Opinie o Lugera & Makler Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Lugera&Makler Poland helps to find accurate people on specific positions. We are here to assist you

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lugera & Makler Poland Sp. z o.o. w Warszawa

jurek Nowy wpis

to może trzeba się po prostu przypomnieć? a nie narzekać

Mechanik Nowy wpis
@jurek

to może trzeba odpisywać na emalie i odbierać telefon?

Ania Nowy wpis

@Diana @FooFighter @Marek A Wy dostaliście oferty?

FooFighter Nowy wpis
@Ania

Nie, nadal nic i podobnie jak kolega wyżej, nawet jeśli oferta sie pojawi (chociaż juz w to nie wierzę) to rezygnuje. Pozdrawiam

@Beduin I jak dostałeś ofertę, odezwali się do Ciebie?

@Ania

Nie, nadal nic. I tak od czasu rozmowy kwalifikacyjnej, wysłaniu skanu paszportu nie dostałem żadnej odpowiedzi, nawet odnośnie wyrabiania wiz, czy badań itd. Nic kompletnie. Nawet jesli by sie odezwali to ja odmawiam, ileż mozna czekac? Dałem sobie spokój :) Straszny (usunięte przez administratora) i opieszałość ze strony Agencji i Amerykanów. Poza tym tak nie traktuję się kandydatów, którzy w nieskończoność mają czekać na odpowiedz.

Dajcie znać czy otrzymaliście ofertę i jak to wygląda?

@Ania

Nadal nic. Poki co oficjalnie oferty otrzymaly 2 osoby (laborer). Ania - na jakie stanowisko aplikowalas?

production control clerk

@Ania

Czyli podobnie jak ja. Mija kolejny tydzien i nadal cisza. Jak juz cos bedziesz wiedziala, to prosze podziel sie info na forum Pozdrawiam

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Beduin

Otrzymał ktoś juz moze oferte? Szkoda, ze malo osob -tych ktorzy aplikowali, chyba ze bylo ich mało- sie tutaj udziela. Przydałyby sie jakie konkretne infomacje. A nadal cisza.

Czyli 12 h pracy,dojazd 3 w jedną stronę,jeśli naprawde są takie warunki w umowie o,której pisze kolega to największy ''wał'' jaki moze być.......Foo Fighter odezwij się do mnie na tel.

FooFighter

Dzieki kolego za poswiecony czas i rzeczowe komentarze :) Jako, ze to jedyne miejsce gdzie mozna sie cos w miare dowiedziec z "pierwszej reki". Z paszportem juz za pozno. Kopia poszla do agencji, niestety. Mimo wszystko poczekam na swoja oferte, zeby przekonac sie na wlasne oczy, jak to faktycznie wygląda na papierze, ale co raz to bardziej zniecheca mnie to wszystko. Szczegolnie czekanie, do cierpliwych nie naleze, a pracowac trzeba i jesli faktycznie pojawiac sie beda opoznienia z wizami i ze startem pracy (nawet przy dobrych warunkach) to czekac z wywalonym jezorem nie zamierzam. Poza tym nikt nawet w PL wiedzac o takich planach nie zatrudni nikogo w jakiejs konkretnej pracy. Jesli Ty oferowane miales po przeliczeniu 6$ jako mechanik, to Mnie na pozycji "shipping packera" to pewnie by zaproponowali cos kolo 5 baksów.

Mechanik

@FooFighter Procedura wizowa to minimum 20 dni więc wątpię żebyście polecieli w połowie kwietnia. Ja bym kopi paszportu nie wysyłał, zanim się upewnię, że oferta mi odpowiada w GCC (czyli krajach Zatoki Perskiej m.in. Kuwejt, Qatar itd) jest rejestr pracowników zewnętrznych, jeśli się okaże że jednak nie polecisz a będziesz miał już wizę pracowniczą to wystarczy że pracodawca zgłosi że nie przybyłeś do pracy i nikt z tego rejonu już Cię nie zatrudni, nikogo nie będzie interesowało że zmieniła się oferta bo logicznie rzecz ujmując to wizę się wyrabia po otrzymaniu oferty i podpisaniu umowy. Oni najpierw sprawdzają w rejestrze czy pracowałeś w GCC i czy czasem nie masz właśnie takiej złej historii. Tak tak słabe zarobki proponowali i to jeszcze nie wprost tylko podali roczne wynagrodzenie i kazali sobie przeliczyć na 1h przy założeniu 12h pracy dziennie i to było na ofercie, a potem przysłali umowę w której napisali że praca nie 12h dziennie tylko 8h dziennie, wg stawki godzinowej z oferty, a jeśli będą nadgodziny to trzeba uzyskać pisemne potwierdzenie przełożonego, myślę że wiecie jak wygląda takie potwierdzenie, żaden pracodawca nie będzie codziennie podpisywał zleceń na nadgodziny! Nie nie lecę tam, ma lepszą propozycję w PL 8h dziennie, wolne weekandy :), ale byłem na podobnym kontrakcie dla US Army w Qatarze i warunki były zupełnie inne 24$/h jasno napisane w umowie, nadgodzin nie było prawie w ogóle bo po 8h w temperaturze 50C + dojazd ok obie strony ok 3h nikt nie miał siły zostawać, jedzenie było free bo po prawie 11h (8 pracy + dojazd) nikt nie miał ani czasu gotować, ani chęci nie mówiąc już o tym żeby zdobyć produkty do jedzenia.

Mechanik

Ja na swoją czekałem ponad miesiąc, początkiem stycznia odbyłem rozmowy, opóźnienie tłumaczyli negocjacjami z US Army, więc możecie trochę poczekać na swoje oferty!

@Mechanik

Ale wyjazd ponoc planowany jest na polowe kwietnia, poza tym mówili podczas interview, że oferta ma sie pojawic jesli juz nie w tym, to nastepnym tygodniu. Kazali tez wysylac kopie paszportu, zeby ruszyc z procedura wizową. Inna sprawa, to co o czym piszesz w poscie wyzej. Słabo to w rzeczywistości wygląda. Aplikowales na stanowisko mechanika i tak słabe zarobki proponowali? Jak sie skonczyla Twoja historia, pojechales tam koniec koncow?

Dostał ktoś ofertę?

przecież napisał że na podstawie ofety

Kolego skad masz takie informacje?ile miesiecznie mozna tam zarobic?

@Marek

Dokładnie. Marek - Masz jak byk napisane, ze to na podstawie oferty. Myslalem, że ze wzgledu na ilosc godzin i po odliczeniu kosztow na jedzenie (nawet te 5,10 $) zostanie cos miedzy 1500 a 2000 $, a tu szukają desperatów, zeby za głodową stawkę pojechali, smażyli się w takiej temperaturze i pracowali po 12 h dziennie, 6 dni w tygodniu. Ogłoszenie jeszcze wyglądało obiecująco, ale jak napisał kolega Mechanik, oferta "nieco" sie rozni.

@Beduin

Z tego co kolega napisał to lipa na całego,grosze tam się zarabia.....

Jest ktoś kto tam był?

@Marek

Jesli faktycznie wychodzi, ze na godzine wychodzi to 6$, to nawet przy 12 h i miesiacu pracy, masz cos kolo 1700 $, wez teraz odlicz sobie koszta jedzenia i innych pierdół. Kokosów nie ma, poza tym to straszny wyzysk za tyle pracowac. Ja aktualnie czekam na oferte i chce sie samemu przekonać jak ten kontakt wygląda, ale jesli tak jak pisze kolega wyżej, to odpadam. Wolę poszukac czegos blizej Polski, w normalnych warunkach i ze stałymi godzinami mając przynajmniej cały weekend wolny.

@Beduin

Dokładnie,poczekajmy na oferte,szkoda że nie ma nikogo kto tam był.

Mechanik

Ja odradzam, dostałem ofertę i wcale nie jest taka atrakcyjna, z resztą jak pod linkami http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,698110,http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,775078 - wynagrodzenie nie jest wolne od podatku w Polsce, gdy pisali tax free to mieli na myśli że nie trzeba płacić podatku w USA i Qatarze bądź Kuwejcie - wynagrodzenie będzie płacone w walucie miejscowej rialu katarskim lub dinarze kuwejckim na konto w jednym z tych krajów, trzeba odliczyć od tego koszty utrzymania konta i przelewów do Polski (a te ostatnie jak to przelewy zagraniczne nigdy nie są tanie) - jedzenie wcale nie jest darmowe jak w ogłoszeniu trzeba za nie płacić min. 5$ za posiłek czyli dziennie to tak min. 15$ (trzy najtańsze posiłki) - bilet na wakacje wcale nie jest bezpłatny jedynie do pracy i z pracy :) - pracujesz 12h ale pensje dostajesz za 8h bo żeby zapłacili za kolejne 4h to Twój przełożony musi podpisać pisemny wniosek (myślę że nie trzeba nikomu pisać jak to wygląda w rzeczywistości, czyli nikt nie będzie codziennie podpisywał wniosków na nadgodziny) - najlepszy jest fragment: Any other discussions that you may have had with us are not part of our offer unless they are described in this letter. czyli wszystko co obiecali w ogłoszeniu lub na rozmowie na skype jest nieważne, obowiązuje jedynie to co napisali w ofercie :) - i na koniec najlepsze po przeliczeniu bo wprost tego również nie napisali stawka to ok 6$/h czyli 24zł brutto od zarobków odliczcie sobie wszystkie koszty, jak wyżej - życze powodzenia tym co pojadą, trzeba być mega zdesperowanym

JACEK88

Cześć, Na jakie pozycje aplikowiscie? (oprócz Diany rzecz jasna):) Pozdr

Diana, a możesz napisać jakie warunki Ci zaproponowali?

wiecie może jakie warunki ile proponują?

@Marcin

Poki co jeszcze warunki nie sa znane, oprócz tych które były przedstawiane w ogłoszeniu. Sprawa ma wyjaśnić się w przyszłym tygodniu, po rozmowach z pracodawca.

diana
@FooFighter

cześć, wybieram się do kuwejtu na stanowisko production control clerk, jestem już po rozmowach z amerykanami. Czy wy również z nimi już rozmawialiście?Mogę tylko podpowiedzieć, że w kuwejcie wymagają paszportu ważnego przez co najmniej dwa lata.

@diana

Witam Diana, tak wlasnie odbylem rozmowe. Natomiast nic konkretnego sie nie dowiedzialem. Probowalem popytac o wize i w zamian dowiedzialem sie, ze procedura zajmie sie agencja. Jesli moglabys to prosiłbym o kontakt mailowy mattrz89@gmail.com

@FooFighter

Ja już też po rozmowie jestem;)

Mechanik

Kiedyś podobna rekrutację prowadziła TXM Recuit Ltd. możesz poczytać opinie tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,698110 oraz tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,775078

@Mechanik

Dziek za info :)

@FooFighter

cześć kolego,starasz się tam o robotę w Kuwejcie? Możemy się jakoś skontaktować?

@Marek

Witam, tak wysłałem tam swoją aplikację, jestem już po rozmowie z przedstawicielka biura z Polski. Czekam teraz na przesłanie dokumentów i termin rozmowy z Amerykanami. Moj numer tel (usunięte przez administratora)

FooFighter

Witam. Ktos jest zainteresowany i aplikował na ktores z oferowanych przez tą agencje stanowisk, pracy w Kuwejcie? Wydaje sie, ze to powazna oferta (praca dla kontraktora z amerykanskiej armii) .

Aneta

Witam Poszukujemy w Warszawie osób ze znajomością j. słowackiego na stanowiska: Team Leader with Slovak i E-commerce Specialist. Zainteresowanych proszę o kontakt amalanowska.linguajob@gmail.com prześlę ofertę pracy

raaafik

fajna oferta, fajnie, że po angielsku :) podnosi to poprzeczkę na pewno. Ten business Controller ma spore wymagania, wyższe wykształcenie, doświadczenie (nie pisza jak długie) i cała reszta analitycznych umiejętności

Zostaw merytoryczną opinię o Lugera & Makler Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lugera & Makler Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lugera & Makler Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lugera & Makler Poland Sp. z o.o.