma lepszą opinię od innych można liczyć na kompletnie nierynkowe stawki, dodatkowo brak szkoleń, podwyżek czy wsparcia od strony przełożonych. Cała firma oferuje bardzo biedne benefity, dodatkowo dla osób pracujących na miejscu ma do zaoferowania +6 minut pracy każdego dnia. Trochę to (usunięte przez administratora)w dzisiejszych czasach. :) Jakieś plusy? Siedziba mieści się blisko przystanku tramwajowego.

prośba do Zarządu

Czy firma może stanąć na wysokości zadania i prowadzić realną politykę prorodzinną? Czyli finansowe wsparcie dla rodzin, przez podwyżki zgodnie z inflacją? Rozważcie to proszę Drodzy Członkowie Zarządu, bo ludzie tracą zmysły, że nie starcza na kredyty i życie we Wrocławiu. Zyski są widoczne w KRSach, firma dba o budynek, ogród, sprzęt, socjal niczego sobie, (usunięte przez administratora) Opinia jest taka, że jak chcesz odejść lub jesteś lizusem, to wtedy dostajesz z inicjatywy kierownika podwyżkę. W imieniu własnym bardzo proszę o konkretne podwyżki, jakiś rozsądny system premiowy, lub realne szanse na rozwój finansowy. Bo nawet po pozytywnych ocenach rocznych nie ma podwyżki. A nic tak nie motywuje pracownika jak realna szansa na większe finansowe. Temat wynagrodzeń to taboo, dla kierownika czy hru, a ludzie i tak gadają, nawet gadają, w jakich departamentach nie ma premii i podwyżek(usunięte przez administratora) Wypłaty nie są na wrocławskie realia i rosnące koszty życia, nie są konkurencyjne dla firm z branży, a praca jest wykonana na wysokim poziomie. Dlatego bardzo proszę o realny program podwyżek i premii. Pewnie wielu pracowników dołączy się Kancelarii do tej petycji.

6 minut nie ma
@Anonim dawny pracownik

6 minut już nie ma, to jeden bonus na plus, wreszcie Zarząd przemyślał.

zielony

Czy to prawda, że Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska rozlicza z każdej minuty pracy? Co w przypadku osób palących, muszą odrabiać te kilka minut?

Aria
@zielony

To prawda, że jest się rozliczanym z każdej minuty, jest specjalna aplikacja, a w której wpisuje się rzeczy wykonywane poza aplikacją. A co do palenia to w firmie panuje zakaz opuszczania budynku więc przez 8h po prostu nie wolno palić.

Kiedyś pracowałem w tej firmie prawie 1.5 roku. Pierwszego dnia dowiedziałem się, że „ nie jesteś tu od myślenia” ale jak bym coś jednak wymyślił co może przynieść zyski firmie to mam to przekazać kierownictwu aby przekazali to dalej jako ich pomysł i dostali premie :) wynagrodzenia troszkę powyżej minimalnej krajowej ale praca fajna- jak trafisz do działu gdzie nie pracujesz fizycznie to wystarczy przez 8h i 6 min klikać losowe przyciski w systemie. (usunięte przez administratora)

Ada Nowy wpis

Dzień dobry. planuje aplikować na referenta ds. spadkowych. Myślę, że wskazane warunki jak najbardziej spełniam, pewnie wszystko okaże się na rozmowie. możecie mi o niej opowiedzieć? Z opisu już wiem, że czeka mnie jednoetapowa rekrutacja i szybka informacja zwrotna. Ta negatywna jest jakoś szerzej wyjaśniana?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

zielony

Była
@zielony

Jeśli jesteś palący to sie rozczarujesz... Tu nie ma wyjść na papierosa.

@Była

Dziękuje za informacje, a z ta kontrola każdej minuty pracy, niczym naliczanie sekundowe w sieci telefonicznej to prawda?

Była.
@Zielony

Tak, to prawda z czasem pracy. Rozliczają z każdej minuty. A dodatkowo do czasu pracy doliczają +6min. Czyli pracujesz 8h6min... Te 6 min dają na włączenie/wyłączenie komputera i wliczają to w czas pracy.

@Była.

Dziękuję za informację. Z banalnych 6min w skali roku zbiera się 24h. Czyli brak wyjść na fajkę, rozliczanie każdej sekundy pracy, problem z pracą hybrydową.. Reasumując dobrze, że jest to forum bo jednak nie przejdę do tej Kancelarii )

Aktualizacja
@Była.

Dane odnośnie 6m są nieaktualne- nie ma już tego od jakiegoś czasu. W każdej firmie są plusy i minusy i tu też.

Xxx
@zielony

Nie rozlicza, bo nie można wyjść z budynku i jest zakaz palenia

@Xxx

Dlaczego godzicie się na pracę w takich warunkach?

@Zielony

Masz na myśli papierosy i to czemu godzą się by jednak ich nie palić? Nie chodzi przypadkiem o prezentację przed klientem? Jest teraz oferta odnośnie postępowania sądowego. Współpracuje się z określonym działem czy wszyscy sobie pomagają?

Aria Nowy wpis
@zielony

Pracowałam tam przez chwilę i nie polecam tego pracodawcy. Zero pomocy od kierowniczki. Myśli że jest nie wiadomo kim. Dział zdominowany przez kobiety i mi jako kobiecie ciężko się tam pracowało. Z tego co słyszałam to nie lubią zatrudniać mężczyzn. Ja uważam że zawsze się lepiej pracuje jak jest ekipa mieszana, a nie z samymi kobietami, które mają humorki :). Mówię to jako kobieta. Zakaz opuszczania budynku w trakcie pracy też mnie zaskoczył. Człowiek na przerwie nie może wyjść zaczerpnąć świeżego powietrza.

@były pracownik

A jak ten wspomniany zakaz został tak właściwie uzasadniony? Nie wiem również czemu stawia się na zatrudnianie kobiet, to nie było wyjaśniane? Czy przy tym przynajmniej nie ma problemy z braniem wolnego jeśli ma się chore dzieci i tym podobne?

Referent

Rozmowa jak i cała rekrutacja bardzo profesjonalna. Trwała około 40 minut ale była przyjemna, jedna z lepszych na jakich byłam. Następnie kilkudniowe szkolenie, na którym uczysz się jak korzystać z programu do ewidencji. Po szkoleniu test, który nie należy do trudnych - są pytania dotyczące typowej wiedzy w zakresie windykacji, działalności firmy (na te dwa były przygotowywane materiały z których wystarczy się nauczyć) oraz programu. Jeśli uważasz na szkoleniu bez przeszkód zdasz.

Pytania standardowe jak na każdej rozmowie, dlaczego właśnie ta firma, czego się spodziewasz/oczekujesz, co wniesiesz do firmy, czasami można też wybrać dział.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Witam serdecznie. Nie widzę od dłuższego czasu opinii a właśnie udało mi się natrafić na ofertę pracy dla pracownika ds. ewidencji danych. Kancelaria nie podaje niestety widełek placowych, a przynajmniej tak wnioskuje po tej ofercie, czy byłaby wiec szansa na określenie jakichkolwiek przedziałów? Czy są jeszcze jakieś inne zasady o których warto wspomnieć? O tej o 6ścu minutach wątek mam już przeczytany

a to nie zanosi się na jakieś zmiany tak jak o tych minutach napisano? Nie wiem też jak to wychodzi z tym nadzorem, bo jeszcze mnie na miejscu nie było, ale jeśli o merytorykę chodzi to czy można wynieść z pracy odpowiednie doświadczenie zawodowe?

prośba do Zarządu

Onda
@prośba do Zarządu

Najlepszy sposób na podwyżkę to zmiana pracy... Polecam ???? Początkujący pracownicy w HTP dostają na start w granicach (usunięte przez administratora). Po rozmowach ze specjalistami z kilkuletnim stażem nie mają nawet(usunięte przez administratora) z przodu. Szanujcie się ludzie. Są kancelarie gdzie płacą więcej.

Bartek
@Onda

To albo kancelaria powinna wprowadzić jasne zasady podwyżek - bo w tym momencie co dział/departament to kompletnie inne zasady, i one bardzo bardzo rzadko zależą od jakości pracy. Bardziej od tego, kto pierwszy się domyśli, że można negocjować (to bardzo dotyczy również ich wysokości - trzeba utrafić w budżet działu) albo kto akurat ma szczęście.

@prośba do Zarządu

Nie są konkurencyjne dla firm z branży? W całej branży płaca niewiele powyżej minimalnej i często proponują zlecenia. (usunięte przez administratora) nie dotyczy tylko tej spółki a wszystkich innych mi znanych. Jeżeli masz wiedze o firmie podobnej, gdzie wynagrodzenie pozwala na spokojne życie to podpowiedz proszę, ponieważ już mnie to frustruje

Anonim dawny pracownik
@prośba do Zarządu

Szkoda czasu na takie prośby, lepsze wynagrodzenie można uzyskać w żabce lub wożąc Pizzę - przynajmniej nikt cię nie rozlicza czy jesteś 6 min ekstra w pracy. Myśleć za bardzo nie trzeba i dodatkowo dostaje się napiwki - no i najważniejsze - nie trzeba udawać ze się pracuje w poważnej firmie. A jak się wykona dobrze swoją prace to premie się dostanie i napiwek o wartości kilku godzin pracy w HTP :) najlepiej jak by całe piętro podziękowało za współpracę i poszło pracować gdzieś indziej, najlepiej z dnia na dzień, żeby sobie zarząd sam klikał te głupoty i ta korespondencje sprzątał. Ludzie zaczną gdzie indziej lepiej zarabiać i przynajmniej nie będą musieli sie tak poniżać żeby takie eseje do zarządu pisać bo naprawdę wstyd:)

6 minut nie ma
@Anonim dawny pracownik

6 minut już nie ma, to jeden bonus na plus, wreszcie Zarząd przemyślał.

Jak w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Beduin

Firma stawia głównie na młodych ludzi. Pewnie wynika to z faktu, że młodzi na picie zero nie narzekają na mikre wypłaty. Posiedzą parę miesięcy, zdobędą doświadczenie i do widzenia. Ktoś kto chce pracować, chce zarobić i utrzymać siebie i rodzinę z wynagrodzenia jakie tu proponują nie wyżyje. Na podwyżkę nie ma co liczyć. Na rozmowie obiecują a po okresie próbnym sto tysięcy wymówek. Praca dobra na kilka miesięcy, żeby było co wpisać w Cv.

Iza
@Beduin

ile trwa ten wymieniony okres próbny, trzy miesiace czy dluzej ?

Beduin
@Iza

Trzy miesiące.

@Beduin

Możesz określić o jakie konkretnie wynagrodzenie miałeś na myśli? Tu jest tak, że każdy zarabia nieco inaczej? Są widełki?

Kozak
@Beduin

Jeżeli przez młodych rozumiesz osoby do 50 to masz rację ????jest trochę osób powyżej 26roku życia i dalej pracują. Kasa mogłaby być lepsza, to fakt, ale widać kancelaria ma też plusy, skoro ludzie tu dłużej pracują.

Obserwator

Praca nie jest zła, zależy przede wszystkim od działu. Niestety zarobki nieadekwatne jak na branżę i miasto Wrocław. Budynek odstawiony, a podwyżki są tylko po to, aby pensja nie zbliżyła się do minimalnej. Polecam jednak pracę w sekcji porządkowej. Zarobki myślę, że niegorsze od niejednego pracownika na stanowisku specjalisty, a masz liczne premie, trzy przerwy dziennie,(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Niestety aby się dostać musisz mieć znajomości, wszak inna nazwa to sekcja rodzinna.

Top
@Obserwator

(usunięte przez administratora)A każde dodatkowe zajęcie wyznaczone bądź przypomniane przez kierownika (przed sezonem) zakończone jest premia, bo Panie rywalizują między sobą między piętrami, kto zrobi szybciej, nie ważne, że zrobione jest to po łepkach nikt tego nie kontroluje przecież, a kasa musi się zgadzać (usunięte przez administratora)

Gosik
@Obserwator

mam pytanie ile na początek oferują ? tak mniej więcej na rękę ? Pozdrawiam

@Gosik

Żeby nie było najniższej krajowe kilka zł więcej beznadzieja

gucio

Czy zdarzają się nadgodziny w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Jaka jest kultura pracy w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Ola

Calkowity brak

@Ola

To może inaczej. Jaka jest organizacja pracy i czy występują tu jakieś konkretne przyzwyczajenia, do których należy się dostosować po wdrożeniu? Wdrożenie samo w sobie jak obecnie przebiega?

Pantera
@Wiktoria

Dostajesz opiekuna adaptacyjnego, który Cię szkoli. Szkolenia to niekończąca się opowieść. O podwyżce możesz pomarzyć bo przecież szkolenia masz nie skończone... (usunięte przez administratora) Ogólnie powierzchownie na rozmowie wygląda wszystko ok i ładnie brzmi... Ogłoszenie cały czas wisi... (usunięte przez administratora) Przyjdź to się przekonasz ;)

@Pantera

Zawsze możesz napisać wprost, sugerujesz przy tym jakąś negatywną niespodziankę? Jeśli tak to jaką i z czego miałaby wynikać? Co z tą korespondencją tak konkretniej, jakie są podstawowe obowiązki?

Grzejniki

Weźcie włączcie grzejniki w tej firmie, bo przecież idzie zamarznąć w środku.

@Grzejniki

Był właśnie mail o niespodziewanej awarii, firma czeka na serwis.

Pantera

"Nie zasługujesz na pracę w takiej firmie"...? Mam nadzieję, że cała wypowiedź to sarkazm... Co oprócz ciepłych grzejników może zaoferować firma? :D

@pracownik

i po jakim czasie firma tak naprawdę załatwia tego typu sprawy? mail był prawie natychmiastowy a reakcja w sprawie widocznego problemu? tutaj został przytoczony problem odnośnie środowiska pracy a co z pozostałymi? jakie najczęstsze mogą się przytrafić odnośnie już bezpośredniej pracy, co najczęściej zgłaszają?

Czy jest możliwość pracy hybrydowej?

Pusto
@Kasia

Zależy w jakim dziale i od podejścia kierownika.

@Pusto

osoba zatrudniona ma jakikolwiek wpływ na to wspomniane podejście czy to raczej standard jest a nie kwestia indywidualna? pod tym względem który konkretnie dział polecasz a który ewentualnie odradzasz?

Zawiedziony

Serdecznie nie polecam. Zmarła moja babcia niestety zostawiła dług po sobie która oto ta kancelaria wykupiła go. Wykupiła 21.12.2022 roku i dopiero 13.02.2023 raczyła wysłać informacje "WEZWANIE DO NIEZWŁOCZNEGO KONTAKTU" zadzwoniłem do nich ale niestety nie mogą udzielić żadnej informacji w dniu dzisiejszym tj. 27.02.2023 tylko odsyłają do kontaktu w dniu jutrzejszym. Działają po prostu na moją szkodę naliczają sobie odsetki. Nie umieją nawet odpowiedziach na pytanie dlaczego nie odzywali się od momentu zadłużenia tylko po dwóch miesiącach. (usunięte przez administratora)

lady_with_the_cat

Pracowałam w (usunięte przez administratora) i archiwum i wspominam tę pracę jako koszmar. Kontrola każdej minuty Twojej pracy, klikanie w aplikacji mierzącej Twoją wydajność ((usunięte przez administratora)i na moja nieśmiałą uwagę, że 3h w archiwum non stop polegające na ciągłym staniu, wyciąganiu segregatora i nachylaniu się jest zabójcze dla mojego kręgosłupa usłyszałam, że "będę mieć więcej takich zadań"). Toksyczna atmosfera, kierownictwo bez umiejętności zarządzania tak dużym zespołem, (usunięte przez administratora). To jest praca na chwilę, na przeczekanie, dobra dla studentów zaocznych, ale nie na dłużej. W żadnym innym miejscu nie pracowało mi się tak źle i nie czułam się tak (usunięte przez administratora). Firma jest typowym (usunięte przez administratora), ale pozuje na przyjazną i nowoczesną korporację. A, i w nawiązaniu do wypowiedzi osoby powyżej z dzieckiem, to przypomniał mi się tekst pani z (usunięte przez administratora), że jak "mieć dzieci, to tylko w tej firmie, bo taka jest przyjazna". O ironio!. Podsumowując, jeśli nie potrzebujecie jakiejkolwiek pracy "na już", to radzę dać sobie spokój z tą firmą.

Była
@lady_with_the_cat

Jak bardzo się z tym zgadzam... Jakbym czytała swoje odczucia... Atmosfera fatalna, pieniądze żenujące, podwyżek nie dają a wymieniają pracowników. Wystarczy spojrzeć na rekrutację, która ciągle się odbywa. Ludzie przychodzą i odchodzą.

Miałam dostać kolejną umowę. Na pytanie o podwyżkę usłyszałam odpowiedź "jeśli poprawisz szybkość we wkładaniu dokumentów to za 3 miesiące (usunięte przez administratora)zł brutto" Poczułam się jakbym dostala w twarz. Odmówiłam i odeszłam. Gdy dziecko chorowało, (usunięte przez administratora)

Zdemotywowana

Zgadzam się z podwyżkami. Na rozmowie obiecywanki cacanki a po okresie próbnym zero podwyżki... Czuję się zdemotywowana do dalszych starań. Po co mam się wykazywać skoro to nie jest nagradzane? Już na starcie dostałam mało a przy obecnej sytuacji w kraju wstyd się przyznać ile tu zarabiam. Za tą pensje nie jestem w stanie sama się utrzymać. Jestem na etapie szukania innej pracy bo wiem że w tej kwestii nic się nie zmieni. Co mi po prestiżowej pracy w Kancelarii jak zarabiam mniej niż sprzedawca Biedronki? Wstyd dla Kancelarii , że tak docenia swoich pracowników.

@Zdemotywowana

No to teraz dałaś mi zagwozdkę do zastanawiania się. To możliwe, żeby właśnie w kancelarii w ten sposób płacono? Skoro podobno w taki sposób reagują na sugestie co do podwyżek to ciekawa jestem jak aktualnie rotacje tutaj wyglądają? Ile osób jest zatrudnionych?

nick

Firma ((usunięte przez administratora)) (usunięte przez administratora). Jeśli idziesz w dobrej wierze do (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)z problemem osobistym (tak się przecież zdarza, kiedy chcesz wytłumaczyć np. swoją niedyspozycję), to wiedz, że najpewniej połowa tej plotkarskiej firmy będzie o tym wiedzieć.

Ilona
@nick

Co to znaczy? Bo to co piszesz ze ktoś rzucił plotkę czy przekazał coś co powiedziałeś to chyba nie podpada pod wrażliwe dane zbytnio, jest coś jeszcze?

Programista

Witam, jaka tam jest sytuacja na dziale informatycznym? Warto zaaplikować się na Junior .NET Developera?

Hanna
@Programista

I jak tam, wysyłaleś cv? Jeśli tak to napisz jak było, ciekawa jestem o co pytali itp :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska
2.5/5 Na podstawie 245 ocen.
  • Kwidzyńska 2
    51-416 Wrocław