Onboard-PR

Opinie o Onboard-PR

anonim 2010-12-07 22:39:32
Porażka. Zbiorowisko nieudaczników.
Specjalista 2010-12-07 23:07:38
kadra kierownicza, szefostwo: ostracyzm, [usunięte przez moderatora], koteria, możliwości rozwoju
: tylko wyłącznie dla faworytów!, warunki
pracy
znośne. płace: skandaliczne. Tylko Tomasz Wysocki kompetentny !
żaba 2013-04-16 13:27:10
[usunięte przez moderatora], bez rozsądnej gratyfikacji. wykorzystywanie, [usunięte przez moderatora] przełożonej menager na porządku dziennym, jeśli nie siedzi na zwolnieniu lekarskim... w zamian wtedy jej pani senior pokazuje, kto rządzi w dziale. porażka jeśli chodzi o poziom zarządzania zespołem. klienci naciągani na duże budżety, które "obrabiają" stażyści lub asystenci. szalone rotacje.
romek 2015-10-05 17:41:47
z tego co wiem jest to jedyna polska agencja, która otrzymała dwie nagrody Golden Drum 2009, wiec to juz spore wyróżnienie. Oczywiscie działają w branżu public relations no i poza tym mozna ich uznać za pionerów w swojej dziedzinie, bo mają kilka większych firma obsłużonych i tym też sięchwalą na stronie.
Zostaw swoją opinię o Onboard-PR - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Onboard-PR