Opinie o C.Z.B Hadex w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy C.Z.B Hadex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie C.Z.B Hadex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.Z.B Hadex w Jastrzębie-Zdrój

Ina Nowy wpis

Skoro wymagają doświadczenia od przedstawiciela handlowego to mam nadzieję, że jednak oferują solidną podstawę wynagrodzenia, a nie że sama prowizja czy coś? Bo tak to często robią firmy co ludzie potrzebują na teraz, nawet jak nie mają żadnego doświadczenia. Znalazłem ogłoszenie, niestety tej informacji nie ma.

Justa Nowy wpis

Firma na swojej stronie internetowej zamieściła ofertę pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Stąd moje pytanie.. Na jak dużym terenie są organizowane te wyjazdy? I czy firma zapewnia samochód firmowy? Zawsze wraca się do domu tego samego dnia?

Wiktor Nowy wpis
@Justa

Z tego co pamietam to firma daje w tym temacie wolna reke. Nie ma sztywno okreslonego terenu, zazwyczaj w obrebie wojewodztwa na jakim pracujesz - wszystko zalezy od ciebie, premie placone od obrotu. Samochod daje firma i praca raczej 7-15, bez delegacji.

Sylwia

Jak się tu pracuje bo widze że głosy są różne. Szczególnie ten tekst że nie ma już kogo zwolnić. To znaczy że tak mało osób pracuje czy większość odeszła? Dodacie aktualne info żebym wiedział czy warto wysyłać CV?

Paweł Nowy wpis
@Sylwia

Większość pracowników jest już w firmie długie lata i jakoś nie słychać żeby ktoś chciał się zwolnić. Również nie wiem skąd takie opinie/informacje, że nie ma kogo zwolnić skoro firma bardzo dobrze prosperuje. Lepiej przyjść i sprawdzić na własnej skórze, bo większość negatywnych opinii tutaj mija się z prawdą.

jan

to dziadowska firma, motto szefa " na głupich się zarabia"

@jan

Może Pan rozwinąć swoją myśl? Czemu tak Pan uważa? Na co zwrócić uwagę?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie C.Z.B Hadex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Bogumił

Ostanie miesiące to wielki spokój na forum, czy ma to jakiś związek z panującą pandemią? Czy warto aplikować, są potrzeby kadrowe w firmie?

Klaudia
@Bogumił

Ja niedawno aplikowałam i teraz wybieram się na rozmowę. Pomimo róznych starych opinii na tym forum jestem pozytywnie nastawiona ;) Z tego też co widziałam na ich stronie, to jeszcze było sporo ofert pracy w różnych miastach, więc może warto spróbować?

@Bogumił

Pandemia w firmie nie odegrała znaczącej roli. Obyło się bez zwolnień. Pracownicy przez cały okres mieli możliwość wyboru pracy zdalnej lub stacjonarnej, w zależności od stanowiska. Jeśli chodzi o obostrzenia zalecali się do przepisów sanitarnych(ale bez przesady, nie trzeba było dusić się w maseczkach)

@NICK

tam już nie ma kogo zwolnić

Czy C.Z.B Hadex ma ściśle ustalone godziny pracy?

jestem tu

Pracownicy w zależności od działu i miejsca pracują w godzinach 7-15, 8-16, 9-17.

Czy C.Z.B Hadex oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

NICK

Dzień dobry, w zależności od stanowiska i dogadanych warunków; umowa o prace albo zlecenie Pracodawcy są wyrozumiali i idą na rękę. Trzeba tylko wiedzieć czego się chce.

Irek

@Klaudia i byłaś na tej rozmowie? Jak było?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w C.Z.B Hadex?

Bartek

Wszystko zależy od stanowiska. Przykładowo handlowiec dostanie podstawowo telefon, laptop czy samochód. Przy pracy w biurze dostajesz komputer, artykuły biurowe i telefon, gdzie zresztą po zastanowieniu się każdy inny pracownik ma telefon.

Jak ze studentami w C.Z.B Hadex? Chętnie zatrudniają?

Xxx

Tak, bardzo chętnie zatrudniają jako (usunięte przez administratora)

Helena
@Xxx

Najważniejsza część Twojej wypowiedzi została usunięta przez administrację strony - pewnie złamałeś regulamin strony. Nie wiem zatem, kogo chętnie zatrudnia firma C.Z.B Hadex. Wiem natomiast, że szukają tam właśnie Przedstawicieli Handlowych. Czy osobom na tym stanowisku, pracodawca zapewnia niezbędne narzędzi pracy?

Bartek
@Helena

@Helena, tak, udostępniają. Telefon, laptop czy samochód są jednak niezbędne aby być w stałym kontakcie z klientami na tym stanowisku.

Mama

Dzwoniłam ostatnio zapytać czy oferta w Piekarach na przrdstawiciela jest aktualna. Rozmawiałam z jakąs Panią, która powiedziala ze tak ale potrzebna jest wiedza o produktach i zaczela mnie wypytywac o roznice miedzy produktami. Bardzo dziwne zagranie. Generalnie nie stanowi dla mnie problemu przyswojenie wiedzy z tego zakresu - tym bardziej, ze w oglszeniu jest napisane, ze sa szkolenia. Pomijam fakt, ze uwielbiam prace remontowe i wieszkosc wykonuje sama. Sama śledze i czytam co i jak nalezy robic. No ale cóż... Nie pozwoliła mi nawet przywieźć CV. Stracili ofertę potencjalnie świetnego pracownika z prawie pięcioletnim stażem na stanowisku PH, znającego cały region śląska i mazowsza. Pozdrawiam serdecznie proszę Pani! :) jesli jest Pani taka uprzejma dla klientów, to się nie dziwię, że pptrzebują Państwo PH z pełną wiedzą na gotowca na już!:)

Weszłam na forum, żeby poczytać coś o pracy w Hadex. Jeśli możecie, napiszcie coś o warunkach zatrudnienia. Czy można dostać od razu umowę o pracę?

@Anna

Poczytaj forum to zobaczysz jaka tam jest atmosfera. Od razu zobaczysz czy warto się interesować tą firmą.

@Anna

pamiętaj, że motto brzmi "na głupich się zarabia"

Hej, czy w firmie C.Z.B Hadex płacą za nadgodziny?

Tak złotem i diamentami

Papuśnyfan i wszystko jasne

a w Bieruniu znowu problemy kadrowe,,,, ciekawe czemu dobrzy pracownicy po długich latach pracy uciekają, a może się ich pozbywają bo są po prostu dla co poniektórych nie wygodni zadajmy sobie takie pytanie

@Papuśnyfan i wszystko jasne

Po chrześcijańsku :) Pieniądz musi się zgadzać.

Pauśnyfan
@Papuśnyfan i wszystko jasne

A kto to się tu podemnie podszywa? :)

wawrzyniec pruski
@Papuśnyfan i wszystko jasne

nie ma ludzi nie zastąpionych przyjdzie na pewno silniejszy i(usunięte przez administratora)tak wieść gminna niesie

@Papuśnyfan i wszystko jasne

motto guru firmy "na głupich się zarabia" nie zawsze działa ,,, hahaha.

@Papuśnyfan i wszystko jasne

motto guru firmy "na głupich się zarabia" widocznie nie zawsze działa.. hahaha

Wawrzyniecpruski
@Papuśnyfan i wszystko jasne

Brawo kierowca z Bierunia most przewoził tylko paliwa brakło sami fachowcy w tym składzie

dziadostwo i tyle

@Papuśnyfan i wszystko jasne

zmądrzeli i odchodzą, bo tylko na głupich się zarabia

@Wawrzyniecpruski

A mieli kiedyś kierowce ponoć dobry bo robił za najniższą kase z wszystkich

Bogdan
@Krasny pan

Mam rozumieć, że kierowcy zatrudniani są na podstawie stawki najniższej krajowej? Wcześniej w wątku pojawiały się informacje, że resztę wynagrodzenia otrzymujemy w tak zwanej "kopercie", czy rzeczywiście tak jest? Mam nadzieję, że ktoś z Was zechce sprecyzować.

@Bogdan

Jak wszyscy fizyczni w tej firmie

@Bogdan

Część na konto część do łapy. Idź na rozmowę wszystko Ci wytłumaczą nie będziesz musiał tutaj zaglądać;p

@hds

W sumie w tej firmie nie ma nic brak jakiego kolwiek socjalu premi nadgodziny płatne jak zwykłe godziny ot taka firma

@Krasny pan

Skoro tam jest tak źle to dlaczego pracujecie. Nikt was nie zmusza. Niewolnictwo się dawno skończyło.

@Arek

Lepiej się zwalniać i wracać zwalniać i wracać zwalniać i wracać...:)

@hds

Nie rozumię twojej wypowiedzi. Czy chodzi o kasę?

hds

Najniższa krajowa na konto reszta do koperty.

Kontrola skarbowa
@hds

Aż dziw że w takiej dużej firmie tak się oszukuje na państwo na podatkach...

@Kontrola skarbowa

Dokładnie nie można tak robić. To bardzo nieładnie.

Sylwia

@Papuśnyfan, chciałabym Ciebie zachęcić do udzielania merytorycznych wypowiedzi na forum. Jeżeli posiadasz odpowiedzi na wcześniej zadane przeze mnie pytania, to podziel się nimi z użytkownikami. Na wątku, wiele osób poszukuje cennych informacji na temat C.Z.B Hadex jako pracodawcy. Dlatego proszę, napisz jakie posiadasz doświadczenia z tą firmą związane.

Papuśnyfan
@Sylwia

To co napisałem jest dla Ciebie niezrozumiałe??

Sylwia

@fast, gdzie znalazłeś ofertę pracy w C.Z.B Hadex? Czy jesteś zdecydowany na rekrutację do niej? Może podpowiesz innym użytkownikom forum, czy natknąłeś się na inne oferty pracy w firmie? Jakie są główne wymagania od kandydata?

Papuśnyfan
@Sylwia

Stawiane wymagania? Są dwa,trzeba być silnym i głupim.

fast

Widziałem ogłoszenie na kierowce... Podpowiedzcie jak sie pracuje, jakie warunki i jaki kontakt z dyspozytorką

Sylwia

@az, jaka jest Twoja opinia na temat C.Z.B Hadex jako pracodawcy? Jeśli jesteś pracownikiem, to zachęcam Ciebie do napisania czegoś więcej na temat warunków zatrudnienia. Jaki typ umowy jest zagwarantowany osobom zatrudnionym? Czy pracodawca zapewnia wam pozapłacowe benefity?

Jak firma jest dobra to dlaczego mamy piać o niej źle? Tak piszą tylko ci , którzy wylecieli z pracy.

Pracownik 2

Skoro tyle złego o tej firmie już napisano, to na pewno dużo w tym prawdy. W końcu stwierdzenie, że na głupich się zarabia, wypowiedziane przez jakiegoś szeryfa dużo mówi.

papuśnyfan

Papuśny pracowniku,ty już na inną robote nie masz szans dlatego piejesz zachwytem.

opinia

Jestem przerażony.. Portal, który miał pomogac ludziom w podjeciu decyzji odnośnie zatrudnienia stał się miejscem gdzie jacys rozgoryczeni pracownicy wylewją swoje żale.. jak się komuś nie podoba, to pracy jest teraz wszedzie full po co siedziec w firmie, gdzie jest az tak zle.. ludzie ktorzy maja odrobine godnosci i oleju w glowie nie wypisują takich zali na portalach, tylko robią cos ze swoim zyciem... internet wszytsko przyjmie czy to prawda czy nie... Tak obiektywnie, dla tych, ktorzy faktycznie chcą poznac opinie na temat pracodawcy.. z zasady na swoją prace sie narzeka.. wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.. w Hadexie nie jest ani lepiej ani gorzej niż gdzie indziej.. duza firma ale na szczecie jeszcze nie korporacja gdzie czlowiek jest tylko pionkiem w grze.. godziny pracy spoko - nie siedzisz do pozna, weekendy prawie wolne. Zarobki w zaleznosci co soba reprezentujesz czyli jak wszedzie - jak pokazesz ze jestes czegos wart to mozesz negocjowac.. praca moze nie najlzejsza bo niestety jak to w budowlance zimno leje roznie bywa.. ale w miare pewna nie masz stracha ze cie wywala z byle powodu, jak pracujesz normalnie to i emeretury doczekasz. Atmosfera to jak widac na portalu po wpisach.. zawsze znajda sie jakies (usunięte przez administratora) ktore tylko za plecami potrafia dolki kopac.. ale to chyba wszedzie sie takie trafia i trzeba poprostu robic swoje. Przegladajac wczesniejsze komentarze niestety nie ma nic konkretnego tylko jakies obrzucanie blotem.. dlatego mam nadzieje ze moj wpis pomogl

az

ty też wylecisz

Zostaw merytoryczną opinię o C.Z.B Hadex - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w C.Z.B Hadex?

Zobacz opinie na temat firmy C.Z.B Hadex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C.Z.B Hadex?

C.Z.B Hadex
2.4/5 Na podstawie 205 ocen.

C.Z.B Hadex