Opinie o Sandd, Fresh support w Apeldoorn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sandd, Fresh support. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sandd, Fresh support o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandd, Fresh support w Apeldoorn

lukasznl Nowy wpis

witam pracowalem tam 1.5 roku na kontrakcie 24h.i powiem szczerze ze sandd To totalne dno.zaczynajac od Denisa gruba swinie.ktory zamiast robic to lazi w kolko Oszukuje i dba tylko o swoja zmiane bo na jego zmianie robi jego pozal sie boze ksiezniczka Heheheh iza tez sie spasla jak swinia i teraz sa dwie swinie na hali hahahha.a ona sciagla sobie Tam braciszka,ktory tez zamiast robic to lazi i folie zbiera hahah ot cala filozofia. Pozatym jak wszedzie ludzie trzesa (usunięte przez administratora) ze szok.na mittingu jaki mial miejsce jakos w lutym 2013.nikt sie nie odezwal ani slowem na temat ze sie nie szanuje ludzi ze sie wykorzystuje wciaz jedna zmiane.ze zaniskie zarobki ze zle kontrakty.totalnie zero.tylko ja sie odzywalem i Gienek z ekspedycji.kiedys robila tam fajna ekipa ale kazdy kto madry uciekl a zostaly same barany hahahah banda grubego.gruby potrafi miec takie jazdy ze lazi i pyta ludzi kto mowi na niego gruby hahahah predzej by zapytal kto nie mowi!!!naprawde odradzam dostajesz kontrakt na 24 h a musisz robic po 40 godz tygodniowo.to niech dadza kontrakty na 40 h. Ludzie niedajcie sie wykorzystywac.ja sie nie balem postawilem sie.sam sie zwolnilem.dzis pracuje przez agencje pracy daja im chate auto ubezpieczenie i mam wiecej kasy niz na tym zasranym kontrakcie

szczurek

mają wywalone na pracownika totalnie, patrza jak sami mogą do kasy sie dorwac, tam jest zaduzy przemial ludzi i robia nimi co chca, nie liczy sie to co mozesz im zaoferowac tylko jak moga cie wydymac zarobki wporzadku, parę osob z biura tez w szczególności kobiety, a hali pałętają się timliderzy, którzy nawet wysłowić się nie potrafią, nic nie wiedzą, najlepiej to by nic nie robili, po co tam więc są. podburzają ludzi, wyzywają ich, są mili puki nie stwarzasz dla nich zagrożenia albo udajesz ze ześ muł [usunięte przez moderatora] najbardziej na niego trzeba uważać bo niedość że stary, myśli, że rozumy pożarł to fika do młodych ludzi i pokazuje że mięśniak i straszy ludzi że im [usunięte przez moderatora], szkoda że w głowie pusto mięśnie to nie wszystko, taka postawa osoby która powinna dawać przykład jest karygodna i haniebna do tego stanowiska nooo dokładnie, nie liczy się dla nich jakość tylko ilość, po roku pracy kłamią, że niby pracodawca cię nie chce, nie liczy się zapierd.. dla nich nie zjeżdżając na urlop i że robisz nadgodziny, raz się źle poczujesz i wypad, oni na twoje miejsce mają młodszych i nie kumatych ludzi, wolą pijaka takiego co mu nie zależy i takiego co im chate rozwali, żeby mieć za co karę ściągnąć niż porządnego pracownika, teamliderzy (np taki krzysztof z serów w zeewolde) po pracy jeżdżą do domów pracowników i straszą że łeb ci rozwalą jak powiesz coś nie tak, co się porobiło w tych biurach, a [usunięte przez moderatora] zapomnieli jak cielęciem byli i pracowali z innymi pracownikami a teraz to bogami się czują, takich ludzi to na pierwszym miejscu powinno się usunąć, zamiast ludzią pomagać to nogi podkładają to oni są dla pracownika a nie pracownik dla nich [usunięte przez moderatora] się im we łbie , tera siedzą jak takie świniaki na krzesłach i patrzą jak do koryta (kasy) się dorwać i żeby nikt w tym im nie przeszkodził

Zostaw merytoryczną opinię o Sandd, Fresh support - Apeldoorn

Sandd, Fresh support